‘جدی’ عواقب اگر ایالات متحده بازگشایی بیش از حد سریع – top جلالی کارشناس

'SERIOUS CONSEQUENCES.' Senators listen to Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases speak remotely during a Senate Health, Education, Labor and Pensions Committee hearing on Capitol Hill on May 12, 2020 in Washington, DC. Photo by Win McNamee/Getty Images/AFP

‘عواقب جدی است.’ سناتور گوش دادن به دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت از راه دور در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته در کاپیتول هیل در مارس 12 سال 2020 در واشنگتن, DC. عکس برنده McNamee/گتی ایماژ/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – دولت آمریکا را بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داد کنگره پنج شنبه, مارس 12 که پایان دادن به مستندات بیش از حد به سرعت می تواند عواقب شدید از جمله شیوع بیماری های جدید از coronavirus فقط به عنوان کشور تلاش می کند برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

Anthony Fauci گفت: یک کلکسیون دولت فدرال در حال توسعه راهنمای محلی حوزه های قضایی در مورد چگونه به با خیال راحت دوباره باز فعالیت و پایدار در کاهش موارد برای 14 روز بود حیاتی گام اول است.

“اگر یک جامعه یا یک کشور یا منطقه نیست و به توسط آن دستورالعمل بازگشایی و… عواقب می تواند واقعا جدی گفت:” Fauci.

Fauci اذعان کرد که ما مرگ و میر ناشی از این ویروس به احتمال زیاد بالاتر از حدود 80,000 مرگ و میر در زمان رسمی دولت مراجعه کنند.

او گفت: چون بسیاری از مردم به خصوص در سخت ترین ضربه نیویورک درگذشت در خانه قبل از آنها می تواند بستری در بیمارستان.

اما او همچنین گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” در مورد چشم انداز یک واکسن با 8 نامزد در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی.

“ما بسیاری از نامزدها و امید به چندین برندگان,” او گفت:. “به عبارت دیگر آن را چندین عکس در هدف.”

از راه دور و شهادت

Fauci که به این اعتماد از دولت فدرال ویروس, پاسخ, شد 1 از 4 به بالا کارشناسان پزشکی شهادت از راه دور در جلسه سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

نیویورک تایمز پیشتر گزارش شده Fauci خواهد هشدار می دهند این کشور را “بی رنج و مرگ” اگر آن را با عجله بیش از حد به سرعت به دوباره باز کردن اما این سخنان نیست در نهایت قابلیت خود را در باز کردن آدرس.

شده است وجود دارد مکرر حدس و گمان است که Fauci را صریح رویکرد تحریک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از این بحران به عنوان او سراسیمه به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

روز سه شنبه جلسه Fauci اول ظاهر قبل از کنگره پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری در, مارس 13.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Fauci خود را در “اصلاح قرنطینه” پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس را سخنگوی — که او تا به حال هیچ تماس نزدیک با آزمایش مثبت است.

“باز کردن امریکا دوباره” است که نام دولت دستورالعمل در سه فاز با رویکرد کمک به دولت و مقامات محلی بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که با رعایت توصیه های پزشکی در محدود کردن گسترش ویروس.

در میان دولت های مورد نیاز قبل از حرکت به مرحله باز گشت متحده باید “سیر نزولی” از موارد مستند و یا مثبت آزمون به عنوان یک درصد از کل آزمون بیش از دو هفته است.

وجود دارد باید قوی تست برنامه در خطر بهداشت و درمان کارگران با موارد بدون علامت نمایش به عنوان به خوبی و مخاطبین از موارد مثبت پیش بینی کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان اصل abdicating هر نقش رهبری در طول همه گیر ترک کشورهای خود را به دست و پنجه نرم کردن با بیماری و حتی پیشنهاد در برابر یکدیگر برای به دست آوردن بحرانی تجهیزات پزشکی در بازار و یا در خارج از کشور.

در حالی که این وضعیت بهبود یافته است در نیویورک – کانون ما شیوع پیشرفت کند بوده است در جاهای دیگر.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.3 میلیون عفونت. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de