عربستان سعودی بازگشایی اطراف مقدس کعبه در میان coronavirus اقدامات

CORONAVIRUS MEASURES. Worshippers take photographs of the Kaaba inside Mecca's Grand Mosque on March 6, 2020, a day after Saudi authorities emptied Islam's holiest site for sterilisation over fears of the new coronavirus COVID-19, an unprecedented move after the kingdom suspended the year-round umrah pilgrimage. Photo by Abdel Ghani Bashir/AFP

CORONAVIRUS اقدامات است. نمازگزاران گرفتن عکس از داخل کعبه مکه را از مسجد در 6 مارس سال 2020 یک روز پس از عربستان مقامات تخلیه اسلام جنش سایت برای عقیم سازی بیش از ترس از جدید کروناویروس COVID-19, حرکت بی سابقه ای پس از پادشاهی به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده. عکس Abdel غنی بشیر/AFP

مکه, عربستان سعودی – عربستان سعودی بازگشایی روز شنبه, مارس 7 اطراف مقدس کعبه در مکه بزرگ, مسجد, اسلام, مقدس, سایت معکوس یکی از یک سری از اقدامات معرفی شده برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

عربستان مقامات این هفته به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده که در طی آن نمازگزار را در حال طواف کعبه 7 بار و همچنین اعلام کرد که بسته شدن موقت از منطقه اطراف مکعب ساختار.

اما شاه سلمان است “اجازه برای باز کردن Mataf (که در آن مردم در حال طواف کعبه) برای غیر عمره هنرمندان” شروع روز شنبه در سحر رسمی در حمله عربستان (SPA) گزارش شده است.

صدها نفر از مسلمانان دیده می شد چرخش در اطراف کعبه اما منطقه بین دو تپه است که زائران باید بین 7 بار برای تکمیل عمره باقی مانده بسته شده است.

موانع مسدود شده و دسترسی به کعبه آویخته در طلا دوزی پارچه سیاه و سفید در حالی که مردان در لباس سبز تمیز سفید-طبقه tiled.

مقامات را خالی کرده بود مسجد برای عقیم سازی در پنجشنبه 5 مارس.

بی سابقه تعلیق عمره مطرح است عدم قطعیت در طول مراسم حج برنامه ریزی برای پایان ماه ژوئیه.

مقامات گفته اند نماز اجازه خواهد داشت در مسجد پیامبر در مدینه و در مکه را از مسجد در حالی که عمره به حالت تعلیق درآمده است جدا از طول شب و تمیز کردن و عقیم سازی.

تعلیق را ترک کرده است هزاران نفر از حجاج در برزخ است.

حدود دو سوم از 18.3 میلیون عمره شرکت کنندگان در سال 2018 شد شهروندان و ساکنان این کشور با توجه به آمار دولت.

اقدامات اضافی

در جمعه آبگرم گفت: ورود به عربستان سعودی از امارات متحده عربی کویت و بحرین خواهد بود “به طور موقت” محدود به 3 فرودگاه در ریاض جده و دمام.

تنها کامیون های تجاری خواهد شد مجاز به عبور از زمین آن اضافه شده است.

تازه تاسیس وزارت ورزش گفت: “تعلیق عمومی حضور و غیاب” در تمام رویدادهای ورزشی شروع شنبه, بازتاب تماس در سراسر خلیج فارس به لغو تجمع جرم.

برخی از 2.5 میلیون وفادار سفر به عربستان سعودی از سراسر جهان در سال 2019 را به شرکت در حج است که همه مسلمانان باید انجام حداقل یک بار در زندگی خود را اگر قادر.

این رویداد عظیم چالش های لجستیکی به عربستان مقامات با عظیم جمعیت به قراردادن نسبتا کوچک عتبات ساخت شرکت کنندگان در معرض سرایت.

در حال حاضر وضعیتی وخیم از فازها و کاهش قیمت نفت عربستان پادشاهی در خطر از دست دادن میلیاردها دلار از گردشگری مذهبی به عنوان آن تدابیر دسترسی به سایت.

با تعدادی از coronavirus موارد در منطقه خلیج فارس در حال حاضر بیش از 200 همسایه کویت همچنین اعلام کرد اقدامات احتیاطی اضافی.

آن گفت: آن را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از بنگلادش و فیلیپین و هند و سریلانکا سوریه و لبنان و مصر برای یک هفته. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im