جستجو از سر گرفته برای 2 کندی اعضای خانواده از دست رفته در خلیج چساپیک

آناپولیس, Md.—غواصان و قایق در روز شنبه از سر گرفته جستجو در خلیج چساپیک برای بدن دختر و نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی Townsend, مریلند, پلیس گفت:.

جستجو آغاز شد بعد از ظهر پنجشنبه پس از یک گزارش از یک قایق رانی در خلیج است که نمی بازگشت به ساحل و به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی. جستجو متوقف شد شنبه شب خواهد بود و از سر صبح روز یکشنبه یک مریلند منابع طبیعی پلیس در انتشار اخبار گفت.

گم شده canoeists شناخته شدند Maeve کندی تاونسند McKean, 40 و McKean 8 ساله پسر جدعون جوزف کندی McKean.

David McKean, Maeve Kennedy Townsend Mckean and family attend the Robert F. Kennedy Human Rights Hosts 2019
دیوید McKean, Maeve کندی تاونسند Mckean و خانواده با حضور رابرت اف کندی حقوق بشر میزبان 2019 موجی از امید جشن & حراج در نیویورک در شهر نیویورک در دسامبر. 12, 2019. (Mike Pont/گتی ایماژ برای Robert F. Kennedy حقوق بشر)

“با غم و اندوه عمیق من به اشتراک گذاشتن اخبار است که جستجو برای معشوق دختر Maeve و نوه گیدئون از نجات برای بازیابی” کاتلین کندی تاونسند در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر U. s. دادستان عمومی و بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

رگ در روز شنبه انجام سونار عملیات در اطراف منطقه ای که در آن دو گذشته دیده می شود و که در آن خود را لغو قایق رانی بازیافت شد, به گفته پلیس.

مادر و پسر ممکن است پارو قایق رانی از یک خانه در شادی جانبی مریلند برای بازیابی توپ و نمی تواند دست و پا زدن و برگشت به ساحل پلیس گفت.

Gideon Joseph Kennedy McKean
گیدئون جوزف کندی McKean. (Maeve کندی تاونسند McKean/توییتر از طریق AP)

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. او فارغ التحصیل از جورج تاون در دانشکده خدمات خارجی و دانشکده حقوق.

“Maeve یک کانکتور آورده است که هم استادان و دانشجویان در سراسر رشته ها و مدارس به منظور پیشبرد ماموریت مشترک ما برای بهبود سلامت و پیشبرد عدالت به خصوص برای کسانی که از سمت چپ یا سمت چپ پشت” جان موناهان یک مشاور جورج تاون رئیس جمهور گفت: در انتشار اخبار شنبه. موناهان گفت: دانشگاه جامعه است “heartsick” در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de