سارا Duterte صحبت از Davao City lockdown سناریو

PREVENTIVE MEASURE. Davao City Health Office personnel spray disinfectant in government offices and public spaces in Davao City on March 12, 2020, as part of their measures to prevent the infection of COVID-19 in the city. Mindanao already has 1 confirmed COVID-19 case currently admitted in a hospital in Cagayan de Oro City. Photo by Manman Dejeto/Rappler

اقدام پیشگیرانه است. داوائو سیتی سلامت پرسنل دفتر اسپری ضد عفونی کننده در ادارات دولتی و فضاهای عمومی در شهرستان داوائو سیتی در روز 12 مارس سال 2020 به عنوان بخشی از اقدامات خود برای جلوگیری از عفونت از COVID-19 در شهر. Sumatra در حال حاضر دارای 1 تایید COVID-19 مورد در حال حاضر بستری در یک بیمارستان در Cagayan de Oro شهرستان. عکس Manman Dejeto/Rappler

شهرستان داوائو, فیلیپین – کل مستند داوائو سیتی بود مورد بحث و محلی درون سازمان نیروی کار (IATF) طی آخرین جلسه روز شنبه, مارس 14 شهردار سارا Duterte گفت.

صحبت کردن بیش از شهرستان-اجرای داوائو سیتی فاجعه رادیو (DCDR), Duterte گفت که این سناریو که در آن جنبش در داخل و خارج از شهر ممنوع خواهد شد در نظر گرفته شد اگر چه آن ممکن است به زودی اتفاق می افتد.

“ما در جریان شدند توسط یک کارشناس از وزارت بهداشت (DOH) که به ما گفت که ما باید آماده برای که احتمال” شهردار رئیس Duterte را به دختر بزرگتر گفت.

رئیس اجرایی صرف زمان قابل توجهی در شهرستان داوائو سیتی پس در ژوئن 2016.

رئیس جمهور Duterte قرار می گیرد کل مترو مانیل در یک “جامعه قرنطینه” از مارس 15 به 14 آوریل در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. (بخوانید: آنچه ما می دانیم تا کنون: مترو مانیل coronavirus مستند)

Coronavirus موارد در فیلیپین مشخصی به 111 به عنوان 9pm از 14 مارس ، هشت نفر از COVID-19 بیماران فوت کرده اند.

شهردار Duterte گفت که IATF خواهد بود با تهیه یک راهنما است که اجرا خواهد شد در صورت مستند.

“این را به عنوان راهنمای ما در اجرای محدودیت زمانی که ما اتخاذ آنها” Duterte گفت.

Duterte اعتراف کرد که از آن آسان است برای پیاده سازی این مستند از شهرستان با توجه به آن نقش عمده ای در تجارت و اقتصاد مناطق همجوار.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند و خدمات که در دسترس هستند فقط در اینجا. بنابراین ما در نظر گرفته اند که” او گفت:.

Duterte گفت: آنچه که توافق شده بود که یک جامعه قرنطینه اجرا خواهد شد بر اساس مورد به مورد.

برای مثال اگر تنها یک COVID-19 مورد گزارش تنها منطقه ای که در آن گزارش شده بود در معرض جامعه شده است. COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“اما اگر ما ثبت دو مورد در مناطق مختلف این زمان خواهد بود که ما اعلام یک شهر گسترده جامعه قرنطینه شبیه به آنچه که در حال اجرا در مترو مانیل” Duterte گفت.

در حال حاضر محتویات دستورالعمل شماره 8 هستند که به شدت مشاهده شده است.

این شامل ممنوعیت ساکنان از سفر به خارج از شهرستان در حالی که تماس های ورودی مسافران دلسرد شد به دنبال برنامه های خود را در میان coronavirus را بترساند. (بخوانید: Davao City بسته مرزها با توجه به شیوع کروناویروس)

گذشته از ممنوعیت ساکنان از سفر به مناطق دیگر شهر دولت نیز خواسته “کوتاه مدت بازدید کنندگان برای ترک Davao City بلافاصله.”

مشورتی خواهد بود و در اثر “تا بعد از وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در برداشته است.”

Duterte نیز به طور نامحدود به حالت تعلیق در بازار شب در رخس خیابان شروع پنج شنبه, مارس 12.

همه پارک ها و زمین های بازی نیز دستور داد بسته و حوادث دلسرد شد. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im