تقلا برای مهار coronavirus به عنوان عفونت گسترش در اروپا

CORONAVIRUS IN EUROPE. Tourists wearing protective masks visit Venice on February 25, 2020, during the usual period of the Carnival festivities which have been canceled following an outbreak of the COVID-19 novel coronavirus in northern Italy. Photo by Andrea Pattaro/AFP

کروناویروس در اروپا است. گردشگران با پوشیدن ماسک محافظ ونیز در فوریه 25 سال 2020 طول معمول دوره کارناوال جشن که لغو شده است پس از شیوع این COVID-19 رمان coronavirus در شمال ایتالیا. عکس آندریا Pattaro/AFP

رم ایتالیا – Coronavirus موارد فراتر از شیوع اروپا کانون ایتالیا روز شنبه, مارس 26 عنوان جهان درهم برای مهار این بیماری همه گیر مرگبار است که به سرعت در حال رشد خارج از چین ارائه کرد.

موارد جدید مربوط به ایتالیا – سخت ترین آمار کشور اروپایی پدید آمده در کشورهای مختلف در اروپا و فراتر از آن در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که سازمان ملل آماده هستند شامل global outbreak.

رمان coronavirus کشته شدن بیش از 2700 نفر و آلوده بیش از 80,000 اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اما در روز چهارشنبه سازمان جهانی بهداشت گفت: بیشتر موارد جدید در حال حاضر با سنجش زمان در خارج از چین از داخل کشور که در آن ویروس مرگبار اولین ظهور در ماه دسامبر.

یونان خود را تایید اولین مورد چهار شنبه, یک زن بود که به تازگی از سفر به شمال ایتالیا.

کرواسی و اتریش و الجزایر باید تمام موارد گزارش شده مربوط به ایتالیا, در حالی که یک هتل در اسپانیا باقی مانده تحت مستند چهارشنبه پس از آلوده ایتالیایی توریستی در بیمارستان بستری شد با این ویروس.

یک سازمان بهداشت جهانی رسمی هشدار داد که سازمان ملل شد “به سادگی آماده نیست” برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“شما باید آماده برای مدیریت این کار را در یک مقیاس بزرگتر…و آن را به طور سریع انجام می شود” گفت که بروس Aylward که رهبری یک کارشناس بین المللی ماموریت به چین برای ارزیابی مهار اقدامات است.

چندین دولت توصیه کرده اند که در برابر سفر به ایتالیا و به خصوص به شیوع کانون در شمال و معرفی چک برای مسافران پس از رسیدن از کشور است.

ایتالیا تایید کرده است 374 مورد از این بیماری و مرگ و میر 12 و می گوید که این ویروس گسترش یافته است به برخی از مناطق جنوبی به عنوان به خوبی.

پتانسیل همه گیر’

اما حتی به عنوان موارد جدید همچنان به ضرب فراتر از چین مرزهای اتحادیه اروپا به دنبال سر هیستری بیش از وقوع.

“این یک وضعیت از نگرانی اما ما نباید در را به وحشت” اتحادیه اروپا و کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides به خبرنگاران در رم چهارشنبه.

“ما نیز باید هوشیار وقتی که می آید به اطلاعات غلط و دروغ” او اضافه شده است.

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار در شهر ووهان در چین هوبئی استان در اواخر سال 2019 که در آن ممکن است انتقال به انسان از حیوان است.

چین تحمیل فوق العاده قرنطینه اقدامات در شهرهای مختلف, قفل در, دهها میلیون نفر از مردم آن را به عنوان به دنبال گسترش این ویروس سریع گسترش است.

کشور چهارشنبه اعلام کرد که افراد پس از رسیدن در پکن از کشورهای در برخورد با ویروس بیماری را به 14 روز خود شده است.

این است که ستایش پکن برای پاسخ آن هر چند دولت کمونیستی مواجه شده است و انتقاد در خانه برای خاموش کردن یک حس کرد دکتر است که پس از درگذشت این بیماری است.

این است که به نام کشور به “آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر” – یک بیماری همه گیر است که گسترش در سراسر جهان – حتی به عنوان موارد جدید مرگ و میر در چین همچنان به شیب از شماره های قبلی.

آن هشدار داد که کشورهای فقیر به خصوص در معرض خطر جرقه ترس از چگونه کشورهای آمریکای لاتین و آفریقا خواهد مقابله با پتانسیل شیوع است.

نتانیاهو: ایران

در آسیا و کره جنوبی باقی مانده است بدترین آسیب دیده کشور پس از چین با شیوع بیماری وابسته به یک فرقه مذهبی در جنوب شهر Daegu.

خیابانهای شهر شده اند تا حد زیادی خالی از سکنه برای روز جدا از صف های طولانی در چند مغازه با ماسک برای فروش.

کره جنوبی گزارش داد 284 عفونت های جدید چهارشنبه – بزرگترین افزایش روزانه به تاریخ – مصرف کلی ملی شمارش به 1,261 با مرگ و میر افزایش به 12.

23-در سال سرباز آمریکایی مستقر در اردوگاه کارول در Daegu نیز آلوده. برخی از 28,500 سربازان آمریکایی مستقر در کره جنوبی.

مقامات خواست عمومی به ورزش احتیاط بیشتری ارائه مشاوره به شهروندان در خانه بمانند در صورتی که یک تب و یا علائم تنفسی.

در ضمن در خاورمیانه و ایران پدید آمده است به عنوان یک کانون با مجموع 139 موارد و 19 مرگ و میر.

حتی کشور معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi کرده است قرارداد این ویروس.

این کشور شده است زور زدن برای مهار این بیماری همه گیر از هفته گذشته هنگامی که آن را اعلام کرد اول مرگ و میر در قم یک مرکز مطالعات اسلامی و زائران که جذب دانشمندان از سراسر جهان است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo که کشور را به آستانه جنگ با ایران در اوایل سال جاری گفت: واشنگتن عمیقا نگران تهران “ممکن است سرکوب جزئیات حیاتی” در مورد شیوع بیماری وجود دارد.

چند کشور حوزه خلیج فارس اعلام کرد اقدامات جدید برای قطع ارتباط با ایران در تلاش برای متوقف کردن گسترش.

در ایالات متحده آمریکا است که 53 مورد مقامات بهداشت و درمان خواست دولت های محلی و کسب و کار و مدارس به اقدامات احتیاطی از جمله لغو تجمع جرم یا کار از خانه.

که مشاوره در پیشگیری از عفونت شامل شستن دست به طور منظم و پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه و عطسه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im