TREATY ALLIES. The Philippine and US flags during the opening ceremony of the yearly Balikatan joint military exercises in April 2016. File photo by Ted Aljibe/AFP

پیمان متحدان. فیلیپین و پرچم ایالات متحده در طول مراسم افتتاحیه سالانه Balikatan تمرینات نظامی مشترک در مارس 2016. فایل عکس توسط Ted Aljibe/AFP

مانیل فیلیپین – سنا روز دوشنبه 10 فوریه قطعنامه اصرار رئیس جمهور رودریگو Duterte به تجدید نظر خود را سفارش به قراضه بازدید از نیروهای قرارداد (VFA) که فراهم می کند یک چارچوب قانونی برای حضور نیروهای نظامی آمریکا در فیلیپین است.

با سنا قطعنامه شماره 321 به قانونگذاران به نام Duterte به برگزاری فسخ قرارداد در حالی که آنها انجام یک “بررسی کامل.” خروج از VFA باید “بررسی جدی” را به مطمئن شوید که آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و امنیت و اقتصاد فیلیپین و کشورهای دیگر در آسیا و اقیانوسیه آنها اضافه شده است.

“به طور کامل به رسمیت شناختن اقتدار اجرایی و بدون قصد بی احترامی به یک شرکت برابر بدن قبل از اینکه به طور یک جانبه فسخ VFA سنا باید این فرصت را به انجام یک بررسی و ارزیابی تاثیر خروج این کشور در امنیت و اقتصاد به طور خاص با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاری کمک های نظامی و مالی و کمک های فنی توسعه یافته توسط ما نسبت به ادامه تهدیدهای داخلی و خارجی گروه های تروریستی و در نهایت به ثبات و امنیت در منطقه آسیا و اقیانوسیه گفت: “قطعنامه های معرفی شده توسط رئیس جمهور مجلس سنا ویسنت “تیتو” ستو III رهبر اقلیت سنا فرانکلین Drilon و سناتور Panfilo Lacson.

باتو ابتكار

تنها سناتور رونالد “باتو” dela رزا ممتنع از رای گیری در این قطعنامه است. آن را پس از لغو Dela رزا را به ما ویزا که Duterte دستور داد برای پایان دادن به VFA در ژانویه 23.

به نظر می رسد دلا روزا ویزا لغو شد به عنوان یک تحریم از جمله در آمریکا برنامه جهانی Magnitsky عمل به اپراتورهای Duterte خشونت آمیز “جنگ با مواد مخدر.” دلا روزا بود Duterte اولین رئیس پلیس.

Duterte اظهار داشت: چند بار در قصد خود را برای شکستن این پیمان با ایالات متحده و روز جمعه, فوریه 7 خود را سخنگوی سالوادور Panelo به خبرنگاران گفت: در یک پیام که رئیس جمهور شد, آموزش دبیر اجرایی سالوادور Medialdea برای گفتن وزیر امور خارجه Teodoro اهسته Jr به ارسال اخطار از VFA را ختم به دولت آمریکا.

اما در روز شنبه, فوریه 8, Medialdea و وزیر دفاع Delfin Lorenzana به خبرنگاران گفت که هیچ گونه سفارش صادر شده است.

‘شدید و نقد و بررسی’

اهسته و Lorenzana گفت سنا در یک جلسه در VFA در پنج شنبه, مه 6 که فیلیپین شده است بهره از توافق.

وزیر امور خارجه بریتانیا توصیه می شود یک “شدید نقد و بررسی” از VFA نه ختم آن.

در قطعنامه آن حمایت سناتور Aquilino “کوکو” پیمنتل سوم تکرار اهسته بیانیه آمده است که “ختم VFA باید وزن از نظر کلی منافع کشور است.”

“در یک کشور در حال توسعه مانند ما آن است که بیشتر مفید و عاقلانه برای حفظ اگر نه به دست آوردن متحدان نسبت به ما را به چالش وضع موجود. کشور ما در حال حاضر در حال بهره از ما شریک متحده که شامل ما” ستو گفت.

“این نظر من است که راه بهتری برای رفتن به نقد و بررسی این توافق نامه و بخواهید بخش های اجرایی به تجدید نظر در آن قصد abrogation در حالی که سنا که یک شریک در این قرارداد در حال بررسی آن” سنا رئیس جمهور اضافه شده است.

در ضمن Drilon منتقل شامل سنا قطعنامه شماره 305, “ابراز حس سنا که فسخ یا خروج از معاهدات و موافقت نامه های بین المللی موافقت در توسط سنا معتبر نخواهد بود و تنها پس از موافقت با سنا” را به عنوان در مورد VFA.

می دهد گوشت به پیمان

دور و بر سال 1951 متقابل دفاع پیمان (MDT) بین فیلیپین و ایالات متحده VFA بود تصویب شده توسط سنا در آوریل سال 1999. آن را فراهم می کند پوشش قانونی برای نیروهای نظامی آمریکا’ ورود به فیلیپین و اجازه می دهد تا برای نظامی مشترک همکاری های تمرین دوره های آموزشی و دیگر درگیری.

هوش و نظارت از کمک های نظامی آمریکا نیروهای نظامی در فیلیپین ثابت کرد در تصرف محاصره شهر مروی از Maute گروه تروریستی در سال 2017, هر دو فیلیپین و آمریکا زودتر گفت. نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا نیز در میان پاسخ دهندگان برای اولین بار پس از Supertyphoon Yolanda (Haiyan) در سال 2013 است. (بخوانید: با VFA نامشخص, آمریکا ایران را تحسین کرد و اتحاد نظامی با PH در WW2 رویداد)

قانونگذاران و تحلیلگران با اشاره به این که VFA می دهد گوشت به MDT بود که مجددا در سال 2019 وزیر امور خارجه مایک Pompeo به عنوان از جمله در دریای جنوب چین و فیلیپین بخشی از آن است که به صورت محلی به عنوان نامیده غرب فیلیپین دریا.

اتحاد با آمریکا و چرخشی حضور ما نیروهای دریایی به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر چین تجاوز در غرب فیلیپین دریا اهسته گفت.

اطلاع از فسخ VFA آماده است با توجه به جزیره, که گفت که او تنها ارسال آن به خود ما همتایان بر دستور مستقیم از Duterte.

ختم می شود موثر 180 روز پس از آمریکا دریافت اخطار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im