دانشمندان 69 مواد مخدر و ترکیبات بالقوه موثر در برابر COVID-19

محققان شناسایی ده ها تن از مواد مخدر و ترکیبات برخی از تجربی و دیگران در حال حاضر تایید شده توسط مقامات بهداشتی که ممکن است موثر در مبارزه با CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus نیز نامیده می شود SARS-CoV-2 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و جرقه جهانی همه گیر.

در یک preprint مطالعه هنوز به کارشناسی منتشر شده در مارس 22 در bioRxiv این تیم تحقیقاتی نشان داد آن یافت می شود صدها نفر از “اعتماد به نفس بالا” تعاملات بین SARS-CoV-2 ویروس پروتئین و druggable پروتئین های انسانی.

Epoch Times Photo
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر منتشر شده در Feb. 13, 2020, نشان می دهد, SARS-CoV-2 (رنگ زرد)—که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس—پاتوژن است که باعث COVID-19. این ویروس جدا شده از بیمار در ایالات متحده دیده می شود و در حال ظهور از روی سطح سلول (آبی/صورتی) کشت در آزمایشگاه است. (حسن نیت ارائه میدهد از NIAID-RML)

حدود 70 مواد, از جمله هر دو دارو در آزمایش های بالینی و کسانی که در حال حاضر مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و همچنین بالینی ترکیبات بالقوه به تاثیر ویروس این تیم در بر داشت.

“در این میان ما شناسایی 66 druggable پروتئین های انسانی و یا میزبان عوامل برنامه موجود 69 مورد تایید FDA مواد مخدر, مواد مخدر در آزمایش های بالینی و/یا بالینی ترکیبات است که ما در حال حاضر در حال ارزیابی برای کارآمدی در زندگی SARS-CoV-2 عفونت سنجش” تیم نوشت.

این واقعیت است که انسان به پروتئین و یا میزبان عوامل نهفته داروهای موجود و تجربی ترکیبات باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد به شناسایی “موثر اهداف مولکولی” که بالقوه ضد ویروسی درمان بر اساس این داروها یا ترکیبات می تواند ضربه.

“شناسایی میزبان وابستگی به عوامل واسطه عفونت ویروس ممکن است ارائه کلید بینش موثر اهداف مولکولی برای توسعه گسترده اقدام ضد ویروسی درمان در برابر SARS-CoV-2 و سایر مرگبار coronavirus گونه” محققان به این نتیجه رسیدند.

این لیست شامل کلروکين که کشته شدن یک انگل که باعث مالاریا. این دارو همچنین می توانید ارتباط برقرار کردن با یک انسان پروتئین به نام سیگما-1 گیرنده همان یک CCP حملات ویروس.

Epoch Times Photo
چاپ 3D از یک سنبله پروتئین از SARS-CoV-2—که این بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس عامل بیماری زا است که باعث COVID-19—در مقابل چاپ 3D از یک SARS-CoV-2 ویروس ذرات. سنبله پروتئین (پیش زمینه) را قادر می سازد تا ویروس وارد و آلوده کردن سلول های انسان است. این ویروس در مدل virus سطح (آبی) پوشش داده شده است با سنبله پروتئین (قرمز) است که قادر به ویروس وارد و آلوده کردن سلول های انسان است. (حسن نیت ارائه میدهد از NIAID/RML)

کلروکين

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به کلروکين خوش بینانه در نظر پتانسیل اثربخشی در برابر ویروس.

کلروکين یا هیدروکسی کلروکین است تایید شده توسط FDA برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید اما نه برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

در هفته گذشته مورد تایید FDA کلروکين و remdesivir برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 زیر “استفاده مهربان” چارچوب است.

این اجازه می دهد تا پزشکان با استفاده از درمان های تجربی و یا داروهایی که تایید شده اند برای بیماری های دیگر برای درمان COVID-19 بيمار. در این مدل, پزشکی, پزشکان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن تمام اطلاعات در مورد دولت و در پاسخ به مواد مخدر در نتیجه کمک به اطلاع رسانی در حال انجام آزمایشات و طرح های نظارتی.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این دارو بالقوه اثربخشی در برابر ویروس بود و بر اساس شواهد و آزمایش های بالینی مورد نیاز برای تحمل کردن این فرضیه.

Trump listens to Fauci
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci, یک عضو از کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی, پاسخ یک سوال در مورد ویروس و فعلی ایالات متحده شیوع در طول یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 16, 2020. (لی میلیس/فردا نیوز)

سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: رادیو فردا که مطالعه که در نگاه کلروکين درگیر در حدود 20 بيمار و تنها شش مورد را دیدم بهره مند شوند.

“و که به نفع آنها نشان داد این بود که آنها کاهش میزان ویروس در بینی خود را هنگامی که شما انجام سواب بینی در این بیماران” گوتلیب گفت. “پس از آن می تواند بسیار خوب بود که این دارو کاهش ویروسی ریختن ولی هیچ تاثیر بر سیر بالینی این بیماران. بنابراین داده ها در این است که بسیار اولیه است.”

هنوز ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار یکشنبه اعلام کرد که دولت تا به حال به دست آمده مقدار زیادی از کلروکين و خواهد بود اقدام به آزمایش استفاده از مواد مخدر است.

صحبت کردن در یک جلسه مطبوعاتی در شهر نیویورک Javits Center در شنبه کومو گفت COVID-19 پخش شد در منطقه مانند یک “قطار گلوله.”

“نیویورک قناری در معدن زغال سنگ در نیویورک اتفاق می افتد آنچه که اتفاق می افتد به نیویورک اتفاق خواهد افتاد به کالیفرنیا و ایلینویز, آن فقط یک ماده از زمان” کومو گفت.

او همچنین گفت: نیویورک خواهد بود به آزمایش با تقسیم هواکش که دولت باید حداقل 30000 هزار, و, که برای برخی از بیماران را در “تفاوت میان مرگ و زندگی.”

“ما نمی مسطح منحنی,” او گفت:. “راس بالاتر از ما فکر و راس است زودتر از آنچه ما فکر. که بد است ترکیبی از حقایق است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de