وزیر Pompeo هشدار چین: احترام به مطبوعات آزاد در هنگ کنگ

آمریکا روزنامه نگاران حقوق در هنگ کنگ باید به تایید وزیر خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت: یکشنبه, هشدار چینی رژیم کمونیستی برابر بیشتر سرکوب مطبوعات آزاد.

Pompeo نشان داد که او تا به حال شده است هشدار داده توسط هوش به چنین تهدیدی از چینی رژیم و گفت: هر اقدامی که به تضعیف دلار هنگ کنگ حاکمیت نیاز ایالات متحده به ارزیابی مجدد چگونه صادقانه چین درباره چین و بریتانیا اعلامیه مشترک را امضا و در سال 1984 به عنوان بخشی از توافق برای بازگشت هنگ کنگ به چین حکومت در سال 1997.

“آن را به تازگی به من توجه است که دولت چین تهدید کرده است که به تداخل با کار روزنامه نگاران آمریکایی در هنگ کنگ است. این روزنامه نگاران اعضای یک مطبوعات آزاد و نه تبلیغات کادر و خود را با ارزش گزارش به اطلاع شهروندان چینی و جهان” او در بیانیه ای گفت.

“هر گونه تصمیم گیری impinging در هنگ کنگ استقلال و آزادی به عنوان تضمین در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و قانون اساسی را به ناچار تاثیر ارزیابی ما از یک کشور و دو سیستم و وضعیت خاک,” او اضافه شده است.

“#چین نمی خواهند ما به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند در #هنگ کنگ به طوری که آنها با توجه به تداخل با روزنامه نگاران آمریکایی در آنجا مستقر هستند. با تشکر از @SecPompeo به صورت ایستاده به صورت رایگان را فشار دهید!,” Congressman Jim بانک (R،), که در خدمت در نیروهای مسلح کمیته در توییتر نوشت.

Pompeo اعلام کرد در مارس 6 که بخش خواهد بود تاخیر در گزارش خود به کنگره در مورد وضعیت دلار هنگ کنگ استقلال تا بعد از پکن مارس 22 رویداد سیاسی.

“اول اشاره کردم هنگ کنگ در هفته گذشته. در حال حاضر ما در حال تاخیر در گزارش خود به کنگره است که ارزیابی هنگ کنگ استقلال به ما اجازه می دهد به حساب برای هر گونه عملیات اضافی که پکن ممکن است فکر در اجرا به کنگره خلق ملی که بیشتر تضعیف مردم هنگ کنگ استقلال به عنوان وعده داده شده توسط چین زمانی که آنها وارد توافق با مردم هنگ کنگ است.”

تنش بین ایالات متحده و چین را افزایش داده اند پس از وقوع CCP ویروس در چین موجب همه گیر جهانی است که ویران شده است اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را مورد انتقاد چین را از دست داده و این شیوع در ووهان که در آن ویروس سرچشمه آن coverup از حقایق در مورد عفونی ماهیت ویروس و سرکوب آن از خبرچین که در تلاش برای هشدار دادن به جامعه بین المللی است.

ایالات متحده و چین نیز قبلا درگیر شدند و بیش از روزنامه نگاران شاغل در کشورهای خود هستند.

در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت آن آغاز خواهد شد نیاز به پنج چینی عمده رسانه دولتی و نهادهای فعال در ایالات متحده به ثبت نام کارکنان خود را و هر یک از آنها در ایالات متحده خواص با وزارت امور خارجه.

پکن اخراج دو آمریکایی وال استریت ژورنال خبرنگاران و پس از آن ممنوع تمام اتباع آمریکایی مشغول به کار در این کشور برای نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست به عنوان بخشی از یک رسانه جنگ با ایالات متحده است.

تشکر. مایکل McCaul (R-تگزاس) بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس و رئیس جمهوری چین نیروی کار را محکوم چین تصمیم به اخراج روزنامه نگار آمریکایی از چین است.

“یک الگوی دروغ صادر و ترویج شده توسط وزارت امور خارجه در میان همه گیر افزایش نگرانی های ما در مورد این بی جا و تحریک آمیز عمل است. ما مصرانه از وزارت امور خارجه بلافاصله پس از پایان نقش آن در مانع جریان آزاد اطلاعات در سطح جهان و معکوس تصمیم خود را به اخراج روزنامه نگاران آمریکایی,” او نوشت: در نامه ای به سفیر جمهوری مردم چین Cui Tiankai در ماه مارس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de