جمهوری خواهان مجلس سنا فشار شفافیت لایحه به حداقل رساندن CCP نفوذ در کالج آمریکایی

در آخرین تلاش برای مبارزه با حزب کمونیست چین را (CCP) فعالیت های مخرب در آمریکا کالج ها و دانشگاه ها یک گروه از هفت سناتور جمهوریخواه هل دادن به جلو لایحه نیاز به شفافیت بیشتر از موسسات کنفوسیوس (کشورهای مستقل مشترک المنافع) که بودجه و کنترل پکن.

در سال 2004 دانشگاه مریلند شد این موسسه برای اولین بار در ایالات متحده به میزبانی موسسه کنفوسیوس. تعداد کشورهای مستقل مشترک المنافع در سراسر کشور به طور پیوسته افزایش یافته است در طول زمان در حال رشد به حدود 100 در اوج آن است. کشورهای مستقل مشترک المنافع معمولا به رهبری یک مدیر است که به طور معمول یک دانشکده یا عضو هیات از میزبان دانشگاه و یک شرکت چینی-مدیر گزارش به پکن و نظارت چینی آموزش کارکنان. چین وزارت آموزش و پرورش به طور کلی فراهم می کند راه اندازی و سالانه بودجه استخدام معلمان زبان از چین فراهم می کند و مواد آموزشی و برنامه های درسی.

این قانون به طور رسمی به نام شفافیت برای موسسات کنفوسیوس عمل پر شده بود بر روی دریا. 12 توسط سناتور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.). این امر اصلاح قانون آموزش عالی از سال 1965 به نیاز به برنامه مشارکت موافقت نامه بین کشورهای مستقل مشترک المنافع و مدارس آمریکا که خانه آنها را به آدرس راه پکن اعمال نفوذ نامناسب.

پیشنهاد لایحه همچنین ایجاد واضح تر تفاوت بین CI-کارگردانی برنامه ها و مدرسه میزبان خود, چینی, تاریخچه, زبان و فرهنگ برنامه های. آن را نیز نیاز به یک CI برای حذف چینی ها همکاری مدیر و موقعیت انجام چک های پس زمینه برای کارکنان و اساتید را از موافقت نامه آن را می سازد با میزبانی مدرسه و استفاده از “قوی تر زبان” در این توافق نامه به آن را روشن تر است که آمریکایی مدرسه اجرایی قدرت تصمیم گیری.

“دولت چین حق ندارد برای نفوذ در آموزش و پرورش آمریکا راه کنفوسیوس موسسات باید برای گذشته شانزده سال” گفت: بلکبرن در آزادی مطبوعات. “کنفوسیوس موسسات به عنوان آنها در حال حاضر در حال کار هستند و توهین به آزادی آکادمیک و ما نباید تعظیم به سرکوب چینی تبلیغاتی, سیستم. آن زمان برای قرار دادن برخی از فاصله جدی بین کنفوسیوس موسسات و دانشگاه های آمریکا.”

بلکبرن پیوست شش سناتور از جمله ایسنا-ارک.), مارک روبیو (R-Fla.), و ریک اسکات (R-Fla.), که مهمترین آنها صریح مخالفت خود را با رشد CCP تهدید به دانشگاهیان و دیگر جنبه های جامعه آمریکا است.

موسسه کنفوسیوس یک برنامه طراحی شده برای گسترش CCP را در خارج از کشور نفوذ به دست آورده است در حال رشد معروفیت بیش از سال های اخیر است. در سپتامبر 2014, دانشگاه شیکاگو کاهش یافته است به تمدید قرارداد با آن CI زیر یک طومار امضا شده توسط بیش از یک صد اعضای هیات علمی. دادخواست توصیف CI به عنوان “علمی و سیاسی مبهم ابتکار” که به دنبال پیشبرد خارجی بهره در هزینه میزبانی دانشگاه علمی استقلال. در ماه ژوئن آن سال انجمن آمریکایی از اساتید دانشگاه به نام دانشگاه های آمریکا را تعطیل خود را به کشورهای مستقل مشترک المنافع را متهم کرده که آنها را از پیشبرد یک دستور کار دولت “در استخدام و کنترل هیات علمی در انتخاب برنامه درسی و محدودیت از بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im