جستجو برای معلق 2 اعضای خانواده کندی از دست رفته در خلیج چساپیک

جستجو برای دو نفر از اعضای خانواده کندی—Maeve کندی McKean و پسرش, Gideon—به حالت تعلیق درآمد 26 ساعت پس از آنها گزارش از دست رفته در خلیج چساپیک در نزدیکی آناپولیس مریلند گارد ساحلی گفت: شب جمعه.

مقامات تایید McKean و 8 ساله و پسر بودند که از دست رفته افراد است. آنها آخرین حضور در پنج شنبه شب.

“این یک مورد دشوار است و حتی سخت تر برای تصمیم به تعلیق جستجو می بردند”. متی خوب و معاون فرمانده بخش و فعال جستجو تعلیق اقتدار در بخش مریلند-ملی پایتخت منطقه مرکز فرماندهی اواخر جمعه شب. “ما خدمه و همکاران انجام همه چیز آنها می توانند به آنها را پیدا کنید. ما نگه داشته ام این خانواده مطلع در هر مرحله در طول جستجو و افکار ما هستند که با آنها امشب.”

This undated image posted on Maeve Kennedy Townsend McKean's Facebook account
عمده فعالیت این خواننده با تصویر ارسال شده در Maeve کندی تاونسند McKean را Facebook حساب خود را نشان می دهد با خانواده اش از جمله پسر جدعون جوزف کندی McKean سمت راست پایین. (توییتر از طریق AP)

سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند, McKean مادر گفت: قبلا در این شب که جستجو تبدیل شده بود از نجات برای بازیابی میشن.

“با غم و اندوه عمیق من به اشتراک گذاشتن اخبار است که جستجو برای معشوق دختر Maeve و نوه گیدئون از نجات برای بازیابی” تاونسند در بیانیه ای گفت.

This undated image posted on Maeve Kennedy Townsend McKean's Twitter account
عمده فعالیت این خواننده با تصویر ارسال شده در Maeve کندی تاونسند McKean حساب توییتر خود را نشان می دهد پسر جدعون جوزف کندی McKean. (توییتر از طریق AP)

“قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون چهارم به تیراندازی کردند.” “خانواده من با تشکر از همه برای فوران عشق و نماز به ما غمگین و سعی کنید به یاد این ویرانگر از دست دادن.”

McKean نوه سابق آمریکا دادستان کل و وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی. او یک سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر و به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل.

McKean شوهر, دیوید McKean نوشت: در یک Facebook پست جمعه که “روشن است که Maeve و گیدئون گذشت. جستجو برای بهبودی خود را ادامه خواهد داد و من امیدوارم که موفق خواهد بود.”

“در این زمان خانواده ما می پرسد برای حفظ حریم خصوصی و این که هر کس در حفظ و Maeve و گیدئون در نماز خود را” کندی خانواده گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط سخنگوی زودتر جمعه.

دیوید McKean به یاد همسر و پسرش در جمعه پست.

“این غیر ممکن است به طور خلاصه گیدئون در اینجا. من دل به حتی باید سعی کنید. من استفاده می شود به تعجب در او به عنوان یک کودک نو پا و نگران است که او بیش از حد کامل وجود داشته باشد در این جهان است. به نظر من در حال حاضر که او بود,” او نوشت: در بخشی. و همسرش گفت: “او همه چیز من. او بهترین دوست من بود و من soulmate.”

خانواده خود quarantining در تاونسند را در خلیج چساپیک وقتی جدعون و Maeve بازی می کردند kickball و یکی از آنها را لگد توپ به آب با توجه به دیوید McKean. “آنها را به قایق رانی قصد به سادگی برای بازیابی توپ و به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به باز bay,” او نوشت.

Rep. جو Kennedy III ماساچوست نیز یک نوه از رابرت کندی memorialized دو در توییتر گفت: “ما شما را دوست دارم Maeve. ما شما را دوست دارم Gideon. خانواده ما از دست دو تا از درخشان ترین چراغ. ممنون برای نماز. نگه داشتن شما عزیزان تنگ است.”

گارد ساحلی مقامات دریافت کرده بود یک گزارش از “دو نفر … دیده می شود تلاش برای بازگشت به ساحل در یک قایق رانی” در نزدیکی شاه ماهی خلیج, 10 مایلی جنوب آناپولیس و “دیده نمی شود دوباره” با توجه به بیانیه روز شنبه از گارد ساحلی است.

سروان. اریک Kornmeyer از, Anne Arundel, آتش نشانی با سی ان ان گفت که یک تماس از یک “نگران شهروند” در آمد و در 4:30 بعد از ظهر و پنج شنبه.

ملکه آن اداره پلیس Arundel, اداره پلیس مریلند منابع طبیعی پلیس ایالت مریلند پلیس شده اند کمک در جستجوی گارد ساحلی در بیانیه ای گفت جمعه.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در روز جمعه گفت که “فشرده جستجو شده و جریان از دیروز” برای Maeve و جدعون.

در طول یک کنفرانس خبری هوگان گفت: او با McKean را صبح جمعه.

“از طرف مردم مریلند من ابراز ترین ما صمیمانه همدردی و دعا برای او و برای او و کل خانواده در طول این زمان دشوار” هوگان گفت.

McKean همچنین در توصیه به دولت اوباما برای وزارت امور خارجه جهانی ایدز برنامه و داوطلب در موزامبیک برای سپاه صلح ایجاد شده توسط عموی بزرگ سابق رئیس جمهور جان اف کندی. در سال گذشته McKean همراه با تاونسند و سابق کنگره ایالات متحده Joseph P. Kennedy دوم نوشت: یک op-ed برای سیاسی که در آن آنها را محکوم ضد واکسن دیدگاه رابرت اف کندی جونیور خواستار آنها را “غم انگیز اشتباه است.”

این McKeans نیز 7 ساله دختر گابریلا و 2 سال با پسر توبی.

در طول دهه کندی خانواده را تحمل کرده است با مشخصات بالا تراژدی. هر دو McKean جد و عموی بزرگ شد و به قتل رسید. McKean پسر عموی جان اف کندی جونیور و همسرش کارولین, کشته در سقوط هواپیما از دو دهه پیش.

این داستان به روز شده است با نظر از دیوید McKean و ماساچوست در کنگره جو Kennedy III.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de