شیر می گوید او نمی خواهد نفی شهروندی زیرا او نمی خواهد نخست وزیر

رهبر محافظه کار اندرو Scheer می گوید او نمی تواند انکار او تابعیت ایالات متحده آمریکا در حال حاضر که او دیگر یک فرصت تبدیل شدن به نخست وزیر.

در طول پاییز, انتخابات, the Globe and Mail نشان داد که Scheer, پدر آمریکایی با تولد و گذشت همراه تابعیت خود را به شیر و خواهر و برادر خود را.

شیر هرگز نشان داد که او تابعیت دوگانه پس از افزایش نگرانی ها در مورد سابق استاندار Michaëlle ژان برگزاری هر دو کانادا و فرانسه گذرنامه در سال 2005 پست وبلاگ. در طول مبارزات انتخاباتی Scheer گفت که او در روند ترک تابعیت آمریکایی خود را.

روز یکشنبه Scheer گفت: CTV را سوال دوره است که او هنوز هم برگزار می شود که تابعیت ایالات متحده آمریکا و دیگر هیچ برنامه ای برای نفی آن است. در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: دوباره که محافظه کاران انتخابات از دست دادن تغییر کرده بود برنامه های خود را.

“من تصمیم که به عنوان نخست وزیر من خواهد نفی … من تابعیت ایالات متحده آمریکا. به نظر می رسید که چیزی بود که من احساس مهم بود برای من به انجام,” او گفت:.

“با توجه به این واقعیت است که من نمی خواهد نخست وزیر من قطع روند.”

تماشا کنید: Scheer سوال در مورد تصمیم خود را به نگه داشتن تابعیت ایالات متحده آمریکا:

رهبر مخالفان اندرو Scheer صحبت با CBC را Julie Van Dusen در روز سه شنبه 0:43

هنگامی که اخبار ایالات متحده خود را در تابعیت عمومی شد در طول مبارزات انتخاباتی Scheer گفت که او هرگز به آن اشاره علنا از آنجا که هیچ کس تا به حال در مورد آن پرسید. او اصرار داشت او حمله ژان در سال 2005 بود اما صرفا درخواست خود را در ترکیبات آنها چگونه احساس خود را در مورد او تابعیت دوگانه است.

“من هرگز سعی به پنهان کردن که” او به خبرنگاران گفت: در هالیفاکس در انتخابات. “من هرگز در مورد آن پرسید کانادایی. پدر من بوده است باز در مورد جایی که او می آید. من شده اند در مورد آن پرسید.”

پرسید که چرا او منتقل شد به نفی شهروندی خود در آستانه انتخابات Scheer در آن زمان گفت: این یک تصمیم شخصی است. “من در کانادا متولد شد … من تمام زندگی من در کانادا,” او گفت:.

ژان در کنار او تابعیت فرانسوی قبل از او گرفت به عنوان استاندار و فرمانده کل قوا از نیروهای کانادایی در سال 2005.

تحت رهبری نخست وزیر استفان هارپر حزب محافظه کار متهم سابق و رهبر حزب لیبرال استفان دیون و سابق رهبر NDP تام michael crawford داشتن تقسیم وفاداری چون هر دو مردان دوگانه کانادا و فرانسه شهروندی در حالی که برگزاری است.

وقتی پرسیده شد که در مورد michael crawford تابعیت هارپر گفت: در سال 2015 آن را به michael crawford به تصمیم می گیرید که آیا برای حفظ گذرنامه فرانسوی و یا آن را بدهد. “در مورد من به من می گویند من بسیار روشن است. من کانادا و تنها یک کانادایی” هارپر گفت.

یک CBC News تحقیقات نشان حداقل 56 نمایندگان مجلس از 2015-19 مجلس — 44 نمایندگان مجلس و 12 سناتور — تا به حال متولد شده در خارج از کانادا است. حداقل 22 از آنها شهروندی از کشورهای دیگر است. شیر را به تابعیت ایالات متحده آمریکا بود و نه پس از آن به طور گسترده ای شناخته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de