ساسکاچوان COVID-19 محدودیت شروع به بلند کردن به عنوان برخی از کسب و کار بازگشایی

قبل از او باز درهای خود را ساسکاتون فیزیوتراپی و کایروپرکتیک درمانگاه در دوشنبه برایان تامپسون گفت: نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است.

او یکی از تعداد انگشت شماری از ساسکاچوان صاحبان کسب و کار قادر به بازگشایی درهای خود را که بسته شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما قصد داریم احتمالا فقط سعی کنید از 25 درصد ظرفیت باز امروز فقط به مطمئن شوید که ما پروتکل در محل هستند,” او گفت:.

“مطمئن شوید که کارکنان ما در حال آموزش به درستی و مطمئن شوید که برنامه های ما در جای خود قرار داده می رویم موثر باشد.”

اولین روز از بازگشایی طرح

شنبه اولین روز در استان را دوباره باز ساسکاچوان برنامه پنج فاز پروژه را به استان, اقتصاد, برگشت آنلاین.

فاز 1 این طرح مجاز خدمات پزشکی از جمله دندانپزشکی ، بینایی سنجی درمانی بینایی سنج ها, فن معالجه ودرمان امراض پا کاردرمانی و کایروپراکتیک دفاتر بازگشایی شده است.

کم خطر فعالیت در فضای باز مانند قایقرانی و ماهیگیری نیز مجاز شروع دوشنبه.

تامپسون گفت: بسیاری از روز اول خواهد بود اختصاص داده شده به آشنایی کارکنان با COVID-19 پروتکل ها از جمله, فیزیکی, فاصله, تمیز کردن برنامه ها و شستن دست ها.

او برنامه ریزی شده به صحبت کردن با بیماران خود را به عنوان به خوبی به مطمئن شوید که آنها در حال انجام بهترین خود را به گسترش این بیماری است.

“این یک دنیای جدید است.”

“این رفتن به یک راه جدید برای انجام کارهایی که برای برخی از زمان.”

خوشبینی محتاطانه

اما نه هر کس شد champing در بیت به بازگشایی شده است.

فیزیوتراپیست بروس Craven برنامه ای برای بازگشایی کلینیک خود را در روز چهارشنبه.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود همه چیز را در محل برای اطمینان از ایمنی کارکنان ما, مشتریان, خود, خانواده و جامعه ما,” او گفت:.

در این فایل عکس کانادا, تیم مقتدر اسکی باز Maia Schwinghammer با این نسخهها کار با فیزیوتراپیست بروس Craven در ساسکاتون درمانگاه. (Jason Warick/CBC)

در حالی که او مشغول مشاوره با مشتریان آنلاین برای گذشته چند هفته Craven گفت: از آن خواهد شد به خوبی ببینید مردم در فرد دیگر.

او گفت: کارکنان خود در نظر دارد تا ببینید که چگونه همه چیز برای چند روز اول در کاهش ظرفیت و سپس تصمیم می گیرید که به افزایش است.

او گفت: در آن زمان بسیاری از جستجو, اما آنها پیدا کرده ام تمام دنده محافظ شخصی آنها نیاز دارید. همکار فیزیوتراپیست ها و متخصصان بهداشت و درمان شده اند مفید نیز هست. آنها تا به حال جلسات منظم برای به اشتراک گذاشتن ایده ها.

“این فقط نشان می دهد که مهربانی کالا از جهان” Craven گفت.

رزرو آنلاین برای اردو نیز مجموعه ای برای شروع روز شنبه. Campsites باز خواهد بود تا ژوئن 1.

بازگشایی طرح صدق نمی کند به جوامع La Loche و Lloydminster که هر دو رنج COVID-19 شیوع است.

فاز 2 از بازگشایی طرح برنامه ریزی شده است برای شروع مارس 19 با کسب و کار مانند فروشگاه های لباس مو سالن و pawnshops قادر به باز کردن. برتر اسکات وزارت معارف گفته است که هر تاریخ مجموعه را می توانید در هر زمان تغییر.

فاز 3-5 هنوز تاریخ. کسب و کار مانند ورزشگاه و مراقبت از مراکز در فاز 3. رستوران همچنین می توانید باز کردن و سپس در 50 درصد ظرفیت است. فاز 4 شامل کسب و کار مانند یکنوع بازی شبیه لوتو سالن و قمار. فاز 5 است که بلند کردن اجسام از دراز مدت محدودیت.

احساسات مخلوط

آلیسون Matsyk مالک و فیزیوتراپیست در Stapleford بهداشت و درمان و نوتوانی مرکز بسته کسب و کار خود را رسما در 20 مارس. همه از او 35 کارکنان گذاشته شد از دو درمانگاه در رجینا و Weyburn.

او گفت که او ترسیده بود و سپس به دلیل او تا به حال هیچ ایده که او قادر خواهد بود برای باز کردن دوباره. در حال حاضر که زمان آن رسیده است که او وجود دارد گفت: احساسات مخلوط.

Matsyk گفت که او خوشحال می شود قادر به ارائه خدمات خود را دوباره. فوریه و مارس زمانی است که بسیاری از مردم می افتد به علت یخ و ذوب-یخ چرخه. او گفت: این افراد به همراه دیگران بود که در اخیر اعمال جراحی در حال سقوط بودند از طریق ترک به طوری که او و برخی از همکاران او تا به حال شروع به انجام برخی از جلسات از طریق ویدئو چت.

“این بسیار آشکار است که وجود دارد نیاز به گرفتن که از دست رفته” Matsyk گفت.

“[I] قطعا احساس هیجان زده برای کمک به بیشتر از کسانی که مردم و بسیاری از این افراد قطعا نیاز به کمک در فرد به جای بیش از این ویدئو.”

“چه ما در خطر است؟’

با وجود این برخی از بیم و هراس بیش از حد.

“عصبانیت بخشی همراه با, ‘چه خواهد بود? آنچه ما در خطر است؟'” او گفت:.

“من باید فکر می کنم در مورد کارکنان و من باید به فکر می کنم در مورد تمام مشتریان که در درب راه رفتن. آن را کمی از یک بار بزرگ برای نگهداری به به … می دانم که شما مسئول هستید که برای بسیاری از مردم و ایمنی است که بسیاری از مردم است.”

Matsyk به درمانگاه دستخوش بسیاری از تغییرات به آماده شدن برای دیدن مردم در فرد دیگر. پلکسی گلاس نصب شده در جلو میز اتاق انتظار شده است دوباره مرتب شده و آنها در حال انجام کار های دیگر برای به حداقل رساندن مقدار زمان صرف مردم در میز جلو. درمانگاه خواهد بود ایمیل رسید در نظر گرفتن پرداخت آنلاین و با داشتن کارکنان کتاب ملاقات بعدی در طول جلسه به جای مردم دوباره به میز و بعد دوباره به کتاب است.

تجهیزات حفاظت شخصی نیز نیاز خواهد بود برای کارمندان و آنها درخواست عمومی برای پوشیدن خود ماسک زمانی که آنها می آیند. اگر آنها نمی, آنها را به یک ارائه خواهد شد.

همه کارکنان خواهد شد بازگشت به کار برخی از کارکنان خواهد شد که فقط بخشی از زمان در حال حاضر.

“این قطعا طبیعی جدید است که هر کس صحبت کردن در مورد” او گفت:. “من فکر می کنم آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این هفته برای اولین بار می رود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de