شیر می خواهد فرد در مجلس به سر در مه 25, خواسته های مالی به روز رسانی

رهبر محافظه کار اندرو Scheer, امروز گفت که مجلس باید reconvene در 25 مه به صورت منظم فرد در نشست با این استدلال که این عمل در حال حاضر از جلسات مجازی آن دوره اجرا شده است.

او همچنین گفت: وزیر دارایی لایحه Morneau باید جدول برخی از مرتب کردن بر اساس از سال مالی به روز رسانی در مدت زمانی کوتاه به طوری که کانادایی ها می تواند نگاهی دقیقتر به دولت کتاب به عنوان همه گیر صرف همچنان به رشد.

Morneau کرد که COVID-19 مستقیم پرداخت کمک هزینه خزانه $151.7 میلیارد تا کنون حدود نیمی از آنچه دولت فدرال صرف همه چیز در سال مالی گذشته.

صحبت با خبرنگاران در پارلمان هیل صبح امروز Scheer گفت: استان شروع به دوباره باز کردن اقتصاد خود به عنوان COVID-19 عفونت منحنی مسطح و مجلس عوام باید بازگشایی و همچنین. او گفت: نخست وزیر جاستین ترودو شده است dodging مخالف است.

دیده بان: رهبر محافظه کار اندرو Scheer خواستار مالی به روز رسانی

رهبر محافظه کار اندرو Scheer می گوید ضروری است که دولت را به عقب به طور منظم نشست از خانه و ارائه کانادایی مالی به روز رسانی. 2:04

“آقای ترودو باید با استفاده از یک بیماری همه گیر بهداشت برای جلوگیری از پاسخگویی و نظارت و نباید حذف نقش مردم نمایندگان” Scheer گفت.

“نخست وزیر می خواهد به حاشیه مجلس در طول یک بی سابقه ای همه گیر, یک, بحران, بحران اقتصادی, چیزی که ما دیده نمی شود پس از 1920s,” او اضافه شده در فرانسه است.

شیر گفت: جلسات آنلاین در زوم پلت فرم دیگر برش نیست و نمایندگان مجلس باید یک فرصت به سوال دولت در اتاق.

او گفت: مخالفت کرده است نگرانی های جدی در مورد اورژانس امداد بهره مند شوند و آنچه که او خواستار “انعطاف ناپذیر” تجاری اجاره برنامه کمک و ترودو باید شخصا صورت منتقدان خود را.

“ما همیشه گفته مجازی نشستن زیاد می تواند اما آن را قطعا هیچ جایگزینی,” او گفت:. “انتخاب اعضای پارلمان به اینجا می آیند به یک صدا برای موکلین خود برای برگزاری این دولت به حساب, و است که نیاز به رزومه, on May 25.”

ترودو گفت: جمعه فعلی مدل — مجازی نشست زوج با یک محدود در شخص نشسته یک بار در هفته — به خوبی کار کرده است.

“من فکر می کنم آن را به یک تعادل است که بازده نتایج بسیار خوب است. این اجازه می دهد تا تمام نمایندگان مجلس به بیان نگرانی های خود را در مناطق و یا ترکیبات,” او گفت:, و اضافه کرد که سیستم فعلی باید ادامه آن را به عنوان در حال حاضر.

مشکلات فنی

او گفت که دولت متمرکز شده است COVID-19 و آن را به قانون معرفی نامربوط به این بیماری همه گیر.

در حالی که احاطه شده توسط ائتلاف های جلسات مجازی اجازه داده اند نمایندگان مجلس به سوال ترودو و وزرای خود را برای دو ساعت دو بار در هفته.

عوام کمیته نیز ملاقات از طریق زوم به جلو پنجره وزرای مانند Morneau و ارشد بوروکرات مسئول ارسال چک به کانادایی ها. کسانی که جلسات باید دولت را مجبور به تولید اسناد و مدارک و پاسخ به سوالات در مورد تقلب در پاسخ اضطراری به نفع برنامه است.

