وزارت امور خارجه ایالات متحده (DOS) گفت: Feb. 4 دو بیشتر پروازهای تخلیه شهروندان آمریکایی از ووهان—چین شهر در کانون شیوع کروناویروس—را ترک کرده اند برای ایالات متحده است.

“دو هواپیما را ترک کرده اند ووهان در مسیر به ایالات متحده” یک دوس سخنگو گفت: بار عصر روز سه شنبه شب.

بیشتر اطلاعات ارائه شده توسط سخنگوی چگونه بسیاری از مردم در هیئت مدیره هواپیما و که در آن هواپیما را زمین خواهد شد.

اما یک مقام آمریکایی آشنا با توجه به سی ان ان گفت زودتر به شرط ناشناس ماندن گفت که این دو هواپیما خواهد بود حمل برخی از 550 مردم بازگشت به ایالات متحده, و آنها انتظار می رود به زمین را در دو پایگاه نظامی در کالیفرنیا.

این مقام گفت این دو مکان به شمار می رود تراویس پایگاه نیروی هوایی واقع بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو و Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

این دومین جمله عملیات در هفته گذشته بعد از 195 آمریکایی ها در ژانویه. 28 تخلیه از ووهان در یک پرواز چارتر و در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در کالیفرنیا برای ارزیابی اینکه آیا آنها قرارداد مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس.

اولین گروه از آسمان است که در حال حاضر ماندن در چهارم زندگی در داخل پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا حدود 60 مایلی از لس آنجلس. نیروی هوایی در پایگاه تحت کنترل 24/7.

دو jetliners در مسیر به ایالات متحده انجام شده محموله های خصوصی کمک به چین پس از انتقاد از چین وزارت امور خارجه در مورد دولت ایالات متحده در عدم کمک, گزارش وال استریت ژورنال.

“دولت ایالات متحده نمی ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به ما, اما این اولین بار بود به تخلیه پرسنل از کنسولگری خود را در ووهان برای اولین بار به پیشنهاد خروج بخشی از آن به کارکنان سفارت و تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “همه آن را انجام داده تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس است که یک مثال بد.”

نظرات او آمد و به عنوان حزب کمونیست چین پس از یک هفته بحث پذیرش کمک از ایالات متحده اجازه می دهد کارشناسان آمریکایی به این کشور برای کمک به مطالعه و پاسخ به شیوع بیماری است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که ایالات متحده ارائه شده به ارسال یک تیم از کارشناسان بهداشت و درمان به چین در میان شیوع کروناویروس اما چین این پیشنهاد را رد کرد.

در علاوه بر این به پرواز در حال حاضر در مسیر به ایالات متحده دوس اضافه شده گفت: ممکن است مرحله اضافی تخلیه پروازها به صورت خصوصی شهروندان ایالات متحده هنوز هم در ووهان در روز پنج شنبه, فوریه. 6.

پرواز ترک را از ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی و دوس خواسته است “علاقه مند به شهروندان ایالات متحده در اختیار داشتن گذرنامه معتبر” برای تماس با گروه با یک لیست خاص از اطلاعات سفارت آمریکا در چین گفت: در یک نسخه.

وزارت امور خارجه در Jan. 31 مطرح شده در این سفر هشدار برای بازدید از چین از سطح سه به سطح چهار—بالاترین سطح هشدار—هشدار اتباع ایالات متحده به این کشور است.

اعضای خانواده از تمام کارمندان دولت که تحت سن 21 دستور به ترک با توجه به آخرین سفر مشورتی.

رمان coronavirus گسترش به بیش از 20 کشور و مناطق در آسیا و اروپا و خاورمیانه و آمریکای شمالی و اقیانوسیه; کارشناسان گفته اند که رژیم چین است که به احتمال زیاد underreporting در مقیاس واقعی از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im