SBI مجموعه حداکثر سرمایه گذاری محدودیتی برای بله بانک تا حد Rs.10,000 کرور

بمبئی:بانک دولتی هند است که می توانید انتخاب کنید تا 49 درصد سهام در بحران-آمار بله بانک تحت RBI پیش نویس طرح بازسازی شده تنظیم حداکثر سرمایه گذاری در حد 10 ، 000 تومان کرور روپیه برای وام دهنده خود را رئیس Rajnish کومار گفت: در روز شنبه.

اعلام پیش نویس طرح بازسازی برای گرسنگی بله بانک در جمعه RBI گفت: سرمایه گذار استراتژیک بانک را برای به دست آوردن 49 درصد سهام و نمی توان آن را کاهش می دهد برگزاری به شرح زیر 26 درصد قبل از سه سال از تاریخ سرمایه تزریق.

کومار گفت: اگر SBI می شود تنها سرمایه گذار در بانک میدارد و 49 درصد سهام و سپس فوری سرمایه گذاری مورد نیاز خواهد بود 2,450 تومان کرور.

او اضافه کرد که آنها در حال حاضر مجموعه (سرمایه گذاری) از مرز 10 ، 000 تومان کرور. کلاه از 10 ، 000 تومان کرور روپیه است بر اساس این فرض بالاتر از سرمایه مورد نیاز توسط بانک.

بله بانک شده است تلاش برای افزایش سرمایه. آن ها به دنبال افزایش 2 میلیارد تومان در ابتدا و در طول این مالی که پس از آن هرس شده به 1.2 میلیارد دلار به عنوان آن می تواند نه طناب در هر سرمایه گذار.

کومار گفت: SBI دریافت کرده است پیش نویس طرح بازسازی و سرمایه گذاری خود و تیم حقوقی در حال انجام علت سعی و کوشش از این طرح است.

“هنگامی که ما کامل ما به دلیل سعی و کوشش ما را به بازگشت به RBI با نظرات ما.”
Rajnish کومارSBI رئیس

پیشنهادات و نظرات خود در این طرح باید با توجه به RBI در مارس 9, 2020 و پس از آن نهایی تماس گرفته خواهد شد توسط بانک مرکزی.

کومار بیشتر گفت: بسیاری از سرمایه گذاران بالقوه را نزدیک SBI بعد از دیدن پیش نویس این طرح از بازسازی بله بانک.

“برای بله بانک مردم رسیده به ما. اینها همه اولیه بحث. سرمایه گذاری ما تیم را با آنها بحث و کار, امکانات,” او گفت:.

در نادر حرکت RBI اواخر روز پنج شنبه (5 مارس) قرار داده شده Yes بانک در 30 روز مهلت قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im