طعنه آمیز Sitharaman بازدید در کنگره عمدی وام باقی لیست

دهلی نو: ویدیو راهول گاندی ارسال شده در توییتر شب گذشته — از او ساخت و تقاضا در مجلس برای انتشار لیست عمدی defaulters وام — وجود دارد اجزا عکس از Nirmala Sitaraman. او را به تدبیر چشم به عنوان راهول گاندی باعث می شود نقطه ای که دولت به عمد در تلاش برای محافظت از آن دوستان که در این لیست.

RBI در حال حاضر منتشر شد در پاسخ به یک RTI دادخواست که لیست عمدی defaulters که با هم داده شد writeoffs به مقدار 68,000 تومان کرور روپیه در سال مالی گذشته.

در گفتن از کنگره سخنگوی Randeep Surjewala آن را پر از دوستان از بی جی پی از قبیل:

بالای لیست است فراری طلا و جواهر Mehul Choksi از Gitanjali با سنگهای عظیم writeoff از ₹5,492 کرور.

این است که توسط اشخاص اری کشت با ₹4,314 کرور و مسرت الماس با ₹4,076 کرور.

Rotomac جهانی Private Limited برجسته از ₹2,850 کرور روپیه است که از لحاظ فنی نوشته شده است.

Ruchi سویا صنایع محدود در حال حاضر متعلق به Ramdev را Patanjali با ₹2,212 کرور.

جایی در این لیست وجود دارد Vijay Mallya بیش از حد.

به عنوان انتظار می رود tu tu اصلی اصلی فوران کرده است بین چابک وزیر دارایی و کنگره است. به عنوان هنجار است هر زمان که وام بی کفایتی در هند را به بانک ها نشان داده شده است تا Sitaraman راه می رفت ما را به عقب به روز از UPA حکومت می گویند که پوسیدگی شروع وجود دارد و او را تنها در تلاش برای پاک کردن آن.

در یک سری از توییت Sitaraman قرار داده تا تنومند دفاع از خود وزارت به کار گرفته شده issu.

تمام عمدی defaulters است که در واقع ذینفع از تلفن ‘بانکی’ سیستم بود که شایع در UPA رژیم 2009-2014. که ظاهرا چگونه قدرتمند وام های امن در حال اجرا به چندین هزار کرور: فقط تلفن بانک و خواسته پول فرستاده می شود بیش از.

وزیر دارایی گفت: کنگره در حال حاضر در تلاش برای گمراه کردن مردم و خواسته راهول گاندی که چرا او نمی خواهد بازی در یک نقش سازنده در تمیز کردن سیستم.

او گفت: بین 2009-10 و 2013-14 برنامه ریزی بانک های تجاری تا به حال نوشته شده Rs 1,45,226 کرور او کنایه آمیز تلاش برای ارائه Rs 68k writeoff نگاه کوچک در مقایسه با.

او همچنین در زمان حمایت از Raghuram راجان — که creds به عنوان یک اقتصاددان او یک بار dissed. او به نقل از سابق RBI guv عنوان کرد و گفت که در 2006-2008 “بیش از حد بسیاری از وام ساخته شده بودند و به خوبی متصل مروج که سابقه defaulting در وام های خود را”.

و او به این نتیجه رسیدند: “کسانی که defaulters که نمی بازپرداخت با وجود داشتن ظرفیت به پرداخت منحرف و یا سیفون کردن بودجه و یا دور از امن دارایی های بدون بانک اجازه ها طبقه بندی به عنوان عمدی defaulters. آنها کسانی هستند که به خوبی متصل مروج که از سود UPA تلفن بانکی’.

در یکی دیگر از صدای او ادعا می گویند که وزارت هرگز سعی به نگه داشتن لیست یک راز است.

او در توئیتر خود نوشت: “قبل از آن 18.11.2019 در Lok سبها برای یک سوال موارد بدون ستاره بدون:52 یک لیست از وام گیرندگان پرچم به عنوان عمدی باقی توسط بخش عمومی بانک تحت CRILIC (مخزن مرکزی اطلاعات زیادی اعتبار) گزارش به عنوان 30.09.2019 (برای وام گیرندگان با قرار گرفتن در معرض از Rs. 5 کرور و بالاتر, جهانی, عملیات) ارائه شد.

“بانک عاقلانه جزئیات از کل بودجه مبلغ برجسته و مقدار از لحاظ فنی/prudentially نوشته شده مربوط به بالای 50 عمدی defaulters ارائه شده به عنوان یک ضمیمه برای پاسخ به Lok سبها ستارهدار سوال 305 گاندی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

این finmin تاکید کرد که این نارندرا-led دولت است که به دنبال موارد در برابر عمدی defaulters و 9,967 بازیابی مناسب 3,515 FIRs, استناد فراری اصلاح قانون در موارد هستند در حال حاضر.

ارزش کل دلبستگی و تشنج در موارد Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya در مورد Rs 18,332.7 کرور او گفت:.

های جزئیات پرونده او در توئیتر خود نوشت: “ویجی Mallya مورد: مجموع ارزش در زمان پیوست شد Rs 8,040 کرور و تشنج شد Rs 1,693 کرور. ارزش سهام در زمان تشنج شد Rs 1,693 کرور. اعلام فراری مجرم. در استرداد درخواست شده توسط GoI, انگلستان بالا و دادگاه نیز حکم به استرداد.”

Mehul Choksi: “attachments تومان 1,936 دفاع کرد گرفته شد.95 کرور از جمله خارجی پیوست Rs 67.9 کرور. تشنج تومان 597.75 کرور. قرمز اخطار صادر شده است. استرداد درخواست فرستاده شده به آنتیگوا. شنوایی برای اعلام Mehul Choksi به عنوان مجرم فراری در حال پیشرفت است.”

Nirav مودی: “غیر منقول و منقول خواص به ارزش بیش از Rs 2,387 کرور متصل/کشف و ضبط. (پیوست Rs 1,898 کرور و تشنج تومان 489.75 کرور). این شامل خارجی پیوست تومان 961.47 کرور. حراج اقلام لوکس تومان 53.45 کرور. او در زندان در انگلستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de