جستجو برای از دست رفته 3 سال ترورو پسر امتداد دومین روز

جستجو برای از دست رفته سه ساله, Nova Scotia پسر وارد دومین روز خود را به عنوان تیم های امداد و نجات صیقلی شهر ترورو توسط زمین و هوا.

یک تیم جستجو و نجات از هالیفاکس است که در حال حاضر پیشرو در زمین جستجو برای Dylan چکيده: سندرم اهلر تسکین یک Colchester, شهرستان, تیم جستجو و نجات بود که در جستجوی یک شبه.

کودک رفت و گم شده در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه و جستجو آغاز شد و در حدود 1:30 بعد از ظهر به وقت محلی. پسر بود و از دیدن مادر بزرگ خود را زمانی که او رفت از دست رفته. پدر بزرگ خود را, نورمن براون گفت: CBC News “او فقط تبدیل او برای یک دقیقه و او رفته بود.”

چکيده: سندرم اهلر گذشته دیده می شود پوشیدن استتار, شلوار, چکمه های لاستیکی و همان خز پوشیده شده باشلق دار کت زمستانی با پرچم ایالات متحده است که او دیده می شود پوشیدن در یک عکس از او و توزیع شده توسط پلیس.

یک هلیکوپتر است که کمک در جستجو دیده می شود در اوایل صبح روز پنج شنبه. (پل Palmeter/CBC)

قهوه ای توصیف نوه خود را به عنوان “بسیار فعال است. بهترین بچه شما همیشه می خواهید به ملاقات کند.” او گفت که او فقط تبدیل سه چند هفته پیش.

چکيده: سندرم اهلر رفت از دست رفته در یک مجتمع مسکونی محله در نزدیکی ملکه الیزابت خیابان چند صد متر از ماهی قزل آلا رودخانه ای که اجرا می شود از طریق شهر.

جستجو برای پسر متمرکز شده است در اطراف آبراه. هالیفاکس خدمه تا به حال یک تلفن همراه مرکز فرماندهی در صحنه صبح روز پنجشنبه در حالی که یک RCMP شیرجه تیم بود و در حالت آماده به کار و یک هلیکوپتر در آورده بود به جستجو در منطقه است.

در انتشار اخبار توزیع پنج شنبه صبح ترورو خدمات پلیس گفت: آن را باور نمی کند دیلن ناپدید شدن شامل هر بازی ناپاک و بنابراین این موضوع نیست کهربا هشدار.

جستجو و نجات خدمه را در این رودخانه ماهی در ترورو, N. S. دنبال دیلن چکيده: سندرم اهلر روز پنج شنبه صبح. (پل Palmeter/CBC)

ده ها تن از مردم از جامعه پیوسته در جستجو و تلاش روز چهارشنبه از جمله جیمز و کارول مکنزی که راه می رفت همراه آهنگ های راه آهن. CN راه آهن نیز کمک در جستجو همراه آهنگ با ارسال کامیون های بالا و پایین خط همراه Lepper بروک.

جیمز مکنزی گفت که او “فقط در تلاش برای کمک به, فقط یک جفت چشم.”

“ما فقط در تلاش برای انجام کاری” گفت: Carole مکنزی. “این احساس بهتر از ماندن در خانه به خاطر همه چیز که اتفاق می افتد.”

در روز پنج شنبه ترورو پلیس گفت: در Facebook پست آن را به حال “کافی تیم های جستجو در محل” و نه نیاز به کمک داوطلبان.

نیرو از مردم خواست در خانه بمانند, جستجو, خواص خود را مطلع “مناسب از طریق کانال های رسانه ای.”

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات تماس 902-895-5351.

نقشه | منطقه از ملکه الیزابت خیابان در ترورو که در آن دیلن گذشته دیده می شد:

بیشتر داستان بالا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de