مدارس برای بازگشایی به عنوان ویروس ترس سهولت در کره جنوبی

VIRTUAL CLASSROOM. In this file photo, a teacher gives an online class as his students attend a virtual classroom amid concerns over the COVID-19 coronavirus at Seoul Girls' High School in Seoul on April 9, 2020. File photo by Jung Yeon-je/AFP

کلاس مجازی. در این فایل عکس, یک معلم به کلاس آنلاین خود را به عنوان دانش آموزان در یک کلاس درس مجازی نگرانی بیش از COVID-19 coronavirus در سئول دختران دبیرستانی در سئول در 9 آوریل سال 2020 است. فایل عکس Jung Yeon-je/AFP

سئول کره جنوبی – کره جنوبی دانش آموزان را به مدرسه بازگشت شروع هفته آینده گفته مقامات روز شنبه, آوریل 4 به عنوان کشور به دنبال بازگشت به زندگی عادی پس از یک افت قابل ملاحظه در coronavirus موارد در روز های اخیر.

مدارس بسته شدند در اوایل ماه مارس به کره جنوبی را تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع این بیماری در یک نقطه از آن بود و دوم-بدترین ضربه ملت در این سیاره پس از سرزمین اصلی چین است.

اما به نظر می رسد به ارمغان آورده اند شیوع آن تحت کنترل با تشکر گسترده “اثری آزمون و درمان” برنامه ای که کشیده ستایش گسترده.

دانش آموزان که کلاس های آنلاین از آوریل اما مقامات گفت: مدارس شروع خواهد شد بازگشایی به تدریج از بعد جمعه, مارس 13 طریق ژوئن 1.

“بازگشایی مدارس به این معنا نیست پایان COVID-19” گفت: وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae, و اضافه کرد که اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای بازگشت به “رایگان و پر انرژی کلاس” قبل از شیوع بار.

دانش آموزان باید ماسک خود را به جز در طول ناهار و نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر Yoo گفت آنها خواسته خواهد شد که برای پاک کردن میز خود را هر روز اولین چیزی که در صبح است.

تصمیم گیری در مورد مدارس می آید جلوتر از کره جنوبی می رود شل اجتماعی فاصله قوانین در چهار شنبه, مه 6.

برخی از ورزش های حرفه ای از جمله بیس بال و فوتبال با توجه به شروع فصل جدید این هفته پس از تعویق بیش ویروس ترس اگر چه این مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

کره جنوبی گزارش داد 8 عفونت های جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 10,801 کره مراکز کنترل بیماری گفت.

گزارش مرگ و میر در کشور است و حدود 250 – بسیار پایین تر از ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه که در آن حداقل 24,000 مرگ و میر ثبت شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de