دانشمندان نشان می دهد چقدر کمتر برف ما در حال گرفتن با توجه به تغییر آب و هوا

شما ممکن است متوجه شده است که ما در حال گرفتن کمتر برف در زمستان گرم آب و هوا. اما تا چه حد ؟ آخرین برآورد این است که حداکثر مقدار برف است که جمع آوری بر روی زمین در هر سال در غیر آلپ مناطق شمال امریکا کاهش پیدا کرده و توسط 46 میلیارد تن در هر دهه از سال 1980 یک مطالعه جدید گزارش. اما جالب اوراسیا سالانه برف برگزار کرده است ثابت.

کل میزان بارش برف که می افتد و یا “برف توده” مهم است که برای همه نوع از برنامه ریزی چرا که این میزان آب رها شده در زمستان زمانی که برف ذوب می گوید: Chris Derksen یک دانشمند محقق در محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا که همکاری این مطالعه منتشر شده در روز شنبه در طبیعت است.

“پس این است که آب در دسترس است که برای برق آبی تولید برای مصرف انسان,” او گفت:. “این هم برف ذوب شدن است که می تواند یک خطر از طریق سیل بهار.”

از آنجا که دانستن برف توده مهم برای مدیریت مخزن سطوح و کاهش سیل.

قبلی اندازه گیری برف توده تکیه به شدت بر روی داده های ماهواره ای. اما در حالی که آن را آسان به بگویید که چقدر سطح تحت پوشش برف با استفاده از ماهواره, اندازه گیری عمق و در نتیجه توده — بیش از مناطق بزرگ شده است سختتر Derksen گفت.

“این نوع از جام مقدس نوع از چیزی است که ما واقعا تا به حال زمان سخت استخوانی در طول سال.”

مطالعه های led توسط محققان فنلاندی هواشناسی موسسه ترکیب داده های ماهواره ای با فیزیکی اندازه گیری توسط دانشمندان بر روی زمین به آنچه آنها باور دارند که به بهترین اندازه گیری و در عین حال از توده برف در نیمکره شمالی در شمال 40 N, latitude (عرض جغرافیایی فیلادلفیا یا رئال مادرید).

یک محقق اقدامات برف در, برف گودال. زمین اندازه گیری شد به خصوص مهم در مناطق با برف و به عنوان ماهواره تمایل به دست کم گرفتن عمق برف در آن شرایط. (پیتر Toose/محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا)

ماهواره ها گرایش

برف پراکنده تابش بنابراین ماهواره می تواند اندازه گیری آن پوشش و عمق با سیگنال های مایکروویو — حتی در مناطق غیر قابل دسترس مانند قطب شمال است که سخت برای اندازه گیری بر روی زمین Derksen گفت. اما زمانی که برف عمیق, ماهواره ها و تمایل به دست کم گرفتن آن است.

با استفاده از اندازه گیری های ساخته شده توسط مردم حفر و اندازه گیری بر روی زمین محققان اصلاح شود که تعصب.

“ارزش اندازه گیری آن هم بسیار مهم تر از اگر ما با استفاده از فقط داده های ماهواره ای به تنهایی و یا فقط زمین اندازه گیری به تنهایی” Derksen گفت. او اشاره کرد که گاهی اوقات وجود فشار دولت به سرمایه گذاری در هر دو ماهواره یا زمین اندازه گیری شبکه. “چه این نشان می دهد که شما نیاز به هر دو.”

یک نقشه از دولت کانادا در حال تغییر آب و هوا گزارش منتشر شده در سال گذشته نشان می دهد که مناطق شاهد افزایش و کاهش در بارش برف بین 1981 و 2015. این مطالعه جدید شامل داده ها برای سال 2018 است. (محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا)

اندازه گیری های گرفته شده در ماه مارس, ماه ترین برف بر روی زمین نشان داد که میانگین اوج 3,062 میلیارد تن در سراسر نیمکره شمالی بین سالهای 1980 و 2018.

اما در آمریکای شمالی و مقدار کاهش حدود 46 میلیارد تن در هر دهه است.

