جمهوری خواهان مجلس سنا معرفی تریلیون دلار COVID-19 طرح امداد

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) معرفی پنج متن از دولت آمریکا پیشنهاد برای قسمت سوم از جارو COVID-19 پاسخ طرح با مذاکرات رسمی با دموکرات ها در حال حاضر قادر به شروع.

عظیم جدید بسته های قانونی برای مبارزه با اثرات شیوع CCP ویروس. بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

طبق گزارش رویترز ایران برنامه ریزی شده است برچسب قیمت بیش از $1 تریلیون.

این طرح شامل پرداخت های نقدی تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج گفت: سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) همراه با اضافی $500 برای هر کودک.

مک کانل گفت: این قانون شامل مستقیم کمک مالی برای آمریکایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارمندان خود مراحل را برای ایجاد ثبات در اقتصاد و حمایت جدید برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و COVID-9 بيمار.

حزب دموکرات مشخص شده اند خود را 750 میلیارد دلار طرح اضطراری که شامل گسترش پرداخت می شود, خانواده و بیمار را ترک کنند.

“مردم آمریکا نیاز به کمک و آنها به آن نیاز دارید سریع” مک کانل گفت: در طبقه سنا در روز پنج شنبه.

Epoch Times Photo
کنگره آمریکا در واشنگتن در ژانویه. 2, سال 2020 است. (سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

چهار بخش طرح

مک کانل گفت ایران پیشنهاد دارای چهار بخش است: کسب و کار کوچک امداد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها کمک به صنایع بیشتر صدمه دیده توسط مستندات و افزایش پاسخ در زمینه بهداشت عمومی.

کسب و کارهای کوچک خواهد بود هدفمند با ضمانت وام قرهني با بخش هایی از این وام ها به طور بالقوه بخشیده است.

“هدف ما این است که به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک ممکن خواهد بود قادر به رفتن به بانک های موجود اگر آنها موافقت خود را با شرکت و دریافت پول نقد آنها نیاز به ایجاد حقوق و دستمزد و کسب و کار اجاره/اجاره & اگر آنها از آن استفاده کنید برای این منظور باید به آن پرداخت” گفت: سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), ایران نقطه در کسب و کار امداد رسانی در توییتر ارسال.

روز چهارشنبه مجلس نمایندگان آمریکا قول داد از طبقه سنا که “سنا در حال رفتن به ترک کسب و کار کوچک است.”

Epoch Times Photo
رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل (R-Ky.) صحبت می کند به رسانه ها در کنگره آمریکا در واشنگتن در فوریه. در 5 سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

در یک 90-8 رای سنا به تصویب مجلس-تصویب CCP ویروس کمک های اقتصادی بسته در روز چهارشنبه. آن را شامل دو هفته مرخصی با حقوق برای بیمار و تهدید کارگران و گسترش بیمه بیکاری ایالت های برنامه رایگان فراهم می کند COVID-19 تست.

پیش از رای گیری برای اتخاذ خانه-تصویب بسته کمک مک کانل تاکید کرد راه حل های که قرار دادن پول به دست از کسب و کار به سرعت.

“که به معنی تاریخی و تزریق نقدینگی و دسترسی به اعتبار و به این معنی واشنگتن مشغول به کار به طور مستقیم با وام دهندگان که در حال حاضر با این کار کوچک کسب و کار برای به حداقل رساندن جدید بوروکراسی خیلی کمک می تواند جریان به عنوان سریع که ممکن است” مک کانل گفت.

“همه ما می دانیم آنچه که کسب و کارهای کوچک هستند تا در برابر” او گفت:. “فقط این هفته شهر نیویورک پیوست لیست شهرها و شهرستانها در سراسر کشور که در آن مقامات محلی باید توقیف هر بار و هر رستوران به خاطر سلامت عمومی است.”

“این کار سازندگان هستند به معنای واقعی کلمه گرفته شده آفلاین توسط خود دولت به صورت عمومی خوب,” او گفت:.

همانطور که برای توزیع نقدی به افراد تپه به طور جداگانه گزارش داد که جمهوری خواهان مجلس سنا بحث شد یک درآمد درپوش برای پرداخت واجد شرایط بودن.

بر اساس این گزارش کرامر گفت که آنچه که در نظر گرفته شده بود $1,200 بررسی کنید به هر کسی که بدست آورده کمتر از 75000 دلار در سال با میزان رشد تدریجی کوچکتر تا زمانی که آن قطره را به صفر برای کسانی که بیش از $95,000.

“رئیس Grassley و دیگران تعیین بهترین مسیر برای قرار دادن پول به طور مستقیم در دست مردم آمریکا—کسانی که شاغل هستند کسانی که ممکن است گذاشته بازنشستگان معلول آمریکایی خانواده—به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مک کانل گفت.

حفظ حقوق جریان برای idled کارگران به عنوان مدعیان موشک وار رفتن است یک اولویت برای هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات برنامه های در حال ظهور از کنگره است.

برخی از اوباما و panned وزیر خزانه داری استیون Mnuchin طرح به صورت مستقیم چک به آمریکایی ها از 3000 $برای یک خانواده چهار—ترجیح می دهند به جای استفاده از فدرال دلار به نگه داشتن کارگران که خواست به ماندن در خانه در کسب و کار رسید.

“آنچه من می خواهم این است که درآمد حتی یک بررسی” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) جمعبندی نظرات برخی از خروج از یک جلسه خصوصی از اوباما در کاپیتول هیل. یک یا دو چک “را می سازد هیچ حس به من,” او گفت:.

“این یک بررسی کنید. آن را چک. آن را نه پرداخت آن درآمد” گراهام گفت. “بهترین چیز برای ما انجام دهید این است ایجاد یک جریان درآمد.”

ایران با لایحه همچنین انتظار می رود برای ارائه وام به “صنایع از اهمیت ملی” که شامل شرکت های هواپیمایی.

“رئیس ترکه یا چوب کوتاه و چندین سناتور با توجه به امکان هدفمند برای کمک به صنایع کلیدی که shouldering یک outsized بار از بهداشت عمومی و بخشنامه ها که ملت ما نیاز به توان عملیاتی در طرف دیگر این” مک کانل گفت.

این طرح همچنین شامل اقدامات بیشتر به بهداشت عمومی مبارزه با ویروس مک کانل گفت: “چنین به عنوان ابزار در دست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از بین بردن موانع برای درمان و کمک به محققان در توسعه درمان و واکسن.”

ایران با رهبر است انتظار می رود به رول کردن جمهوری خواه طرح بعد از پنج سناتور گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de