دانش آموزان متوسطه در تلاش برای نوشتن در زبان انگلیسی – گزارش

HIGH SCHOOL. Students attend a flag raising ceremony before singing the national anthem at a government school in Manila. File photo by Jay Directo/AFP

دبیرستان. دانش آموزان شرکت در بالا بردن پرچم, مراسم, قبل از آواز خواندن سرود ملی در یک مدرسه دولت در مانیل. فایل عکس توسط جی Directo/AFP

مانیل فیلیپین – “برخی از دانش آموزان متوسطه (SHS) نمی تواند حتی نوشتن یک مناسب و معقول انگلیسی جمله است.”

یک مقاله توسط فکر می کنم تانک فیلیپین موسسه مطالعات توسعه (PIDS) در دوشنبه 20 آوریل گفت: SHS مشکل در نوشتن به زبان انگلیسی بود به خصوص مشهود در پروژه های تحقیقاتی.

با توجه به Adrianastuijt Brillantes مشاور در PIDS دانشجويان ارائه پروژه ها برای انطباق تنها جلوگیری از آنها را از استفاده از یادگیری خود را از SHS درسی.

Brillantes توصیف زمان SHS درسی به عنوان “بیش از حد بلند پروازانه” و طراحی شده برای دانشآموزان شهری مانند علم مدارس در مترو مانیل.

این مقاله گفت که این منجر به مشکل دیگری از قبیل آشنایی با فعالیت های “وخامت بیشتر با کمبود منابع است.”

آن همچنین با اشاره به عدم کامپیوتر از برخی از دانش آموزان ساخته شده است که آن را سخت را برای آنها را به درک و پیوستن به بحث و گفتگو در کامپیوتر خود سواد موضوع.

این مقاله همچنین اشاره کرد که حتی معلمان در مواجهه با چالش های آموزشی دانش آموزان با توجه به “کافی دستورالعمل ناکافی مواد و آماده سازی.”

“دانش آموزان decrying به ‘بیش از حد’ گزارش شده است که آنها احساس آنها آموزش بیش از معلمان خود را فراموش,” مقاله گفت.

گذشته از دشواری های مواجه شده توسط دانش آموزان در نوشتن به زبان انگلیسی در این گزارش همچنین افزایش نگرانی در مورد دانش آموزان متعادل بین دانشگاهیان و ورزش یا هنر کلاس.

“در بالای خود را به طور منظم برنامه های دانشگاهی, ورزشکاران, برای مثال هنوز هم نیاز به پیوستن به فعالیت های مختلف مانند مسابقات ورزشی به افشای آنها را به فرصت های خارج SHS,” Brillantes گفت: در این مقاله است.

دانشجويان بر اساس این گزارش توسعه احساسات است که معلمان و دانش آموزان نگاه کردن در آنها را به خاطر آنها “نه به اندازه کافی هوشمند” برای بودن در ورزش آهنگ.

“DepEd باید کمک به آنها را درک کنند که چرا به وجود دارد متفاوت SHS آهنگ به عنوان آن در حال حاضر مشخص نیست به هر دو دانش آموزان و معلمان و منجر به تعصب در برابر کسانی که به دنبال ورزش و هنر آهنگ” Brillanes گفت: به عنوان نقل قول شده در مقاله است.

در ضمن این گزارش همچنین گفت که این مشکلات بودند “صرف درد زایمان” از SHS برنامه. Brillantes سپس نام در وزارت آموزش و پرورش و دیگر سازمان های درگیر مانند کمیسیون آموزش عالی و ویژگی های آموزش و پرورش و توسعه مهارت های اقتدار “به آهن از سیاست های مربوط به SHS.” (بخوانید: [نظر] چرا دبیرستان نیاز فوری به تعمیر)

شما چه فکر می کنم می تواند انجام شود به منظور بهبود SHS درسی در کشور ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم! – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im