شدید عرضه اختلال می تواند سرعت سقوط جهانی شدن

واشنگتن—دولت ها و کسب و کار در حال یادگیری درس سخت از گسترش سریع CCP ویروس است که باعث اختلال در عرضه در سراسر جهان است.

بسته شدن مربوط به این ویروس است که باعث بیماری COVID-19 شده اند آوردن ایالات متحده و اقتصاد جهانی به توقف سنگ زنی.

شرکت های آمریکایی وابسته به sourcing جهانی روبرو هستند یک نوع بی سابقه ای از اختلال در میان همه گیر. و آنهایی که به شدت و یا صرفا با تکیه بر کارخانه ها در چین برای قطعات و مواد سخت ترین ضربه.

دولت چین مورد نیاز کارخانه خاموش شدن ناگهانی در سراسر بسیاری از استان ها در ماه فوریه و شرکت های ایالات متحده را احساس اثرات. CCP ویروس مختل زنجیره تامین برای نزدیک به 75 درصد از شرکت های ایالات متحده با توجه به موسسه مدیریت عرضه نظرسنجی انجام شده در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

علاوه بر این وجود دارد کمبود هوا و اقیانوس گزینه های حمل و نقل به محصولات را به ایالات متحده ترکیب این تاخیر تحویل.

این بحران باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 20 مارس به استناد دفاع تولید عمل می کنند که سرعت و گسترش عرضه محصولات از امریکا صنعتی پایه در صورت نیاز. جنگ کره-عصر قانون را به زور برخی از شرکت های ایالات متحده به تولید کالا است که در تامین کوتاه مدت هستند مانند ماسک های پزشکی, پنکه, دستکش, تست سواب و دیگر تجهیزات ضروری.

“Coronavirus بیماری همه گیر در حال رفتن به پیامدهای جدی برای ما چگونه فکر می کنم در مورد جهانی شدن به طور گسترده و چین به طور خاص گفت:” رابرت اتکینسون موسس و رئيس جمهور از فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد (ITIF) در ایالات متحده فکر می کنم تانک.

“من فکر می کنم روزهایی که همه فقط فرض بر این است که فقط یک مجتمع بازار جهانی است که همه ما می تواند اعتماد—آن روزها رفته اند. و وجود خواهد داشت برخی از پیامدهای آن, و من فکر می کنم چین به پایان خواهد رسید پرداخت قیمت.”

ITIF شده است انتقادی از پکن برای گام گذاشتن در “نوآوری mercantilist” سیاست که شامل گسترده دولت یارانه, جاسوسی صنعتی, سرقت اینترنتی را, مجبور, سرمایه گذاری مشترک در ازای دسترسی به بازار و خرید از شرکت های خارجی برای رسیدن به فن آوری های حساس.

این سیاست موجب نوآوری در چین اما آمد که در هزینه نوآوری در غرب اقتصاد اتکینسون گفت.

جهانی شدن و قدرتمند ترین نیروی اقتصادی باید شکل جهان بیش از دو دهه گذشته است و در حال حاضر جای خود را به یک نظم نوین جهانی است. بحرانی ضریب اطمینان در برابر جهانی شدن در چند سال گذشته به خصوص در کشورهای توسعه یافته منجر به جهانی احیای ملی گرایی و حمایت از تولیدات داخلی. مشخص شده است که یک تغییر اساسی در تجارت جهانی سفارش.

اتکینسون گفت: جنگ تجاری و CCP شیوع ویروس ساخته شده اند شرکت های ایالات متحده و حتی بیشتر در مورد زنجیره تامین آسیب پذیری و وابستگی به چین است. آنها در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به ایجاد بیشتر انعطاف پذیر و متنوع زنجیره تامین.

“قطعا تهمت تعرفه و تجارت جنگ نیز با ارسال این پیام به بسیاری از شرکت ها و به طوری که آنها در حال حاضر در حال حرکت در این جهت است.” “Coronavirus خواهد شد, به اعتقاد من, سرعت بخشیدن به این جنبش و تشویق شرکت های بیشتری به آن را بیشتر جدی است.”

خروج از چین

در تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین اپل در سال گذشته خواسته خود را بالا کنندگان به در نظر گرفتن حرکت 15 تا 30 درصد از تولید خود را به جنوب شرقی آسیا از چین است.

همچنین آغاز روند حرکت تولید AirPods آن محبوب بی سیم earbuds به ویتنام از چین است. اتکینسون معتقد است تقریبا نیمی از AirPod تولید است که در حال حاضر انجام می شود در ویتنام است.

جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین تبدیل به یک مزیت برای کشورهایی مانند ویتنام و مالزی است. شرکت های بزرگ توانسته اند به سرعت تبدیل به تولید در این کشورها برای محصولات الکترونیکی و مبلمان است که تحت تاثیر قرار بود توسط ایالات متحده تعرفه ها.

حداقل 50 شرکت های چند ملیتی از جمله آمریکایی و ژاپنی و تایوانی در سال گذشته اعلام کرد قصد دارد برای حرکت تولید از چین برای جلوگیری از تنبیهی تعرفه ها با توجه به تحقیقات توسط Nikkei Asian Review.

ایالات متحده شخصی-سازندگان کامپیوتر هیولت پاکارد و دل شرکت کفش Skechers کفش ورزشی پوشاک, تولید کننده بروکس در حال اجرا و تصویری تولید دوربین GoPro در میان این شرکت ها.

اگر اپل تصمیم به خروج از کشور چین است که تاثیر بزرگی در بسیاری از شرکت ها گفت: ری Zinn, بنیانگذار و مدیر عامل سابق از Micrel نیمه هادی ها.

