دانشمندان شناسایی شش بالقوه داروها برای درمان Covid19

ملبورن: دانشمندان از شناسایی شش نامزد مواد مخدر از بیش از 10 ، 000 ترکیبات است که ممکن است کمک به درمان COVID-19.

تحقیقات منتشر شده در مجله طبیعت, آزمایش اثر مورد تایید, مواد مخدر, مواد مخدر نامزدها در آزمایش های بالینی و دیگر ترکیبات.

“در حال حاضر هیچ هدف درمان و یا درمان موثر گزینه برای COVID-19” گفت: استاد لوقا Guddat از دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

“به منظور به سرعت کشف شود ترکیبات برای استفاده بالینی ما آغاز یک برنامه high-throughput غربالگری مواد مخدر در آزمایشگاه و همچنین با استفاده از آخرین نرم افزار های کامپیوتری برای پیش بینی چگونه های مختلف مواد مخدر با اتصال به ویروس” Guddat گفت.

در این پروژه هدف اصلی COVID-19 ویروس آنزیم شناخته شده به عنوان اصلی پروتئاز یا Mpro که نقش محوری در واسطه ویروسی تکرار محققان گفتند.

این باعث می شود آن را جذاب مواد مخدر هدف برای این ویروس به عنوان مردم نمی به طور طبیعی این آنزیم ترکیبات است که هدف از آن به احتمال زیاد به پایین سمیت آنها گفت.

“ما با اضافه کردن مواد مخدر به طور مستقیم به آنزیم و یا به کشت سلولی رشد ویروس و ارزیابی چقدر از هر ترکیب مورد نیاز است برای جلوگیری از آنزیم از کار و یا به کشتن ویروس. اگر مقدار کوچک است پس ما باید امیدوار ترکیب برای مطالعات بیشتر” گفت: Guddat.

پس از شيميايي هزاران نفر از مواد مخدر محققان از شش که به نظر می رسد موثر در مهار این آنزیم یکی از علاقه خاص است.

“ما به خصوص به دنبال در چند منجر شده است که در معرض آزمایش های بالینی از جمله برای پیشگیری و درمان اختلالات مختلف مانند بیماری های قلبی و عروقی آرتروز و سکته مغزی و تصلب شرایین و سرطان” Guddat گفت.

محققان گفت: ترکیباتی که در حال حاضر در امتداد این خط لوله به کشف مواد مخدر در حال ترجیح داده به عنوان آنها می تواند بیشتر آزمایش به عنوان ضد ویروس در یک سرعت نسبت به مواد مخدر جدید, آگهی که می باید از طریق این فرایند از ابتدا.

“با ادامه و کوچک تلاش ما خوشبین هستند که داوطلبان می توانند با وارد کردن COVID-19 مواد مخدر کشف خط لوله در آینده نزدیک” Guddat گفت.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de