پارلمان فدرال نیز جلسه بسیار بیشتر از قوه مقننه استانی. انتاریو پارک ملکه ملاقات تنها دو بار پس از همه گیر آغاز شد در حالی که B. C. مقننه نشده جمع آوری شده از مارس.

خطرات بهداشتی

پس از آخرین اورژانس نشسته از مجلس و همه احزاب توافق برای بازگشت چهار شنبه, مارس 25 — اما دولت ابراز نگرانی در مورد خطرات بهداشتی در ارتباط با آوردن بیشتر نمایندگان مجلس و کارکنان خود را به اتاوا.

شیر گفت: او انتظار ندارد همه 338 نمایندگان مجلس به بازگشت برای فرد عوارض حق دور; او گفت: احزاب می تواند به مذاکره با اندازه کوچکتر مشروط نمایندگان مجلس. “ما نیاز به یک مسئول برنامه ریزی برای فعال کردن نمایندگان مجلس به انجام کار خود را,” او گفت:.

لیبرال MP عمر Alghabra پارلمانی وزیر به نخست وزیر, به نام Scheer, درخواست غیر مسئولانه — و تقاضای خود را برای بازگشت به عوام به رکورد خود در مسائل اجتماعی.

“چه کسی فکر می کردم که یک محافظه کار است که نمی تواند تغییر آب و هوا به طور جدی پشتیبانی نمی کند LGBTQ حقوق و نمی نفع زنان حق انتخاب نیز در مقابل پیدا کردن روش های مدرن برای مجلس به انجام کار خود را عملا در زمینه بهداشت عمومی بحران ؟” او گفت:.

مجلس بودجه افسر ایو ژیرو خواسته است تا دولت به جدول مالی به زودی به روز رسانی برای نشان دادن کانادایی چقدر صرف شده است تا کنون در COVID-19 امداد پرداخت.

به سازمان برنامه و بودجه انجام محاسبات خود و می گوید: هزینه های افزایش یافته است و بیش از 200 میلیارد دلار در دو ماه گذشته. این تعداد به احتمال زیاد بالاتر در حال حاضر گفت: از آنجا که دولت بوده است اعلام جدید حمایت از برنامه های روزانه است. او گفت: بدهی های دولت فدرال بار می تواند ضربه $1 تریلیون دلار تا پایان سال.

ترودو است را رد کرد و نیاز به بودجه و یا مالی به روز رسانی در میان یک حرکت سریع همه گیر. او گفت که دولت نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده 12 ماه اجازه دهید به تنهایی 12 ماه آینده.

“مدیریت مالی شده است هرگز به این دولت قوی کت و شلوار. بنابراین جای تعجب نیست که آنها تمایلی به اعلام یک تاریخ زمانی که آنها ارائه می کنند که از یک نوع به روز رسانی” Scheer گفت.

Morneau روز جمعه گفت که در زمانی که وضعیت اقتصادی “تثبیت” دولت را “رو به جلو آمده با پیش بینی.”

در حالی که وزرای کابینه شده اند و تمایلی به می گویند اگر و یا هنگامی که مالی به روز رسانی منتشر خواهد شد ارشد بنده گفت: سنا ملی کمیته مالی جمعه که کار در جریان است در چنین یک طرح.

“ما در این روند از ابتدا که مالی به روز رسانی است که البته شامل مشاوره با بخش خصوصی و ما انتظار داریم که قادر به تامین مالی در به روز رسانی در هفته های آینده گفت:” آلیسون McDermott, یک مقام در, اقتصادی و سیاست های مالی شاخه ای از وزارت مالیه.

“من فکر نمی کنم دولت ساخته شده است که هر گونه اطلاعیه در مورد زمان است که در این نقطه است.”

تماشا کنید: اندرو Scheer, کنفرانس مطبوعاتی

رهبر محافظه کار اندرو Scheer برگزار شد یک کنفرانس خبری و در زمان خبرنگار سوال در جمعه 15 مه در اتاوا. 24:04

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de