سناتور مصرانه از وزارت امور خارجه برای کمک به نجات رشته آمریکایی

سناتور جاش هاولی (R-Mo.) تبدیل شده اخیر مجلس در وزارت امور خارجه به منظور تسریع در بازگشت امن از ده ها تن از شهروندان ایالات متحده رشته در سطح بین المللی در میان محدودیت های مسافرتی با هدف CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

در پنج شنبه, بیانیه مطبوعاتی, هالی گفت که بسیاری از ترکیبات خود هستند سرگردان در کشورهای خارجی از جمله گواتمالا, هندوراس, فیلیپین مراکش و عربستان سعودی و پرو.

“ما شده اند در تماس با این Missourians بسیاری از آنها در تلاش بودند به کمک و گسترش انجیل در یک ماموریت سفر. کارکنان من و من همچنان به انجام همه چیز ما می توانیم آنها را به خانه را فورا” او گفت:.

یک روز پیش از آن اعضای کمیته روابط خارجی سنا در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo به ابراز “نگرانی فوری” برای شهروندان ایالات متحده به دام افتاده در خارج از کشور در طول این بیماری همه گیر از جمله آمریکایی ها در هندوراس مراکش پرو و تونس. بسیاری از آنها گفته سناتور که محلی سفارتخانه شده بود کمی کمک کند.

“ما به ویژه نگران افزایش تعداد گزارش می دهد که آمریکایی ها و اعضای خانواده خود شده اند قادر به ترک مناطق تحت تاثیر COVID-19 و بازگشت به خانه” سناتور نوشت: در نامه خود. “به ویژه آمریکایی ها در هندوراس مراکش پرو و تونس در میان کشورهای دیگر گزارش کرده اند به دفاتر ما است که آنها در مواجهه با مشکلات در به دست آوردن حمایت از آمریکا در سفارتخانه ها و کنسولگری از جمله به ترتیب پروازهای تجاری خانه.”

قانونگذاران خواسته وزیر Pompeo برای روشن شدن این گروه را تلاش برای کمک به تسریع در بازگشت از آمریکایی ها از طریق تجاری و یا دولت-چارتر پرواز و برای کمک به کسانی که قادر به انجام این کار.

رتبه بندی و عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا و سناتور باب منندز (D-N. J.) با ارسال نامه ای در روز چهارشنبه به وزیر امور خارجه مایک Pompeo به درخواست کمک خود را در گرفتن شهروندان با خیال راحت به خانه.

“ما می نویسیم فوری نگرانی در مورد پشتیبانی ارائه شده به شهروندان در خارج از کشور از جمله کسانی که به دنبال بازگشت به ایالات متحده به عنوان گسترش coronavirus همچنان به تحمیل چالش های قابل توجهی برای دولت ها و جوامع در سراسر جهان,” او نوشت.

معلوم نیست که آیا وزیر Pompeo است به طور مستقیم در پاسخ به امان نامه.

اما کارکنان در وزارت امور خارجه شده اند به طور مداوم به روز رسانی اطلاعات در مورد تخلیه گزینه برای آمریکایی ها در سفارت خود در وب سایت های و که در آن خدمات در حال حاضر در دسترس تشویق شهروندان برای ثبت نام بلافاصله با هواپیمایی ارائه خدمات.

صدها نفر از آمریکایی ها در پرو شده اند درخواست دولت آمریکا برای کمک به آنها را به پرواز به خارج از کشور پس از پرو تعطیل مرزهای خود را به مدت 15 روز آغاز و تا روز دوشنبه و لغو همه پروازهای.

وزارت امور خارجه گفت که Avianca Airlines به حال اطلاع سفارت خود در پرو است که به فوریت درخواست مسافران علاقه مند به پروازهای خروج از لیما و Cusco به ثبت نام خود به صفحه ثبت نام آنلاین.

به سرعت در حال تغییر وضعیت با مرز تعطیلی و پرواز cancelations شده آمریکایی ها کمی زمان و گزینه های به پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

منندز گفت: ارائه حمایت و کمک به آمریکایی ها در خارج از کشور “در میان بخش اساسی ترین مسئولیت است.”

وزارت امور خارجه شده است ارائه مشاوره به شهروندان ایالات متحده به ثبت نام در step.state.gov به کمک سفارت آمریکا با آنها تماس در مواقع اضطراری است. شهروندان همچنین توصیه می شود برای نظارت بر سفارتخانه های امریکا’ وب سایت برای به روز رسانی.

سناتور تشویق رشته ترکیبات برای رسیدن به دفاتر خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im