عربستان سعودی بازداشت 3 سلطنتی شاهزادگان – گزارش

DETAINED. A handout picture release by Saudi Royal Palace on December 14, 2016 shows Saudi King Salman bin Abdulaziz (R), Crown Prince Mohammed bin Nayef (C) and deputy Crown Prince Mohammed bin Salman arriving for the opening session of the Shura Council in Riyadh. File photo by Bandar Al-Jaloud/Saudi Royal Palace/AFP

بازداشت شده اند. یک جزوه تصویر انتشار توسط عربستان کاخ سلطنتی در دسامبر 14, 2016 را نشان می دهد پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز (R) تاج شاهزاده محمد بن نایف (C) و معاون ولیعهد و محمد بن سلمان ورود به جلسه افتتاحیه مجلس شورای اسلامی در ریاض. فایل عکس از بندر Al-Jaloud/عربستان کاخ سلطنتی/AFP

عربستان سعودی – عربستان مقامات بازداشت 3 اعضای خانواده سلطنتی از جمله دو مقام ارشد شاهزادگان رسانه های ایالات متحده گزارش روز شنبه, مه 6 زنگ قدرتمند ولیعهد است بیشتر سفت قدرت را در دستان خود.

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر پادشاه اردن و پادشاه برادرزاده شاهزاده محمد بن نایف گرفته شد از خانه های خود را در اوایل روز شنبه توسط ماموران سلطنتی پس از متهم شدن به خیانت به وال استریت ژورنال گزارش به نقل از منابع بی نام.

نیویورک تایمز همچنین گزارش داد دستگیری اضافه کرد که شاهزاده نایف برادر کوچکترش شاهزاده نواف بن نایف نیز شده بود بازداشت شد.

عربستان مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دستگیری علامت گذاری به عنوان آخرین سرکوب توسط بالفعل حاکم تاج شاهزاده محمد بن سلمان است که در تثبیت قدرت را در دستان خود با زندانی کردن روحانیون برجسته و فعالان سیاسی و نیز شاهزادگان و کسب و کار نخبگان است.

شاهزاده محمد پسر پادشاه نیز مواجه تورنت محکومیت بین المللی بیش قتل منتقد جمال Khashoggi در داخل پادشاهی استانبول کنسولگری در اکتبر 2018.

شاهزاده احمد گفته می شود در 70s تا به حال بازگشت به پادشاهی از پایگاه خود را در لندن پس از Khashoggi رسوایی در برخی از آنچه را دیدم به عنوان یک تلاش برای افزایش حمایت سلطنت.

در ماه ژوئن سال 2017 شاهزاده محمد تا به حال لبه شاهزاده نایف سابق ولیعهد و وزیر کشور برای تبدیل شدن به وارث جهان عرب قدرتمند ترین تاج و تخت.

در آن زمان عربستان کانال های تلویزیونی نشان داد شاهزاده محمد بوسیدن دست همسر شاهزاده و زانو قبل از او در نشان دادن احترام است.

رسانه های غربی گزارش بعد گفت که عزل شاهزاده قرار داده شده بود تحت بازداشت خانگی ادعا را به شدت تکذیب کرد توسط مقامات عربستان.

“شاهزاده محمد جسارت — او در حال حاضر رییس هر گونه تهدید به افزایش و زندانی و یا به قتل منتقدان رژیم خود را بدون هیچ گونه عکس العمل,” Becca Wasser, یک تحلیلگر سیاست در آمریکا مبتنی بر رند گفت: از آخرین كردم.

“این یک گام بیشتر به تقویت قدرت خود و یک پیام را به هر کسی – از جمله سلطنتی – و نه به صلیب او.”

دستگیری ها در یک زمان حساس به عربستان سعودی میله حجاج از اسلام مقدس ترین سایت شامل رمان coronavirus.

پادشاهی است به حالت تعلیق “عمره” در طول سال زیارت بیش از ترس از این بیماری در حال گسترش به مکه و مدینه و افزایش عدم اطمینان به آینده حج — یک کلید ستون اسلام است.

پادشاهی نفت خیز نیز دست و پنجه نرم کردن با غوطه وری قیمت نفت خام خود را منبع اصلی درآمد است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im