سنا شنوایی به دنبال پیدا کردن تعادل در برخورد با کروناویروس

یک کمیته مجلس سنا به دنبال ارزیابی چگونه ایالات متحده در برخورد با تهدید COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus است که تهدید به تبدیل شدن به یک در سراسر جهان همه گیر.

ریاست این جلسه در مارس 3 مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی سناتور لامار الکساندر (R دنیاست.) ذکر یک مقاله نیویورک تایمز که گفت: “اکثر مردم در ایالات متحده در معرض خطر کم” از ابتلا به کوروناویروس.

در این جلسه گرد هم آورده از چهار کلید از اعضای دولت کلید مقامات بهداشت عمومی وظیفه با هماهنگی دولت و مبارزه برای کنترل و مهار به سرعت در حال گسترش ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان.

الکساندر خلاصه آنچه تا کنون انجام شده برای مبارزه با گسترش ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن نه نفر در ایالات متحده از آنها حداقل سه آلوده شد در خارج از مرزهای آمریکا.

ممنوعیت سفر جلوگیری از بازدید کنندگان از کشورهای با میزان عفونت از ورود به ایالات متحده شده اند در محل قرار داده ،

در همان زمان, سفر, هشدارهای صادر شده توسط وزارت امور خارجه از جمله بسیاری از کسانی که در همان کشور. ایتالیا ایران و کره جنوبی در لیست هستند.

آمریکایی ها که نادیده گرفتن هشدارهای خواهد ابطال بیمه سفر خود را باید در تبدیل شدن آنها به بیمار وجود دارد شرکت های بیمه گفته اند.

و اشاره کرد که کنگره دارای دو بودجه در اختیار خود را برای بهداشت عمومی اورژانس الکساندر همچنین اشاره کرد که وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در حال حاضر استفاده می شود $151 میلیون دلار از یکی از آنها.

ایالات متحده تا به توسعه یک واکسن برای coronavirus با سرعت بیشتری از آن تا قبل از یک توسعه الکساندر گفت: کمیته. و آزمایشگاه های ملی مانند کسانی که در اوک ریج و لیورمور هستند با استفاده از ابر رایانه ها قابلیت به سعی کنید به درک ویروس.

در همان زمان الکساندر گفت: “ما باید کشف وابستگی ما در حال حاضر در کشورهای دیگر برای لوازم بهداشتی.” “این فقط دارو که تحت تاثیر قرار می گیرد. وی با اشاره به مواردی از قبیل ماسک صورت و پزشکی-درجه دستکش.

واکسن و درمان

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت (NIH) گفت که دو شکل از مداخله در برابر بیماری ها, درمان و واکسن. “جدول زمانی برای هر یک از این اساسا متفاوت” Fauci گفت.

اول به دنبال درمان Fauci تاکید کرد که “حدود 80 درصد از افرادی که آلوده انجام دهد و نه به خوبی و بدون مداخله و آنها خود به خود بهبود می یابند.”

پانزده تا بیست درصد از بیماران, چند, نیاز, درمان, اما, مانند اکسیژن Fauci گفت. اما این مهم است به یاد داشته باشید که اگر چه این فناوری ما “به ما اجازه داده است به منظور توسعه یک واکسن در سریعترین زمان ما تا کنون انجام داده…که تمامی مراحل را یک به یک و نیم سال است.”

با اینحال Fauci افزود: “من انتظار دارم که ما می توانیم تزریق در دو ماه و شاید شش ماه” پس از آن روند را به مرحله دوم و تست بالینی.”

Fauci یادآوری این کمیته که یکی از اصول اولیه اخلاق پزشکی است “do no harm.”

دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در HHS گفت که “در طول بحران ابولا کنگره توسعه ملی ابولا طرح است. که آموزش بود حیاتی به ما چگونه موفق به دریافت آمریکایی ها از ووهان [چین] و خاموش کردن الماس شاهزاده [کشتی].”

کسانی که موفق تخلیه شد و در نتیجه گروه خود را “حادثه مدیریت شبکه” Kadlec گفت: کمیته. و اگر چه “این اولین بار است که ما انجام داده ایم این به طور رسمی…ما مشغول به کار به مدت دو سال برای آماده شدن برای این رویداد.”

قابل توجه تراز

سناتور ” تیم اسکات جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی از تلاش برای قرار دادن این وضعیت به چشم انداز.

“یک چیز “من نگران این است که به اندازه کافی پول” اسکات گفت. رئیس جمهور تهمت گفته بود در یک Feb. 29 کنفرانس خبری که او را از هر چه مقدار کنگره بر تصمیم.

“من فکر می کنم ما به حال به اندازه کافی گفتگو در مورد قرار دادن این ویروس در زمینه” اسکات اضافه شده است. “هشتاد درصد ممکن است یک تب یا سرفه و بیست درصد…در معرض خطر بیشتری هستند.” اما او گفت: ما “دیدن آن به کرات ، وجود دارد “کسانی که جنجال آفرینی و پس از آن کسانی که در عمل با یک حس فوریت اما نه جنجال آفرینی در همه.”

Fauci گفت: “هر سال آنفولانزا می کند آسیب قابل توجهی به ایالات متحده و جهان است.” اما او افزود: “ما می دانیم براکت چگونه بسیاری از مردم بیمار و در حال مرگ است.” چنین است که هنوز مورد با COVID-19 او پیشنهاد شده است.

آن Schuchat اصلی معاون مدیر CDC اضافه شده به Fauci اظهارات. “در یک جمعیت بزرگ بسیاری از مردم خواهد شد که یک واکنش خفیف.”

“تعادل” او گفت: “نه زیاده اما نه underreacting.”

کیت های آزمایش

سناتور موری (D-شستشو.), رتبه بندی از اعضای این کمیته خواست در مورد تست کیت.

“من شنیدن از حرفه ای که یک میلیون آزمون” در دسترس خواهد بود “تا پایان هفته” او گفت:.

دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید کرد که 2,500 کیت هر کدام شامل 500 تست در دسترس خواهد بود در پایان این هفته است. در بعد از شهادت او اضافه کرد: یک نکته.

“ما می دانیم که این تولید کننده به خوبی و آنها گفته اند که آنها می توانید از 2500 کیت با جمعه است.” اما هان گفت: “من می خواهم به تمایز بین توانایی گرفتن کیت به آزمایشگاه و توانایی خود را برای انجام آزمون” هان گفت.

CDC Schuchat یادآوری این کمیته که “نه هر کس نیاز به یک آزمون. ما دستورالعمل برای آنفولانزا و اقتباس آنها برای این کار است.”

سناتور پت رابرتز (R-Kan.) به شهود رأی پشتیبانی می کند. “این یک بازی بسیار منحصر به فرد کمیته; ما هر دو حزب. من فکر می کنم بخشی از کار ما این است که به ماندن با شما هنگامی که شما در حال گرفتن بوس ایستاده و پشت سر شما زمانی که شما در حال گرفتن کمان,” او گفت:.

با اینحال موری از واشنگتن خواسته شهود “بله یا نه می تواند مردم آمریکا تعداد شما را به 100 درصد شفاف حتی اگر شما در تناقض با یک صدای جیر جیر از کسی؟”

همه از شاهدان گفت: “بله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im