سناتور رونمایی لایحه تحریم مقامات چینی که نقض هنگ کنگ استقلال

دو سناتور ایالات متحده آمریکا در حال برنامه ریزی برای معرفی یک لایحه دو حزبی که تحریم مقامات چینی برای undercutting هنگ کنگ استقلال ساعت پس از پکن منتقل شد به تحمیل یک جارو امنیت ملی قانون در این سرزمین است.

با عنوان هنگ کنگ استقلال عمل این قانون با هدف دفاع از حقوق بشر در هنگ کنگ توسط اینرو مقامات همدست رژیم چین را به دخالت در این سرزمین است. همچنین پیشنهاد تحریم ها بر بانک ها است که انجام “معاملات قابل توجه” با اشخاص درگیر در چنین سوء استفاده.

در تاریخ 21 مه شب, چینی رژیم نشانده قوه مقننه کنگره خلق ملی (NPC) اعلام کرد که پیشنهاد امنیت ملی قانون برای “ایجاد یک نظام حقوقی و اجرای مکانیزم برای دفاع از امنیت ملی” در این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ.

اندازه گیری خواهد بای هنگ کنگ مقننه و احتمال عبور بدون مانع—به عنوان NPC یک مراسم با مهر لاستیکی مهر کردن که تصویب دستورالعمل اعلام شده توسط حزب کمونیست چین.

Sens. پت Toomey (R-Pa.) و کریس ون Hollen (D-Md.) معرفی آمریکا لایحه بر اخبار از پیشنهاد چین.

“رژیم کمونیست در پکن می خواهم چیزی بیش از خاموش کردن استقلال از هنگ کنگ و حقوق مردم آن” Toomey گفت: در آزادی مطبوعات در روز پنج شنبه.

“در بسیاری از راه های هنگ کنگ است قناری در معدن زغال سنگ برای آسیا. پکن در حال رشد تداخل می تواند یک اثر سرما در کشورهای دیگر مبارزه برای آزادی در چین سایه” او ادامه داد.

HONG KONG-CHINA-POLITICS
پلیس نگهبانی خارج بالا پایان مد فروشگاه در هنگ کنگ در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ)

این لایحه را هدف افرادی که در اجرای جدید چین امنیت ملی قانون و هنگ کنگ افسران پلیس که سرکوب دموکراسی خواه هنگ کنگ. پس از آخرین ماه ژوئن Hongkongers را صحنه تظاهرات توده ای علیه پکن تجاوز در امور محلی—مشتعل توسط یک پس-اوراق استرداد لایحه که اجازه داده اند چین برای انتقال مردم در هنگ کنگ برای محاکمه در دادگاه های کنترل شده توسط حزب کمونیست چین.

ون Hollen تقدیر شجاعت از هنگ کنگ به معترضان که همچنان ادامه داشت “[d]espite چین را وحشیانه سرکوب کرد.” او گفت: وجود دارد “هیچ وقت به هدر” برای ایالات متحده به این مسئله به عنوان چینی رژیم همچنان به “نوار هنگ کنگ از آن استقلال است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از یک واکنش قوی اگر پکن بخواهد به جلو حرکت می کند با تحمیل امنیت ملی قانون است.

“اگر آن اتفاق می افتد, ما آدرس این مسئله به شدت” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید در روز پنج شنبه بدون توضیح.

در همین حال وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus روز پنج شنبه در پکن خواست به “افتخار تعهدات خود و تعهدات در چین و بریتانیا اعلامیه مشترک” که تضمین هنگ کنگ درجه بالایی از آزادی های سیاسی پس از انتقال آن به پکن قانون در سال 1997.

Impinging در هنگ کنگ آزادی های اساسی را جلب واکنش و تاثیر هنگ کنگ بین المللی وضعیت او هشدار داده است.

“هر گونه تلاش برای تحمیل امنیت ملی قانون می کند که منعکس کننده اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود بسیار بی ثبات کننده خواهد بود و ملاقات با محکومیت شدید از سوی ایالات متحده و جامعه بین المللی” او گفت: عصر فردا در ایمیل.

وزارت امور خارجه گفته است که تاخیر در صدور گزارش سالانه در هنگ کنگ استقلال به حساب برای هر گونه اقدامات بیشتر از پکن است.

هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل به قانون امضا شده در سال گذشته داشتیم که وزارت امور خارجه تعیین اینکه آیا خاک حفظ کرده است کافی سیاسی استقلال و حفظ ویژه امتیازات تجاری با ایالات متحده است.

HONG KONG-CHINA-POLITICS-UNREST
طرفدار دموکراسی تظاهرکنندگان برگزاری یک پرچم و شعار در طول یک تظاهرات خواستار این شهر استقلال در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در 16 ماه مه سال 2020 است. (اسحاق لارنس/خبرگزاری گتی ایماژ)

بهانه ای برای سرکوب

دن گرت یک دلار هنگ کنگ متخصص که نویسنده کتاب “ضد-هژمونیک مقاومت در چین هنگ کنگ: تجسم اعتراض در این شهرستان گفت: پیش بینی “وخیم” عواقب مخالف Hongkongers و منتقدان رژیم یک بار چینی ها در قانون در محل قرار داده است.

“این حرکت به منزله پایان هنگ کنگ سیستم و رسمی معرفی سیستم کمونیستی در شهر”و “تنها گام اول” را به این شهر تحت سلطه خود را, او گفت: در یک ایمیل ،

حداقل او گفت: رژیم چین را “نزدیک پارتی-درک ‘ضعف'” در هنگ کنگ نظام حقوقی به منظور سرکوب اعتراضات و مجازات کسانی که توهین به آن قدرت.

“ما می توانیم انتظار برای دیدن افراد منتقل شده به کمونیست-بازداشت و ممنوع از ورود به هنگ کنگ,” او گفت:. تظاهرات مسالمت آمیز و تشدید مقاومت بیش از پکن اقدامات را تنها تبدیل به “بهانه ای برای بیشتر سیاسی خشونت و سرکوب از هنگ کنگ” او اشاره کرد.

“[T]او CCP (دیروز)…است روشن فیوز حتی بزرگتر پودر keg از آن در سال گذشته گفت: با اشاره به یک لیست از آینده سالگرد مانند آینده بزرگداشت قتل عام میدان تیان آن من به احتمال زیاد تمدید تظاهرات در هنگ کنگ است.

کتی او باعث شد به گزارش.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de