سنتیسیما هدف برای تحریک مقابل Navarrete در وگاس

ON TARGET. Filipino challenger Jeo Santisima weighs in at exactly 122 pounds just like Emanuel Navarrete. Photo by John Gurzinski/AFP

در هدف. فیلیپینی چلنجر Jeo سنتیسیما در وزن دقیقا 122 پوند درست مثل امانوئل Navarrete. عکس از جان Gurzinski/AFP

مانیل فیلیپین – با توجه به حداقل شانس Jeo سنتیسیما با هدف شوک جهان زمانی که او با چالش های Emanuel Navarrete برای بوکس جهان سازمان junior ورزشکار پروزن تاج در روز شنبه 22 فوریه (یکشنبه فوریه 23, فیلیپین زمان) در MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس, نوادا.

فیلیپینی چشم انداز را وارد حلقه عظیم 50-1 underdog در 12 طفیلی خدمت به عنوان رئیس پشتیبانی به دئوتای وایلدر-تایسون خشم و کینه و مسابقه برگشت برای شورای جهانی بوکس سنگین وزن عنوان شده است.

هر چند سنتیسیما برنده 17 و پس پس 2-2 شروع به عنوان یک طرفدار ترین مبارزه کارشناسان معتقدند او در لیگ Navarrete که مورد ضرب و شتم خود گذشته 25 مخالفان برای 30-1 رکورد 26 توسط حذفی. (بخوانید: سنتیسیما تلاش می کند به انجام تعهداتش در جهان عنوان درایو در مقابل Navarrete)

به عنوان یکی از بهترین و شلوغ ترین جنگنده این دوره Navarrete خواهد ساخت پنجمین عنوان دفاع در 9 ماه توقف 4 زودتر مدعی است.

جای تعجب نیست Navarrete مباهات است او خواهید بود برای اولین بار به دست کشیدن سنتیسیما از متحد کردن بخش تاج و تبدیل شدن به یک ستاره جهانی.

سنتیسیما که برگزار شده است یک بار توسط مارکو Demecillo کردم ولی تا به غلبه از طریق توقف در سال 2016 شانه ای بالا انداخت Navarrete را تهدید کرد و گفت او را احساس نمی کند هر گونه فشار مبارزه مکزیکی مرد آهن در ایالات متحده اولین.

دانستن Navarrete حجم ضر و دو اینچ رسیدن به مزیت سنتیسیما قصد ندارد به گوشه ای.

غرور و افتخار از Aroroy, ماسباته اما مایل به تجارت ضربات سنگین با Navarrete که به نظر می رسد آسیب به جسم جامد بازدید. پس از همه سنتیسیما نیز یک hitter وظیفه سنگین با 16 knockouts به نشان می دهد.

هر دو سنتیسیما و Navarrete درست در نقطه در 122 پوند در طول رسمی وزن در روز جمعه.

منینگ سنتیسیما گوشه خواهد بود علا بوکس پایدار و سر مربی ویرایشگر Villamor مربی مایکل دومینگو و cutman Dr اد د لا وگا. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de