مجموعه ای از پنج مورد جدید در Mysuru اعلام کرد به عنوان اولین خوشه مورد در کارناتاکا

Mysuru: Mysuru معاون کمیسر آقای Abhiram G شانکار اعلام کرده است مجموعه ای از پنج مورد جدید از جايزه شرکت داروسازی در ننجنگود taluk که در حال آزمایش مثبت برای Covid-19 شنبه شب به عنوان خوشه مورد. و این اولین بار است که خوشه مورد گزارش شده در دولت است. و آنها را مسدود ورود و خروج از همه وسایل نقلیه از ننجنگود taluk از شنبه شب و مهار اقدامات گرفته شده است. و با توجه به ننجنگود Tahslidar آقای ماهش کومار مردم در اینجا خواسته بودن نه حتی بیرون آمدن به خرید حتی کالاهای اساسی از جمله سبزیجات.

دولت های منطقه است که برنامه ریزی برای ایجاد ترتیبات برای عرضه آنها در مراحل درب خود را, او گفت:.

در میان این پنج نفر چهار نفر از Chamundipura فرمت Ramaswamy طرح و Govindraj نگر از ننجنگود شهر و یکی از Yaraganahalli فرمت جدید از Mysuru شهرستان. و همه آنها همکاران P52 (سوم مثبت مورد Mysuru) که تا به حال هیچ سابقه سفر خارجی یا کسانی که آمده بود در تماس با هر کسی که آزمایش مثبت بود یا هر مسافری بینالمللی.

و به عنوان بسیاری به عنوان یک کل از 1459 همکاران P 52 در جايزه شرکت از جمله 762 از ننجنگود taluk و 697 از Mysuru شهرستان تحت صفحه اصلی قرنطینه. زیرا P52 ساکن Mysuru بود که با تضمین کیفیت بخش از جايزه شرکت در حال توسعه تب در 13 مارس, اما او تا به حال شده است به دفتر از 14 تا 17. و در 17 مارس او در بازدید از یک دکتر در Siddarthanagar در Mysuru. و او تا به حال شده است به کار بر 19 و 20. و در 20 مارس او به خانه بازگشته بود ، و در 21 مارس او بستری در یک بیمارستان خصوصی در Mysuru و در 23March او معطوف به جداسازی بخش در تعیین قرنطینه تسهیلات در Mysuru. و نمونه ارسال شد برای تست و در 25 مارس او آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به Tahsildar ماهش کومار.

بنابراین پس از P52 ناخوش شد برای بخش بهداشت و درمان همراه با پلیس هنوز در فرایند ردیابی اطلاعات تماس خود را. آنها همچنین ردیابی اولیه و ثانویه مخاطبین از پنج مورد جدید که در حال آزمایش مثبت برای Covid-19 شنبه شب Tahsildar ماهش گفت.

با این پنج مورد جدید آزمایش مثبت در شنبه شب تعدادی از Covid-19 موارد رفت و تا 8 در Mysuru منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de