کمیته مجلس سنا مسائل اولین حکم در بایدن-Burisma بررسی

سنا امنیت داخلی و امور حکومتی کمیته تایید شده در پنج شنبه اول آن حکم به عنوان بخشی از بررسی رابطه بین رئیس جمهور سابق جو بایدن و انرژی اوکراین شرکت Burisma منابع.

این سناتور جمهوریخواه در کمیته تایید حکم در درخواست از پانل رئیس بهداشت ، ران جانسون (R-Wisc.), برای ستاره آبی استراتژی در یک 8-6 پارتی-خط رای دادن.

آن را پوشش سوابق قدمت Jan. 1, 2013, در مورد روابط عمومی شرکت کار برای Burisma.

هانتر بایدن پسر جو بایدن پیوست هیئت Burisma در مارس 2014 زمانی که معاون رئیس جمهور سابق منجر شد دولت اوباما اوکراین سیاست. او در سمت چپ Burisma در سال 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در اواسط سال 2019 به “نگاه به” فساد در برابر Bidens اشاره کرد که جو بایدن مجبور به فردی گری در سال 2016 از یک دادستان که کاوش Burisma. تلفن تماس موجب یک استیضاح پرس و جو در برابر تهمت منجر به استیضاح در دسامبر 2019.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) پشتیبانی از احضاریه و گفت: آن را ارائه سنا با تصویر کامل از بایدن رابطه با Burisma.

“عمومی شایسته می دانم که چگونه یک مرد بود معاون رئیس جمهور آمریکا که در حال حاضر در تلاش برای رئیس جمهور بود رو دور با استفاده از دولت ایالات متحده به نیروی یک کشور خارجی برای جلوگیری از تحقیق در مورد یک شرکت که پرداخت شد پسر خود را بیش از 30 ، 000 $یا $80,000 یک ماه,” او گفت:.

سناتور. گری پیترز (D-Mich.) اعتراض به حکم و گفت: “بسیار حزبی بررسی” کشیدن از هم جدا کمیته و آسیب کمیته سنت طولانی مدت از غیر حزبی نظارت.

در نامه ارائه شده به جانسون قبل از رای گیری ستاره آبی استراتژی بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کارن Tramontano گفت که این شرکت مایل به همکاری بود ارائه اطلاعات خواسته شده توسط این کمیته و ارائه شده به مصاحبه.

Tramontano سوال که چرا این کمیته می خواستم برای رای دادن در حکم.

با این حال جانسون گفت که او مخالف است که این شرکت با همکاری شده است. یک سخنگوی کمیته بین نژادهای آلتنبورگ گفت: پس از رای گیری که این شرکت تلاش شده بود “ناقص” است و مقامات شرکت کرده بود با تاخیر همکاری برای ماه می باشد.

یک بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت که جانسون “در حال اجرا یک ماموریت سیاسی” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سناتور جانسون باید کار اضافه کاری برای نجات آمریکا زندگی می کند—اما به جای او فقط در تلاش برای نجات رئیس جمهور کار” گفت بیتس.

Epoch Times خبرنگار Zachary Stieber و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de