دوم نیویورک افسر اداره پلیس به ضرب گلوله کشته شد در صبح روز یکشنبه در 41 حوزه در برانکس تنها چند ساعت پس از دیگری افسر کشته شد در صورت در, ماشین گشت خود را در همان شهر نیویورک قصبه.

NYPD کمیسر درموت شیا تایید کرد که این افسر دوم کشته شد قبل از ساعت 8 صبح روز یکشنبه در مقر 41 حوزه. افسر در شرایط پایدار در لینکلن در بیمارستان و یک مظنون در بازداشت است.

مظنون در تیراندازی دوم در حال حاضر در بازداشت و شیا گفت: آنها “اعتماد به نفس” او همان کسی است که در آتش دو افسر در شب شنبه. “تحقیقات ما در مراحل بسیار اولیه آن گفت:” در صبح روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی. لحظات بعد Lieutenants خیرخواه انجمن لو Turko گفت: گمان است که “حرفه ای جنایتکار است.”

شهردار بیل د Blasio توصیف روز یکشنبه خشونت و شنبه تیر اندازی به عنوان یک “اقدام به ترور” و “حمله به یک جامعه دموکراتیک.” در ابتدا رخ داد که کمتر از 12 ساعت زودتر مشکوک افراد ناشناس دو افسر که نشسته بودند در یک پارک وسیله نقلیه پلیس.

“این یک تلاش برای ترور افسران پلیس” گفت: de Blasio در یک شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی. مظنون راه می رفت تا به یک وسیله نقلیه پلیس با “قصد کشتن افسران پلیس,” او گفت:. ادعای یک “اقدام به ترور” تکرار می شد توسط لینچ گفت که این یک “اقدام به ترور زیرا آنها در مشخص ون” و با پوشیدن NYPD لباس.

لینچ نیز نامیده می شود در د Blasio و شهردار اندرو کومو به رسمیت شناختن چگونه “خطرناک در خیابان هستند” در شهر نیویورک و آنها را به “شروع به کار با ما.”

مجروح افسر رود که بهبودی کامل را گفت: شیا.

شیا گفت: دو یونیفورم افسران نشسته بودند در یک NYPD ون در Morrisania بخش از برانکس پس از 10 p. m. به وقت محلی هنگامی که یک مرد آمد تا به آنها و شروع یک گفتگو در مورد جهات. سپس او را برداشت اسلحه گرم و بدون تحریک و شروع به شلیک ضربه زدن به راننده در صورت. افسر قادر به راندن و درمان زخم های خود را در نزدیکی یک بیمارستان است.

“چند عکس از کار اخراج شدند توسط مجرم در مجاورت نزدیک به ون” او گفت:. “حداقل یکی احتمالا دو عکس” رخ داد راننده در چانه و گردن و به دقت از دست رفته یک شریان حیاتی.

دو بودند مستقر در این منطقه به دلیل وجود خشونت و گلوله و مواد مخدر فعالیت در روزهای اخیر با توجه به شیا. “آنها وجود دارد برای محافظت از ساکنان که بلوک,” او گفت:.

شهردار کومو در بیانیه ای نوشت که او “وحشت از حملات متعدد در [NYPD] افسران در برانکس. نیویورک را به مأموران اجرای قانون قرار داده و زندگی خود را در خط هر روز به ما امن نگه دارید. این حملات شنیع. کسانی که مسئول خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد & پاسخگو به حد کمال از قانون است.”

تیراندازی harks به یک حادثه در سال 2017 زمانی که یک فرد مسلح کشته افسر NYPD Miosotis Familia به عنوان او نشسته در ماشین گشت در برانکس. در سال 2014 افسران رافائل راموس و Wenjian لیو به ضرب گلوله کشته شدند در گشت وسیله نقلیه در بروکلین توسط یک مرد که عصبانی بود در مورد اخیر افغانستان به خود جلب کرد که پوشش گسترده رسانه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de