در حالی که صدا نیست بزرگ در مقایسه با کل برف Derksen گفت: “این هنوز هم به ما می دهد مکث برای نگرانی در طول زمان به دلیل این است که چنین مهم منابع آب.”

نقشه ها در این مطالعه نشان می دهد یک تنوع گسترده ای در سراسر نیمکره با کاهش در جنوب انتاریو آلاسکا و یوکان و در اطراف خلیج هودسون.

با وجود کاهش در اروپا و اوراسیا به طور کلی دیده نشده و به طور کلی کاهش در بارش برف طی چهار دهه گذشته تا حدودی به دلیل بارش برف سنگین در شرق سیبری است.

Derksen گفت که در حالی که گرم شدن آب و هوا به معنی برف شروع فصل بعد به پایان می رسد و قبل از آن که لزوما به معنای کمتر برف. چرا که درجه حرارت گرمتر اجازه می دهد برای رطوبت بیشتر در هوا و در نتیجه بیشتر آسمانی حتی در فصل زمستان هنگامی که آن را سقوط به عنوان برف. او پیش بینی کرد در آینده کاهش در جنوب کانادا ممکن است جبران بیشتر برف در شمال.

ماهواره جدید مورد نیاز

در حالی که این مطالعه شامل بسیاری از تملق مناطق مانند boreal جنگل و چمن زار آن را شامل نمی شود کوه به این دلیل که ماهواره ندارد و بسیار خوب با رزولوشن — کوچکترین منطقه می تواند اندازه گیری است که حدود 25 کیلومتر 25 کیلومتر — و این که به اندازه کافی خوب نیست برای زمین که بسیار متغیر است. در حالی که تنها حدود 5 تا 10 درصد از زمین بر روی نقشه Derksen گفت: برخی برآوردها حاکی از آن ممکن است نشان دهنده نزدیک به 30 تا 40 درصد از برف جرم است.

محققان اندازه گیری برف در یک سنگر. یک مطالعه جدید که ترکیبی از زمین اندازه گیری مانند این با اندازه گیری ماهواره ای به منظور برآورد بارش برف توده در سراسر نیمکره شمالی است. (پیتر Toose/محیط زیست و تغییرات آب و هوایی کانادا)

Derksen نامیده می شود که یک “بحرانی فاصله” که محققان امید به آدرس جدید ماهواره ای که می توانید دقیق تر اندازه گیری. او گفت که آنها در حال همکاری با آژانس فضایی کانادا و صنعت به منظور توسعه یک ماهواره. “امید ما این است که ما می توانیم برخی از کشش با این ماموریت است.”

رابرت راه استادیار گروه جغرافیا در دانشگاه که با استفاده از برف داده و برف انجام اندازه گیری های خود را برای تحقیق در پرمافراست بود اما نه درگیر در مطالعه است.

او به نام برف جرم گیری “یک بهبود بزرگ” بیش از اندازه گیری های قبلی از برف انبوه در سراسر نیمکره. او گفت: اوج بارش برف توده ها اهمیت زیادی برای کسانی که تکیه بر meltwater مانند آبی شرکت ها و اطلاعات مفید خواهد بود برای درک چگونگی برف در حال تغییر است در هر دو گسترده تر منطقه ای و مقیاس.

“آنها نشان داده ایم, با داشتن بیش مشاهدات بر روی زمین آنها می تواند در بهبود این [اطلاعات] محصول بسیار کمی” او افزود: “که برجسته نیاز به ادامه به ضبط و اندازه گیری از این متغیرهای مهم بر روی زمین است.”

راه گفت قابل اعتماد برف انبوه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه فقط برای مدیریت منابع آب, اما به اعتبار مدل های آب و هوایی و کار باید به بهبود خود ادامه داده.

این مطالعه گفت: “یک بهبود بزرگ بیش از تلاش های قبلی. اما هنوز افزایشی در جاده ها به قادر بودن به درک بهتر برف و چگونه آن را در پاسخ به تغییر آب و هوا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de