منندز سناتور. می پرسد DOJ به بررسی سابق Rep. با ونزوئلا روابط

رتبه بندی دموکرات مجلس سنا کمیته روابط خارجی خواسته U. S. Department of Justice بررسی پیشین نوشته. دیوید ریورا روابط به دیکتاتور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

سناتور. باب منندز (D-N. J.) سهشنبه خواسته دستیار دادستان کل, John C. Demers معلوم اگر ریورا باید شده اند نیاز به ثبت رسیده است به عنوان یک عامل نیکولاس مادورو خبر داد.

ریورا بود شکایت کرد هفته گذشته توسط دولت ونزوئلا متعلق به شرکت نفت است (PDVSA) در ایالات متحده فرعی برای بیش از $15 میلیون پرداخت شده به عنوان بخشی از یک 50 میلیون دلار قرارداد.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که ریورا موفق به دیدار با مفاد قرارداد که در آن او گفت که وعده داده اند که او را بهبود شهرت PDVSA در ایالات متحده است.

“آقای ریورا ادعا شده است به کار به عنوان یک مشاور به نمایندگی از Petróleos de Venezuela, S. A. (“PDVSA”) و رژیم رئیس جمهور سابق ونزوئلا نیکولاس مادورو—یک رژیم سرکوبگر موضوع به جامع تحریم های ایالات متحده” نوشت منندز (pdf).

در Demers نامه منندز گفت که بدون ثبت نام تحت عوامل خارجی قانون ثبت (فرا) به طرح دعوی در دادگاه و گزارش های مطبوعاتی نشان داد ریورا مشغول به کار بود به نمایندگی از یک عامل خارجی.

“به همین دلیل من درخواست که وزارت دادگستری بررسی اینکه آیا آقای ریورا در انطباق با فرا از جمله این که آیا او موظف است به عطف به ماسبق ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی اقدام به نمایندگی از رژیم مادورو” نوشت منندز.

ریورا تا به حال یک داستان متفاوت است. او گفت: میامی هرالد پنج شنبه که بودجه از PDVSA قرارداد بودند قریب به مخالفان ونزوئلا و مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “بودند آگاه از همه چیز است.”

ارشد تهمت رسمی دولت گفت: Miami Herald این کاملا نادرست است که هر دو در شورای امنیت ملی و یا وزارت امور خارجه آگاه بودند ریورا فعالیت های.

“ما آگاه هستند از هر یک از سابق کنگره معاملات کسب و کار با نامشروع و استبدادی رژیم نیکولاس مادورو یا همکاران آن” این مقام گفت.

منندز نوشت که فرا ثبت نام ضروری “برای قضاوت در مورد فعالیت های سیاسی از دولت های خارجی و عوامل خارجی عامل در ایالات متحده است.”

“زمانی که عوامل خارجی موفق به ثبت نام تحت فرا فعالیت های خود را به نمایندگی از قدرت های خارجی هستند که پنهان از دید عموم پنهان کردن تهدیدات بالقوه برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی” نوشت: منندز.

این هنوز مشخص نیست که آیا ریورا عمل به عنوان یک عامل خارجی اگر چه او از لحاظ فنی به امضا قرارداد با آمریکا شرکت تابعه از PDVSA, PDV ایالات متحده آمریکا است.

طرح دعوی در دادگاه توسط PDV ایالات متحده آمریکا ادعا ریورا “انجام شده هیچ معنی دار خدمات تحت قرارداد” پس از دریافت اولیه 15 میلیون دلار و ریورا بعد سعی به دریافت باقی مانده $35 میلیون از اصل 50 میلیون دلار قرارداد.

PDV ایالات متحده آمریکا شد و هنوز هم تحت کنترل PDVSA یک شرکت است که به طور مستقیم کنترل می شود مادورو رژیم در سال 2017 زمانی که قرارداد امضا شد در سال 2017.

“اگر دولت آمریکا به طور جدی در تلاش های ما برای دفاع و حفاظت از مردم ونزوئلا از ظلم و ستم این رژیم مادورو آخرین چیزی که ما باید تحمل است یک عضو سابق کنگره به طور بالقوه نقض قوانین ایالات متحده به عنوان او می کند, رژیم, کثیف, کار در ایالات متحده” نوشت: منندز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net