بازگشایی مدارس در کره جنوبی به عنوان coronavirus نگرانی سهولت

ELBOW BUMP. A staff member (R) greets students as they arrive at Kyungbock High School in Seoul on May 20, 2020. Photo by Ed Jones/AFP

آرنج دست انداز. یک عضو هیات (R) استقبال دانش آموزان به عنوان آنها می رسند Kyungbock دبیرستان در سئول در ماه مه 20, 2020. عکس از اد جونز/AFP

سئول کره جنوبی – صدها نفر از هزاران نفر از کره جنوبی بازگشت دانش آموزان به مدرسه در چهار شنبه, مه 20 به عنوان موسسات آموزشی آغاز بازگشایی پس از coronavirus تاخیر بیش از دو ماه است.

دانش آموزان در صف متوسط چک داده شد عفونی به شستن دست های خود را به عنوان آنها وارد محوطه مدرسه در حالی که معلمان آنها را استقبال با لبخند و گاه به گاه آرنج ضربه.

“این واقعا هیجان انگیز برای دیدار با دوستان و معلمان به صورت چهره به چهره اما ما به شدت به دنبال دستورالعمل ضد عفونی گفت:” Oh Chang-hwa, دانشجو جمهور Kyungbock دبیرستان در سئول.

“من بسیار نگران هستم اما آن را هنوز هم خوب به آنها را دوباره ببینید,” اوه, به خبرگزاری فرانسه گفت.

کره جنوبی را تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع این ویروس در یک نقطه دوم-بدترین آمار کشور پس از چین – مقامات باعث به تاخیر در بازگشایی مدارس در اوایل ماه مارس.

اما به نظر می رسد به ارمغان آورده اند شیوع آن تحت کنترل با تشکر گسترده “اثری آزمون و درمان” برنامه.

در اطراف 440,000 نهایی دانش آموزان سال خواهد شد که در ماه دسامبر را آزمون سراسری ورود به دانشگاه بسیار مهم است که در آموزش و پرورش-وسواس کشور برای اولین بار بازگشت به مدارس با دیگر سال های پس در مراحل بیش از چند هفته آینده.

در داخل ساختمان مدرسه دانش آموزان خواسته می شود به پاک کردن میز خود نشسته و از هم جدا با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل با برخی از کلاس تنظیم پارتیشن بین میز.

“نگرانی از کوچک عفونت خوشه هنوز هم باقی می ماند و هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چه نوع از وضعیت بوجود می آیند در مدارس” وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae گفت.

وزارت آموزش و پرورش شروع به کار کرد 24 یک ساعت یک اورژانس اتاق وضعیت این هفته Yoo گفت:, و اضافه کرد که هر گونه مدارس که گزارش تازه عفونت بسته شد بلافاصله. (بخوانید: شب زنده داری خوشه می دهد کره جنوبی بزرگترین مورد افزایش در یک ماه)

در حالی که نهایی دانش آموزان سال ملزم به آمدن به مدرسه هر روز جوانتر دانش آموزان را تغییر بین آنلاین و آفلاین کلاس برای اطمینان از ساختمان مدرسه هستند به سر می برند. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net