SC قاضی تحسین PM به عنوان رویایی همه کاره نابغه

دهلی نو: بین المللی قضایی کنفرانس 2020 که در آن نخست وزیر نارندرا مودی در سخنرانی مراسم تحلیف خود در روز شنبه صحبت کرد عدالت جنسیتی زیرساخت توسعه و حفاظت از محیط زیست دیوان عدالت آرون Mishra توصیف PM به عنوان یک “تحسین بین المللی رویایی نخست وزیر” و “همه کاره نابغه” که “فکر می کند در سطح جهانی و در عمل به صورت محلی”.

“هیچ کشور و یا جامعه جهانی می تواند ادعا می کنند برای رسیدن به توسعه جامع و یا ادعا می کنند به یک جامعه بدون عدالت جنسیتی” PM مودی گفت. “هند نشان داده است که توسعه زیرساخت ها می تواند اتفاق می افتد به طور همزمان با حفاظت از محیط زیست است.”

این کنفرانس دو روزه در “قوه قضائیه و جهان در حال تغییر” است که با حضور حقوقدانان از 24 کشور است. سازمان یافته توسط دیوان عالی کشور آن را عمدی و در راستای عدالت و حق حریم خصوصی پوپولیسم و نقش قوه قضائیه در مهار آن, محیط زیست و توسعه پایدار, و قانون اساسی و تفسیر آن.

عدالت Mishra دادن تشکر در پایان مراسم تحلیف عملکرد گفت: “هند یک مسئول و دوستانه ترین عضو از جامعه بین المللی تحت نظارت بین المللی تحسین رویایی نخست وزیر Nar-endra مودی. ما از نابغه های همه کاره که فکر می کند در سطح جهانی و در عمل به صورت محلی شری نارندرا برای او الهام بخش افکار, که عمل به عنوان یک کاتالیزور در آغاز مذاکرات و تنظیم دستور کار این کنفرانس است.”

در یک مرجع به نوامبر سال 2019 ایودیا حکم PM مودی گفت که در سالهای اخیر وجود دارد برخی از “بحرانی” قضاوت و تصمیم گیری شده است که موضوع “جهانی بحث” و “دغدغه” در مورد عواقب. “اما نگاه کنید چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:. “1.3 میلیارد سرخپوستان از صمیم قلب پذیرفته شده قضایی حکم.”

رئیس دادگستری S. A. Bobde نیز صحبت کرد: “تمام جهان امروز به هم پیوسته است و یک تغییر کوچک در یک گوشه ای از جهان می تواند منجر به تغییرات در نقاط مختلف جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de