در مجلس سنا تصویب 77-بعد از فرمت دادگاه FISA نظارت قدرت

سنا در تاریخ 16 مارس به توافق 77-بعد از فرمت مجموعه ای از FBI ابزار نظارت تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) است که تمام شده بود جمعه شب به قانونگذاران اجازه می دهد زمان برای مذاکرات بیشتر در اصلاحات لازم به قدرتمند داخلی استراق سمع برنامه که دیدم استراق سمع از افراد در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

اندازه گیری است که گسترش و به روز رسانی داخلی نظارت قوانین تحت FISA است عطف به ماسبق به شنبه. آن را هنوز هم باید با تصویب سنا و نیاز به امضای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن می توانید تبدیل شدن به قانون است.

سنا برنامه ریزی شده بود به نگه دارید اولیه رویه رای در دوشنبه شب در یک لایحه در مجلس نمایندگان در هفته گذشته که reauthorized و اصلاح برخی از برنامه.

به جای سناتورها به رهبری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), به اتفاق آرا به توافق موقت فرمت اجازه می دهد تا بررسی بیشتر برای اصلاحات به مجلس لایحه.

نقش دادگاه FISA تبدیل به یک موضوع بحث.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به نام برای FISA اصلاحات پس از وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz در دسامبر 2019 صادر داغدار گزارش که گسله FBI برای “حداقل 17 قابل توجه خطاها و حذفیات” در برنامه ارائه شده به دادگاه FISA هنگامی که آن را به دنبال wiretap مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کمپین مشاور کارتر صفحه به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به اتهام تماس بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه—یک روایت کرده است که از سال تخفیف توسط مولر گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متقاعد شده است که ابزار نظارت و تحت پوشش این قانون بودند استفاده نادرست علیه خود 2016, کمپین خواستار کنترل بر مقامات مجاز تحت قانون.

حامیان این برنامه در نظر آن را یک ابزار ضروری برای سازمان های اطلاعاتی’ تلاش برای مبارزه با تروریسم است.

این لایحه به تصویب رسید در این خانه نوشته شده بود با دادستان کل ویلیام Barr به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قوی ترین مدافعان. اما موفق به عبور مخالف در مجلس سنا بدون رأی در اصلاحات.

سناتور. رند پل (R-Ky.) انتظار می رود که به فشار برای رای گیری مجلس سنا در یک پیشنهاد برای جلوگیری از FISA حکم از بودن در برابر آمریکایی ها. در همین حال سناتور. مایک لی (R-یوتا) است که انتظار می رود به پیشنهاد اصلاحیه که تقویت حمایتهای قانونی برای اهداف نظارت تپه گزارش شده است.

سناتور. Ron Wyden, (D-سنگ.), که خدمت در کمیته اطلاعات مجلس سنا در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند برای اصلاح است که پایان دادن به مرورگر وب نظارت و یکی که ایجاد مستقل نظارت از FISA روند.

“تحت این توافق, مجلس سنا فرصت بحث که آیا دولت می تواند انجام ردیابی دیجیتال از آمریکایی ها بدون حکم” Wyden گفت: با توجه به فاکس نیوز. “هر کسی که در مورد دولت جمع آوری کتابخانه خود را ثبت و یا دیدن که شما به نام باید وحشت زده است که دولت می تواند خود را با شتاب تاریخچه مرور اینترنت بدون حکم.

دادستان کل ویلیام بار در هفته گذشته ابراز حمایت خود را برای عبور از خانه بیل reauthorizing به FISA.

“این بسیار مهم است که گروه وکلای و محققان همیشه کار در یک شیوه ای مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای و این به طور کلی بسته خواهد شد کمک به اطمینان از یکپارچگی FISA روند و محافظت در برابر آینده نقض رفتن به جلو” Barr گفت.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de