شنبه, عمل امتحانات به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

دانش آموزان دبیرستان در سراسر ایالات متحده یک بار دیگر خود را پیدا علمی طرح قطع به عنوان کلید آزمون ورودی کالج در حال به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

کالج مدیره در توییتر نوشت که ممکن است 2 شنبه و شنبه موضوع آزمون را به عنوان به خوبی به عنوان مارس آرایش امتحانات لغو شده است.

“در پاسخ به COVID-19 ما لغو آوریل 2 SAT, همچنین, مارس آرایش امتحانات گفت:” نیویورک-بر اساس تست شرکت اضافه کرد که ثبت نام از دانش آموزان دریافت بازپرداخت. “ما ارائه اضافی شنبه فرصت تست به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در محل از دولت لغو شد.”

تصمیم می آید را به عنوان صدها نفر از مدارس و کالج ها که تعیین شده آزمون سایت لغو مارس 14 SAT بیش از آخر هفته. برخی از مدارس به اطلاع هیئت مدیره کالج در مورد لغو در حالی که برخی نداشت. در مین پورتلند مدرسه منطقه لغو آزمون و نمی گزارش که به کالج هیئت مدیره با توجه به پورتلند پرس هرالد. که منجر به دانش آموزان به مدرسه تنها به پیدا کردن هیچ کس در اطراف و درب بسته است. آنها در نهایت به سمت چپ.

بعد از نشست برنامه ریزی شده است برای ژوئن 6 و هنوز لغو شده است. کالج هیئت مدیره می گوید آن را دوباره برنامه آن را “در اسرع وقت در محل از دولت لغو شد.”

آیووا-بر اساس قانون, Inc. که اداره عمل امتحانات در توییتر نوشت دوشنبه که تمام داوطلبان آزمون ثبت شده در آوریل 4 ارائه خواهد شد فرصتی برای برنامه ریزی مجدد برای ژوئن 13 و یا دیگر در آینده تاریخ آزمون.

از شیوع کروناویروس در حال حاضر مجبور کالج مدیره به لغو مارس 14 آزمون برای همه ثبت نام دانش آموزان در چین و همچنین به عنوان کسانی که قصد سفر از چین به تست مکان در کشورهای دیگر است. بسیاری از دانش آموزان چینی سفر به نزدیکی کشورهای آسیایی به را نشسته است. مقصد محبوب شامل کره جنوبی و تایلند و سنگاپور—که همه به موارد گزارش شده از کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

این cancelations به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار دبیرستان juniors ترین. در ایالات متحده بسیاری از دانش آموزان را برای آزمون برای اولین بار در بهار از سال سوم و برخی از آن را برای بار دوم در پاییز ارشد خود را سال قبل از دانشگاه, مهلت درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de