SEAMEO-ژاپن آموزش و پرورش برای توسعه پایدار جایزه در حال حاضر پذیرش مطالب

این است که آزادی مطبوعات از جنوب شرقی آسیا منطقه ای مرکز تحصیلات تکمیلی مطالعه و پژوهش در بخش کشاورزی (SEARCA)

تمام مدارس دولتی و خصوصی در 11 کشورهای جنوب شرق آسیا که همچنین شامل عضو-کشورهای جنوب شرق آسیا وزرای آموزش و پرورش سازمان (SEAMEO) دعوت به ارسال مطالب برای سال 2020 SEAMEO-ژاپن آموزش برای توسعه پایدار (ESD) جایزه با موضوع “پرداختن پلاستیکی مشکلات برای تبدیل جوامع است.”

SEAMEO و وزارت آموزش و پرورش, فرهنگ, ورزش, علم و تکنولوژی (MEXT) ژاپن در همکاری با سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) آسیا و اقیانوس آرام در منطقه ای اداره آموزش و پرورش و بانک توکیو-میتسوبیشی UFJ, Ltd. تاسیس SEAMEO-ژاپن ESD جایزه در حمایت از “سازمان ملل متحد دهه آموزش برای توسعه پایدار”است.

در حال حاضر در نهمین سال این جایزه با هدف بالا بردن و ترویج مثبت ارزش های انسانی در میان هر دو معلمان و دانش آموزان و همچنین به اشتراک گذاری بهترین شیوه های ESD در مدارس سراسر جنوب شرقی آسیا.

در سال 2017 Labuin مدرسه ابتدایی در پیلا, لاگونا برنده SEAMEO-ژاپن ESD جایزه سوم برای آن برنامه “تشدید باغ مدرسه در بهبود تغذیه کودکان مدرسه.” این مدرسه انجام شده برنده برنامه به عنوان یک خلبان سایت مدرسه و خانه باغ های پروژه led با جنوب شرق آسیا منطقه ای مرکز تحصیلات تکمیلی مطالعه و پژوهش در بخش کشاورزی (SEARCA) یکی از قدیمی ترین متخصص موسسات SEAMEO.

در این سال SEAMEO-ژاپن ESD تم تراز وسط قرار دارد با SEARCA هدف برای کمک به سازمان ملل متحد توسعه پایدار هدف (SDG) 12: مسئول توليد و مصرف به عنوان مجموعه ای در آن 11th, برنامه پنج ساله (2020-2025). به رهبری توسط دکتر گلن B. Gregorio, SEARCA است که قصد “شتاب تحول از طریق نوآوری کشاورزی (رسیدن)” در پنج سال آینده.

همه مدارس در برونئی کامبوج و اندونزی و لائوس, مالزی میانمار فیلیپین و سنگاپور و تایلند و تیمور شرقی و ویتنام دعوت به ارائه اطلاعات مربوطه برنامه ها و فعالیت های ویژه خود را در برنامه و یا طرح مرتبط با زباله های پلاستیکی شیوه های مدیریت. آنها باید نشان می دهد که چگونه گفت: طرح تبدیل جامعه و ارائه موثر شواهد در کاهش پلاستیکی استفاده, بهبود, پلاستیک زباله مدیریت سیستم و تمیز کردن اکوسیستم جامعه.

علاوه بر این SEAMEO گفت: مطالب باید نشان دادن تعامل جامعه با چند بخشی همکاران که ایجاد سودمند متقابل مشارکت تعمیق یادگیری دانش آموز تجارب حمایت از دانش آموز رشد و حفظ جامعه است.

“مدرسه باید به وضوح نشان می دهد ادغام مدرسه طرح در تمام مدارس جنبه های مانند مدرسه سیاست و مدیریت و برنامه ریزی, برنامه درسی, آموزش و یادگیری, شیوه های, شرکت برنامه ها و فعالیت های دانشجویی مشارکت در تلاش های جامعه مشارکت و غيره” SEAMEO اضافه شده است.

اولین جایزه برای برنده شدن در مدرسه شامل US$1500 و به طور کامل حمایت مطالعه سفر به ژاپن برای 4-6 نفر است.

مدارس شرکت کننده باید اطمینان حاصل شود که مطالب برای سال 2020 SEAMEO-ژاپن ESD جایزه دریافت کرده است و توسط SEAMEO دبیرخانه مستقر در بانکوک, تایلند توسط 14 اوت سال 2020 است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در SEAMEO-ژاپن ESD جایزه اینجا کلیک کنید. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im