سنا 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته به خانواده و کسب و کار و بهداشت و درمان از طریق همه گیر

مجلس سنای آمریکا به اتفاق آرا رای دادند و اواخر روز چهارشنبه به تصویب 2.2 تریلیون دلار اضطراری بسته امداد برای کمک به محافظت از آمریکایی معیشت و بیمارستان و اقتصاد لرزاند توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

این 96-0 رای در سنا به معنی این لایحه خواهد شد در حال حاضر حرکت به مجلس نمایندگان است که انتظار می رود برای رای دادن در روز جمعه.

“من را تشویق مجلس به تصویب حیاتی این قانون و ارسال آن به میز من برای امضا و بدون تاخیر. من آن را نشانه بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: روز چهارشنبه در روزانه خود را در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

“سنا در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم با هم عمل می کنند و این عبور تاریخی بسته امداد امروز” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.).

به 880-صفحه اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره بزرگترین-همیشه بسته نجات در تاریخ ایالات متحده است. آن را می سازد قبلی بر بودجه تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

آخرین لایحه شامل 350 $میلیارد دلار در حفظ و نگهداری وام برای کسب و کارهای کوچک است که عرضه خواهد شد هشت هفته از حقوق با بخشش وام در دسترس به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار نگه دارید تا با سربار و به کارگیری کارگران خود را.

این همچنین شامل یک $500 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی.

بیمارستان ها در حال انتظار برای دریافت حداقل 100 میلیارد دلار برای مقابله با سیل ورودی از COVID-19 بيمار. این لایحه همچنین 45 میلیارد دلار به صندوق های اضافی تلاش های امداد رسانی از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ اضطراری و خدمات اجتماعی.

آمریکایی ها مجموعه ای برای دریافت یک بار پرداخت مستقیم از 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 در ازدواج زن و شوهر به $150,000 با 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

این بسته همچنین فراهم می کند تا به 250 میلیارد دلار در گسترش مزایای بیکاری در نظر گرفته شده برای کمک به جایگزینی حقوق furloughed کارگران تا چهار ماه. Furloughed کارگران را دریافت کنید هر مقدار دولت خود را فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید ، پیمانکاران مستقل و کسانی که خود اشتغالی را برای اولین بار واجد شرایط برای مزایای.

چند سناتور جمهوریخواه روز چهارشنبه اصرار داشت که این لایحه اصلاح شود به اطمینان حاصل شود که گذاشته شده کارگران خواهد پرداخت نمی شود, بیشتر در مزایای بیکاری از آنها کسب در کار خود را. اما اصلاحیه آن را تغییر ارائه نشد فقط قبل از سنا تصویب بسته امداد.

دموکرات ها قبلا دو بار مسدود 2 تریلیون دلار اضطراری بسته است.

شب گذشته کاخ سفید رسمی اریک Ueland گفت که کاخ سفید و پنتاگون: به دنبال اصلاح بود, توافق در بسته امداد و اجازه اصلاح به رای دادن.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

همه گیر کشته شدن بیش از 1000 نفر در ایالات متحده و آلوده بیش از 69,000 تا به امروز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تایید موارد CCP ویروس در ادامه به افزایش در ایالات متحده به عنوان تست را بهبود می بخشد و مراکز تست کار از طریق جمع شدن در نمونه است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de