عربستان سعودی ممنوعیت فیلیپینی گردشگران بیش از شیوع کروناویروس

PILGRIMS. Muslim worshippers wearing protective face masks walk in the sahn (mosque courtyard) surrounding the Kaaba, Islam's holiest shrine, at the Grand Mosque complex in Saudi Arabia's holy city of Mecca on February 27, 2020. File photo by Haitham El-Tabei/AFP

زائران. مسلمان نمازگزاران پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی در sahn (مسجد حیاط) در اطراف کعبه, اسلام, مقدس ترین حرم در مسجد جامع مجتمع در عربستان سعودی در شهر مقدس مکه در 27 فوریه سال 2020 است. فایل عکس توسط Mehdi El-Tabei/AFP

مانیل فیلیپین – عربستان سعودی تحمیل ممنوعیت سفر گردشگران از کشورها از جمله فیلیپین قضاوت مطرح “معرض خطر” گسترش 2019 رمان coronavirus وزارت امور خارجه (DFA) اعلام کرد که اواخر شنبه شب 4 مارس.

گذشته از ویزای توریستی دارندگان دولت عربستان همچنین ممنوعیت ورود “عمره” حج دارندگان ویزای برای سرکوب گسترش ویروس.

مشورتی به شرح زیر روز از سردرگمی دقیق دامنه عربستان دولت محدودیت های مسافرتی برای اولین بار اجرا تاریخ و زمان آخرین فوریه 27.

عربستان سعودی پیشتر اعلام کرد این تصمیم بی سابقه ای به بان کی مون “عمره” زائران از مراجعه به قرآن مقدس ترین سایت سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پادشاهی اضافه آن را نیز تعلیق ویزا برای بازدید گردشگران از کشورهایی که این ویروس جدید است که یک “خطر است.”

اما با وجود محدودیت محدود به زائران و ویزای توریستی فیلیپین دولت به دنبال روشن کردن این دامنه کامل از دولت عربستان سفر بان کی مون, گزارش زیر که برخی از فیلیپینی سفر به عربستان سعودی قادر به ورود به کشور برای مقاصد دیگر.

پس از این DFA گفت: در میان فیلیپینی معاف از دولت عربستان ممنوعیت کسانی هستند که نگه داشتن ویزا برای اهداف زیر:

  • استخدام
  • کار بازدید
  • کسب و کار بازدید
  • خانواده بازدید

فیلیپینی برگزاری این نوع از ویزاها هنوز اجازه ورود به عربستان سعودی DFA گفت.

گذشته از این دولت عربستان سعودی اعلام کرد که این تعلیق صدور ویزای ورود برای “عمره” pilgirms بازدید از مسجد پیامبر در مدینه به عنوان به خوبی به عنوان ویزای توریستی “نامحدود” با توجه به کروناویروس بحران است.

DFA اطمینان به فیلیپین سفارت در ریاض و فیلیپین کنسولگری در جده از نزدیک نظارت بر وضعیت و در حال هماهنگی با سازمان های مربوط از دولت عربستان.

فیلیپینی در راه خود را به عربستان سعودی که تجربه مشکلات مرتبط با این محدودیت های مسافرتی می توانید تماس سفارت در (+966-11) 482-0507 یا کنسولگری در (+966-12) 667-0925 و (+966-12) 669-6303.

همانطور که از چهارشنبه شب در عربستان سعودی ثبت شده یک مورد تایید شده از رمان coronavirus.

در سراسر جهان مرگ و میر با توجه به کروناویروس در ایستاده بود و بیش از 3200 که از جمعه در حالی که بیش از 93,000 افراد آلوده در سراسر 81 کشور جهان است.

فیلیپین در ضمن قبلا ثبت شده 3 تایید موارد coronavirus – تمام گردشگران چینی از جمله اولین مرگ ناشی از خارج از چین. دو نفر دیگر موارد باید پس از بهبود و چپ کشور است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de