عربستان سعودی برنده کاهش قیمت نفت در هزینه

DE FACTO LEADER. Saudi Arabia's Crown Prince Mohammed bin Salman attends a signing ceremony following a meeting of Russian President Vladimir Putin with Saudi Arabia's King Salman in Riyadh on October 14, 2019. File photo by Alexey Nikolsky/Sputnik/AFP

عملا رهبر. عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان حضور یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض در 14 اکتبر 2019. فایل عکس توسط آلکسی Nikolsky/Sputnik/AFP

عربستان سعودی – عربستان سعودی ممکن است برنده مختصر بدون نگه می دارد-منع قیمت نفت جنگ با روسیه اما ناظران می گویند این عجله یک coronavirus-led انرژی با وجود رکود متعاقب آن درگیری به بریده بریده تولید می باشد.

ایالات متحده قیمت های آتی نفت خام سقوط کرد و به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ on جمعه, مارس 20 میان عرضه و تقاضا بود که بیشتر مرکب از قیمت جنگ که آغاز شد در ماه مارس ،

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی یافت تولید نفت به سطح رکورد در مارس و آوریل و ارائه تخفیف های قابل توجهی را در اقدامی تلافی جویانه برای امتناع روسیه برای تشدید عرضه آن در گسترده تر تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

که حرکت فرستاده بازارهای انرژی به یک سقوط با قیمت ياوه به چند سال اخیر به عربستان سعودی خم مالی آن عضله ادعا که – بر خلاف رقبای خود را – آن را تا به حال از این ظرفیت برای مقاومت در برابر قیمت پایین برای سال.

این آشفتگی بازار در نهایت منجر روسیه و دیگر تولیدکنندگان بازگشت به تخته رسم و در نتیجه تاریخی برای مقابله با کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن.

اما قیمت نفت هنوز ادامه به نزول است.

“این هزینه جهانی بازار انرژی تقریبا دو ماه چشمگیری کاهش قیمت نفت پایین اما با بزرگترین معامله به کاهش تولید در تاریخ عربستان سعودی برنده قیمت نفت جنگ” گفت: Cinzia بیانکو همکار تحقیقاتی در شورای اروپا برای روابط بین المللی.

اما “وجود دارد در معرض خطر است که این معامله این است که خیلی دیر و خیلی کوچک: با هیچ نشانه آن است که قیمت نفت را افزایش پایدار ریاض ممکن است به هر طریقی چیزی است که آن را قادر به کنترل.”

‘رفتار مخرب’

ما قیمت های نفت خام به طور خلاصه bounced بازگشت به قلمرو مثبت در روز شنبه, مارس 21 اما سقوط بر درد های طولانی مدت برای صنعت انرژی است.

آمریکا و قانونگذاران سنجاق تقصیر را به گردن عربستان سعودی به فروپاشی تهدید می کند به ما فشار تولید کنندگان را به ورشکستگی.

“دراماتیک کم تأکید چرا ما نمی توانیم اجازه می دهد عربستان سعودی به سیل بازار به خصوص با توجه به ظرفیت ذخیره سازی رو به کاهش” گفت: سناتور آمریکایی کوین کرامر.

“در حال حاضر بیشترین تعداد عربستان در تانکرهای نفت در سال است در راه خود را به سواحل ما. داده می شود اخبار امروز میخواهم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها را جلوگیری از تخلیه در ایالات متحده است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد کرامر نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اشاره کرد او با توجه به امکان توقف تماس های ورودی عربستان محموله های نفت خام.

“ما قطعا باید مقدار زیادی از نفت است. بنابراین من یک نگاهی که” او به خبرنگاران گفت:.

سناتور آمریکایی جیمز Inhofe بیشتر رفت به تقاضای تعرفه های نفت عربستان.

“آن باقی مانده است و روشن است که سعودی ها و روس ها همچنان به سیل جهانی بازار نفت در آنچه به نظر من به عنوان یک تلاش برای درهم شکستن آمریکایی تولید کنندگان نفت و گاز و گرفتن سهم بازار خود را,” Inhofe نوشت: در نامه ای به ما اداره ویلبر راس.

“من مصرانه از شما…به جای تعرفه های واردات نفت از عربستان سعودی و روسیه برای تنبیه آنها را برای خود رفتار مخرب است.”

هیچ واکنش فوری از عربستان سعودی است.

اما پادشاهی قبلا شانه ای بالا انداخت انتقاد که آن موضع می تواند ورشکسته خود نفت تولید رقبا.

آن را نیز بصورتی پایدار و محکم اعلام کرد آن است که دیگر حاضر به بازی در نقش “نوسان تولید کننده” که خرس بار برقراری ثبات در بازار.

‘خطرات بالا باقی می ماند’

این سقوط قیمت را گسترده پیامدهای ناشی از ضرب و جرح درآمد در انرژی وابسته به اقتصاد به جرقه جهانی کاهش قیمت و مانع اکتشاف نفت در پروژه های تحلیلگران می گویند.

این تحمیل درد قابل توجه در حوزه خلیج فارس از جمله عربستان سعودی صادر کننده.

با هم آن کشورها به حساب یک پنجم جهانی نفت خام لوازم در حالی که نفت خود را درآمد شامل 70 درصد به 90 درصد از درآمدهای عمومی.

و سقوط قیمت می تواند تضعیف بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی انجام شده توسط تاج شاهزاده محمد بن سلمان عملا فرمانروای عربستان سعودی به جداسازی پادشاهی کردن وابستگی به نفت پس از چند دهه از درآمد ثروت باد آورده.

ریاض نوشته شده کسری بودجه هر سال از سال گذشته قیمت نفت تار و مار در سال 2014. آن را وام گرفته است و بیش از 100 میلیارد دلار کشیده و از ذخایر خود را به برق وصل کسری.

روسیه و عربستان سعودی توافق کرده اند که به رکورد کاهش مصرف خروجی در هر کشور به 8.5 میلیون بشکه در روز – اما تحلیلگران می گویند کاهش بیشتر ممکن است لازم باشد اگر قیمت ها همچنان به سقوط.

“ریاض ممکن است در حال حاضر احساس رضایت داشتن خود را اظهار خواهد کرد و خود را تثبیت رهبری جهانی بازار نفت و…به نقطه به مسکو که در آینده سیاست روسیه باید در خط سقوط با نفت عربستان استراتژی” گفت: Bianco.

“اما قسمت نشده است و خطرات باقی می ماند بالا برای عربستان سعودی است. ممکن است سیاسی قیمت به پرداخت.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de