ساری چه! Telangana اسناد هستند gobsmacked توسط فیات برای محدود کردن Covid-19 آزمون

حیدرآباد: عملا تصمیم دولت Telangana به آزمون تنها شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری) بیماران برای nover کروناویروس که باعث Covid-19 نگران کننده است و پزشکان.

در برادری, سوالات حال بحث است که چرا آزمایش های گسترده ای است که در طول انجام این بیماری همه گیر.

در واقع با توجه به منابع در TRS دولت برای تست هر کسی به غیر از شهرستان ساری, بیماران, شما نیاز به اجازه از مدیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی.

ارشد دکتر صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: بیمارستان گاندی را باید آگاهانه در مورد تمام ساری موارد در دولت و جزئیات این بیماران باید به طور مشترک با آنها.

بیمار توان منتقل شده به بیمارستان گاندی اگر تست معلوم می شود مثبت است.

تصادفی, تست, تماس, ردیابی و شناسایی مخاطبین ثانویه به طور کامل متوقف شده. مقامات دولتی در حال عبور نمی در هر شماره و یا موارد مشکوک لیست به منطقه پزشکی و سلامت کردند.

یک مقام ارشد منطقه, پزشکی و سلامت, رسمی, زبان, در خواست نامش فاش نشود گفت: “ما قادر به درک آنچه که دولت در حال انجام است. ما گفته شده است که مخاطبین ثانویه را باید از این پس رویکرد بیمارستان ها تنها در صورتی که Covid-19 علائم. اگر آنها خفیف صفحه اصلی قرنطینه است که به حمایت. اگر آنها دچار تنگی نفس یا ذات الریه تنها خواهد شد و سپس آزمون انجام می شود. در غیر این صورت نه.”

هر دو دولتی و خصوصی پزشکان هستند بسیار نگران است. آنها ابراز نارضایتی خود را از بخش خصوصی است که این است راه راست را به جلو بروید. ردیابی و آزمایش انجام شده به عنوان موارد در پایین اعداد را می توان با مدیریت بهتر از اگر و هنگامی که گسترش بالا است پزشکان می گویند.

یک مقام ارشد دولت دکتر گفت: “دهان, دستورالعمل داده شده به بخش سر در Covid تعیین شده بیمارستان. این در حال ایجاد یک بسیاری از سردرگمی. ما قادر به درک آنچه که باید آموزش به بیمار در سطح بالینی. وجود دارد مقدار زیادی از ترس در حال حاضر اما توقف ردیابی و آزمایش در حال رفتن به تنها اضافه کردن به این مشکل است.”

در چند روز گذشته Telangana روزانه پزشکی بولتن شده است گزارش جدید کروناویروس موارد در تک رقمی. به گفته دکتر شواهد روشن است که هیچ تست در حال انجام است.

“این است که شواهدی از کاهش بروز بیماری است. مقایسه وضعیت حیدرآباد به بمبئی, دهلی نو, احمدآباد ایندور و دیگر شهرستانها که در آن آزمون در آوردن اعداد و دادن ایده به گسترش است. در اینجا نیز همان را باید دنبال کرد اما از آن است که اتفاق می افتد,” دکتر گفت:.

غیر Covid بیمارستان در حال اضطراب به عنوان آزمایش بیماران ممکن است منجر به گسترش غیر قابل تشخیص عفونت است. بهداشت و درمان کارگران را مجبور به مراقبت بیشتری و آنها هنوز مطمئن شوید که چگونه می توانید آنها طرح یک پست-مستند کار استراتژی در چنین سناریویی.

با هزینه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بالا و دستورالعمل های ایمنی متضمن بسیاری از هزینه های آنها مطمئن هستند که در مورد آینده برای کسانی که در حرفه پزشکی است.

یک مقام ارشد دولت گفت: “گله ایمنی مورد نیاز است. این Telangana دولت در حال حاضر به دنبال این گزینه تنها. به همین دلیل ما باید با کاهش, تست. ما پیدا کردن ورزش پر هزینه است. شده است وجود دارد همچنین فوق العاده ای اجتماعی و اقتصادی اختلال با توجه به مستند. با آوردن این تعداد به صفر حرکت بعدی این است که برای نشان دادن 14 روز بدون هر گونه موارد جدید و پایان این مستند در دولت است.”

این کارشناسان پزشکی می گویند, کلاسیک ‘یخ تئوری”. بدون تست کیت در اختیار خود را حتی اگر آنها در خط مقدم آنها قادر به تصمیم می گیرید که آیا به پایه های استراتژی و یا در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de