ببینید که چگونه این منطقه باقی ماند تاج-رایگان اگر چه احاطه شده توسط نقاط

Mysuru: این منطقه در کارناتاکا است که احاطه شده توسط coronavirus نقاط. آن را به دلیل داشتن مرز مشترک با دو تا از داغترین نقاط در کارناتاکا: ننجنگود و ملوللی.

و سپس آن تامیل نادو است که در تلاطم توانا تاج مبارزه در یک طرف و در طرف دیگر آن است کرالا که در آن کروناویروس اولین بار پرورش داده سر آن در کشور است.

هنوز Chamarajnagar باقی مانده است یک تاج-رایگان منطقه به این روز سبز جزیره در میان دریای سرخ.

شنبه گذشته دولت های منطقه به میزبانی یک برنامه منحصر به فرد در Jaibhuvaneswari دایره در Chamarajnagar ارائه گل به افتخار همه آن تاج رزمندگان: Aasha, anganwadi و بهداشت و درمان کارگران و پلیس و paurakarmikas (بهداشت کارکنان).

مطمئن در سراسر کشور مستند امر به Chamarajnagar بیش از حد. وجود دارد, مکان عمومی, چک وجود دارد sanitisation از خیابان ها و فضاهای عمومی.

تا کنون دولت را آزمایش کرده است بیش از 363 نفر از جمله 43 افرادی که در بازگشت از کشورهای خارجی, 52 نفر از کارکنان جايزه شرکت داروسازی در ننجنگود که میزبان کارناتاکا بزرگترین خوشه تاج موارد است.

علاوه بر این کمتر از 107 نفر از Chamarajnagar تا به حال با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin مارس 13-15. همه آنها تست شده است. همه نتایج: از بازگشت منفی است.

و همه موارد مشکوک شدند قرنطینه در منطقه قرنطینه مرکز. تمام خود را به اتمام قرنطینه و به خانه رفته.

در این گزارش چند نمونه از افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری (ILI) در حال انتظار.

این Chamarajnagar دولت بیدار به coronavirus وضعیت در اوایل ژانویه 30, زمانی که کرالا گزارش اول کشور COVID-19 مورد مثبت.

Chamarajnagar معاون commisisoner M R راوی دستور داد تا اقدامات پیشگیرانه در محل قرار داده و روز بعد. “ما شروع غربالگری افراد در وسایل نقلیه از ورود به منطقه در شش ایالتی checkposts از جمله دو مرز کرالا و سه مرز تامیل نادو و یکی که مشترک برای هر دو کشور.”

با کرالا و تامیل نادو بسته در کارناتاکا برای میوه ها و سبزیجات وجود دارد مقدار زیادی از کامیون حمل و نقل ترافیک آمدن و رفتن را از طریق این نقاط چک. بنابراین هر کامیون خالی بازگشت از مرز بود مقادیر با استفاده از آتش و وسایل نقلیه اضطراری.

زمانی که اولین مورد مثبت گزارش شد از جايزه Generics مواد مخدر کارخانه در ننجنگود و بعد ملوللی آغاز شده و گزارش موارد مثبت با توجه به بازگشت Tablighi Jamaatis همه interdistrict checkposts قرار گرفتند و به درمان کامل حتی قبل در سراسر کشور مستند ساخته شده در آن اجباری است.

“هنگامی که مستند اجرا می شد ما مهر و موم شده تمام 12 checkposts صرفا” گفت: راوی. “ما در نصب دوربین های مدار بسته در checkposts و پایین ترک خورده سخت در کارکنان و پلیس زمانی که آنها مجاز در 595 نفر از Mangaluru.”

راوی افزود: “ما شد اول منطقه در کارناتاکا برای تغییر همه متهمان از خانه قرنطینه به نهادی امکانات قرنطینه. این بود که اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند شکستن به جمعیت عمومی است. این نیز به فراغت مشکوک از طرد زمانی که آنها در قرنطینه صفحه اصلی. در نهادی امکانات ما پزشکان و استادان از منطقه کالج پزشکی می تواند به طور کامل تمرکز بر روی thse موارد است. ما ثابت کردن تلویزیون, بازی های داخلی و کتابخانه ها در این قرنطینه امکانات.”

ارتش Anganvadi (1426) و آشا کارگران (796) انجام شده خانه به خانه نمایش 10.5 لاخ مردم است. در این روند آنها تحت پوشش 1.28 ارشد شهروندان بالای 60 سال 1.32 لاخ کودکان زیر 10 سال 8666 مردم از گروه های آسیب پذیر از جمله زنان باردار HIVpositives سل بیماران ،

“این کاملا یک سناریوی جدید برای ما است. هیچ کس تا به حال دیده یک بیماری همه گیر قبل از. هیچ یک از ما آموزش دیده بودند برای آن” راوی گفت.

معاون کمیسر خود به خود جدا شده خود شده است و قادر دیدار 76 ساله که دچار نارسایی ارگان های متعدد و تخت زده در Mysuru.

“آن را در مارس 9 که من آخرین بار دیدم مادر من بعد از او از بیمارستان مرخص شد. بستگان من در حال مراقبت از او راوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im