عربستان سعودی توقیف 5 میلیون نفر به طور غیر قانونی ذخیره می شود ماسک های پزشکی

مقامات می گویند مصادره ماسک خواهد بود توزیع به بازار باز

منتشر شده 10:41 PM, مارس 29 سال 2020

به روز رسانی 10:41 PM, مارس 29 سال 2020

MASK.A picture taken on March 25, 2020 shows a veiled woman wearing a protective mask as she shops at a supermarket in the Saudi capital Riyadh. Photo by Fayez Nureldine/AFP

ماسک.یک عکس گرفته شده در تاریخ 25 مارس سال 2020 نشان می دهد یک زن محجبه با پوشیدن یک ماسک محافظ به عنوان او مغازه در یک سوپر مارکت در پایتخت عربستان ریاض است. عکس Fayez Nureldine/AFP

عربستان سعودی – عربستان مقامات کشف و ضبط بیش از پنج میلیون ماسک های پزشکی که به صورت غیرقانونی انبار در میان شیوع کروناویروس, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه, مارس 29.

تجارت وزارت ضبط 1.17 میلیون ماسک را از یک فروشگاه در تگرگ, شمال, پایتخت, پس از مقامات روز شنبه ضبط بیش از 4 میلیون ماسک های ذخیره شده در یک مرکز در غرب شهر جده در نقض مقررات تجاری رسمی در حمله عربستان گزارش شده است.

وزارت گفت: مردم در پشت چنین فعالیت هایی خواهد بود محاکمه و مصادره ماسک خواهد بود توزیع به بازار باز است.

داروخانه ها در پادشاهی نفت خیز را گزارش کرده اند از کمبود ماسک در میان وحشت خرید به مقامات هشدار داد در برابر افزایش قیمت.

عربستان سعودی در تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری مرگبار در خانه.

پادشاهی را به وزارت بهداشت گزارش شده است بیش از 1 ، 200 COVID-19 عفونت و چهار مرگ و میر تا کنون بیشترین تعداد از موارد در منطقه خلیج فارس.

آن را تحمیل کرده است در سراسر کشور حکومت نظامی جزئی, منع ورود و خروج از ریاض به عنوان به خوبی به عنوان اسلام دو مقدسترین شهرهای مکه و مدینه و ممنوع جنبش بین همه استان ها.

پادشاه اردن هشدار داد در هفته گذشته از “سخت تر” مبارزه پیش رو در برابر ویروس به عنوان پادشاهی چهره اقتصادی دو ضربه از ویروس-چراغ خاموش شدن ناگهانی و توفنده قیمت نفت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im