اپل بزرگترین مصرف کننده الکترونیک, خرید, تراشه, شیشه, آلومینیوم, روده, کابل, تخته مدار و بسیاری دیگر از محصولات از تولید کنندگان که عمدتا متمرکز در چین است.

با توجه به Zinn, آیفون اسمبلر مانند Foxconn به راحتی می توانید بیرون از چین اما حرکت جزء تولید است بیشتر به چالش کشیدن.

با این وجود دولت آمریکا به راحتی می تواند تحت فشار قرار دادن شرکت ها مانند اپل به تغییر زنجیره تامین خود را با اعمال تعرفه های او گفت: بار عصر.

چین اعتماد از دست رفته

Zinn بود که در خط مقدم صنعت نیمه رسانا در خدمت به عنوان مدیر عامل و رئیس Micrel از زمان آغاز آن در سال 1978 تا بازنشستگی اش در سال 2015. او ادعا می کند که در طولانی ترین خدمت مدیر عامل شرکت عموم معامله در دره سیلیکون.

برای چند دهه او را تماشا بسیاری از شرکت های ایالات متحده در حال حرکت خود را از عملیات تولید به کم هزینه کشور است.

“شرکت من هرگز رفتن به چین,” او گفت:.

“در سال 2000 زمانی که ما تا به حال Y2K و دات کام, انفجار, شرکت مدیران می خواستم به حرکت به چین و از آنجا که همه چیز در حال حرکت بود. من گفتم: “نه ما و نه برای رفتن به چین است.'”

او اذعان می کند این حرکت آورده و هزینه و مزیت رقابتی برای این شرکت ها در کوتاه مدت.

“اما در دراز مدت من فکر می کنم آنها در حال رفتن به پرداخت قیمت آن. من نمی خواهم تکنولوژی ما به سرقت رفته است,” او گفت:.

حادثه 15 سال پیش ساخته شده Zinn از دست دادن اعتماد در چین است. او گفت ماموران اف بی آی در سال 2005 swarmed کارخانه خود را در سن خوزه کالیفرنیا پس از آنها تا به حال در بر داشت قطعات تولید شده توسط Micrel در مواد منفجره بودند که در افغانستان و عراق است.

“ما متوجه شد که یک توزیع کننده در چین است که خرید قطعات ما و از طریق کره و ژاپن و سپس فروش آنها به عراق است. هنگامی که من پیدا کردم که من نمی اعتماد چین است. چرا که کشتن سربازان ما,” او گفت:.

Zinn خواستار سایر شرکت های ایالات متحده به وجدان و انجام آنچه بهترین برای کشور است.

“من فکر نمی کنم آن را مناسب برای شرکت ها برای انجام کسب و کار با کسی که به طور بالقوه دشمن به کشور ما و چه کسی ندارد و کشور ما را در بهترین منافع خود در قلب” او گفت:.

چین دهکدهای از دست داد جهانی اعتماد و حسن نیت بیش از آن در دست زدن به CCP شیوع ویروس و همچنین گزارش های رسانه ای می گویند.

کارشناسان بر این باورند که دولت آمریکا می تواند به تشویق بیشتر شرکت ها به نقل مکان تولید به ایالات متحده از چین با ارائه یک تعطیلات مالیاتی و یا مشوق های مالیاتی.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: در 16 مارس که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به برنامه ریزی برای ارائه مشوق به شرکت های ایالات متحده به تولید بازگشت خشکی.

کاخ سفید نیز در حال آماده سازی یک فرمان اجرایی برای کمک به انتقال پزشکی زنجیره تامین از چین به ایالات متحده در میان بحران همه گیر.

پزشکی و زنجیره تامین

ایالات متحده به شدت وابسته به چین برای مراقبت های بهداشتی محصولات است که باعث می شود کشور در معرض زنجیره تامین اختلالات. و شیوع بیماری بوده است بیدارباش برای سیاستگذاران به عنوان رژیم در پکن را تشدید کرده است این آسیب پذیری مشکل است.

چین است که در غالب تامین کننده حیاتی داروهای, مواد تشکیل دهنده فعال و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک صورت ماسک فولاد روپوش و دستکش.

افزایش تقاضای جهانی و کاهش تولید در چین به علت شیوع بیماری ایجاد کرده اند که کمبود شدید تجهیزات حفاظتی در بیمارستان در سراسر ایالات متحده است.

“وجود دارد یک تدارکات کابوس در حال حاضر در بالای همه چیز” گفت: Michael آینهورن رئیس جمهور Dealmed لوازم پزشکی نیویورک-بر اساس عرضه های پزشکی توزیع کننده.

در حالی که کارخانه ها در چین در حال بازگشایی شد و در حال اجرا در 90 درصد از ظرفیت خود شرکت نمی تواند این محصولات به ایالات متحده به اندازه کافی سریع به دلیل تقاضای بالا و حمل و نقل عقب او گفت: بار عصر.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که از چین, اما آن را تبدیل به بسیار دشوار است,” او گفت:.

Dealmed توزیع بیش از 25000 محصولات در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و پنسیلوانیا است. و بیش از 50 درصد از کسانی که محصولات تهیه شده از چین, او گفت:.

با توجه به تجارت جنگ آینهورن تا به حال به حرکت 35 درصد از کسب و کار خود را به مالزی و ایالات متحده و مکزیک در سال گذشته از چین است. او گفت: چین هنوز هم مهم تامین کننده PPE محصولات مانند ماسک محافظ و انزوا لباس.

این بیماری همه گیر است بسیار جدی درس برای این کشور است. “ما نیاز به حرکت های پزشکی تولید بازگشت به ایالات متحده است.”

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im