مدارس اعلام هزینه افزایش, افزایش بار مالی از پدر و مادر

دهلی نو: در حالی که پدر و مادر در حال انتظار برای مدرسه هزینه چشم پوشی در این مستند با توجه به COVID-19 وضعیت در این کشور چندین مدارس اعلام کرده اند هزینه پیاده روی اضافه کردن به مشکلات خود میدانند.

پدر و مادر باید شروع یک درخواست به HRD وزارت خواستار بخشنامه به مدارس برای اجرای هزینه افزایش این جلسه علمی حداقل تا بازگشایی مدارس.

در حالی که دولت گجرات بود روز دوشنبه اعلام کرد که مدارس خصوصی خواهد شد افزایش شهریه برای سال, West Bengal دولت تا به حال به دادگاه تجدید نظر مدارس به خودداری از پیاده روی هزینه. اما هیچ دستورالعمل روشن صادر شده است در هزینه های بهره در دهلی شورای ملی مقاومت.

“با اطلاعات زمانی که حالت عادی باز خواهد گشت زمانی که ما می تواند سر به ما مربوطه محل کار این سوال مطرح است که بدون پاسخ مانده و در اینجا من دریافت یک علامت از مدرسه با توجه به افزایش در هزینه. گیج شده بودم که چگونه من قادر به مقابله است ؟ من مشتاق به دانستن در مورد این مدرسه هزینه افزایش و هزینه حمل و نقل افزایش است که این مدرسه می گوید برای تامین هزینه مطالبات برای سال تحصیلی 2020-21” گفت: Pivit جوشی که پسر مطالعات برجسته مدرسه در Noida. او نمیخواستند به شناسایی نام مدرسه.

Jagriti Shukla پدر و مادر در Gurgaon گفت: “ما درک مدارس نگرانی است که آنها نیاز به پرداخت حقوق و نمی تواند صرف هزینه اما حداقل پیاده روی می تواند اجتناب شود در چنین زمان حساسی. چرا دولت نمی گذشت هر سفارش در این زمینه؟”

نگرانی های مشابه به اشتراک گذاشته شد توسط Rajesh Kumar که گفت: افزایش هزینه های اضافه شده به مشکلات مالی در حال حاضر ناشی از پرداخت کاهش و یا از دست دادن انگیزه.

“ما در حال گرفتن اساسی پرداخت اما عملکرد مرتبط انگیزه شده اند به حالت تعلیق برای مستند دوره است. ارزیابی شده اند معوق به سال مالی آینده اما مدرسه هزینه افزایش می گذرد طبق معمول,” او گفت:.

مدارس بسته شد در اواسط ماه مارس پیش از سراسر کشور مستند اطلاعیه با توجه به گسترش coronavirus. 21-day مستند که برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به امروز در حال حاضر تمدید شده است تا آوریل 3. اما چندین مدرسه در حال حاضر شروع آموزش و یادگیری فعالیت های آنلاین.

راجستان پنجاب و هاریانا و Uttar Pradesh, دولت اعلام کرد که مدارس باید نه زور پدر و مادر به پرداخت هزینه در طول مستند. وجود دارد هیچ وضوح در میان پدر و مادر در مورد اینکه آیا هیچ هزینه شارژ خواهد شد در طول دوره و یا آنها را مجبور به پرداخت می شود بعد.

در حالی که دولت دهلی نو به عدم صدور هرگونه بخشنامه در مورد هر هزینه ممکن است چشم پوشی مدارس خصوصی در دهلی نو قرار است برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه در هزینه های بهره از دولت هزینه بررسی کمیته مدیریت.

مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس در کشور افزایش یافت به 339 در حالی که تعداد موارد افزایش یافت و به 10,363 روز سه شنبه گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت.

در حالی که تعداد فعال COVID-19 مورد بود در 8,988 به عنوان بسیاری از 1,035 مردم شده اند درمان و مرخص و یک مهاجرت کرده بودند آن را گفت.

تعداد کل موارد شامل 72 اتباع خارجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im