ساندرز برنده نوادا قفقاز طول می کشد دموکراتیک ملی سرب: نوادا حزبی به روز رسانی های زنده

سناتور برنی ساندرز(I-Vt.) گل به یک پیروزی قاطع در نوادا ریاست جمهوری قفقاز در شنبه حفاری وضعیت خود را به عنوان دموکرات ها’ جبهه ملی-دونده در میان افزایش تنش ها بر سر اینکه آیا او بیش از حد لیبرال به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

78 ساله سناتور ورمونت با موفقیت بسیج را به شدت وفادار پایه و شنود گذاشته به پشتیبانی از نوادا بزرگ جامعه لاتین به عنوان دموکراتیک مسابقه نقل مکان کرد و برای اولین بار به یک دولت اقلیت قابل توجهی از جمعیت.

پیروزی ساخته شده در ساندرز’ برنده شدن در اوایل این ماه در نیوهمپشایر اولیه. او اساسا زن را در آیووا قفقاز با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که به دنبال موقعیت خود را به عنوان یک ایدئولوژیک مقابله با ساندرز’ بی شرم سیاست مترقی بود اما مبارزه برای دور دوم در نوادا است.

این پیروزی در حالی که تشویق برای ساندرز حامیان تنها عمیق تر ایجاد نگرانی در میان فکر رهبران دموکرات که از ترس که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است بیش از حد افراطی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز برای چندین دهه بوده است خواستار تغییر سیاست های خود را به آدرس نابرابری در سیاست و اقتصاد هیچ بزرگتر از خود را امضاء مدیکر برای همه ” طرح مراقبت بهداشتی است که جایگزین بیمه خصوصی سیستم با یک دولت-اجرای سیستم جهانی.

با وجود ایجاد اضطراب و میانه رو در حال مبارزه برای متحد کردن پشت سر یک کاندیدای واحد و رای گیری در روز شنبه بود دوباره تقسیم بین چندین فوتبال از جمله Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

همچنین در مخلوط: ماساچوست ایالت الیزابت وارن که به شدت نیاز به یک جرقه برای احیای او متوقف پیشنهاد; میلیاردر تام Steyer که صرف بیش از 12 میلیون دلار در نوادا تلویزیون و مینه سوتا بهداشت ، ctq که امیدوار به اثبات قوی نیوهمپشایر پایان بود و هیچ اتفاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در رسانه های اجتماعی خود را از ادامه هفته-فشار طولانی برای ایجاد اختلاف بین ساندرز و دموکراتیک رقبا.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا است. بایدن و بقیه نگاه ضعیف” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!”

پس از هرج و مرج آیووا قفقاز وجود دارد نگرانی در مورد نوادا مشابه راه اندازی. اما عمده مشکلات در بینایی است.

نوادا سومین مسابقه و در یک سال 2020 انتخابات تقویم مشخص شده توسط هرج و مرج و عدم قطعیت پس از باز کردن آرا در آیووا و نیوهمشایر اکثریت سفید, روستایی متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در پاسخ به نوادا از حزب دموکرات نتایج اولیه

“گزارش های رسانه ها از unstaffed انجمن سایت در نوادا فقط ثابت کند که ملی حزب دموکرات در هرج و مرج و بی کفایت” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت. “حتی با این ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد این است که هیچ انکار که دولت بزرگ سوسیالیسم تحت سلطه دوباره به عنوان برنی ساندرز باقی مانده رهبر چپ بسته است. ما یک روز دیگر نزدیک شدن به روز انتخابات و روز دیگر نزدیک به re-elect President مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برخی از حوزه مشکل دارند گزارش

دو تا از چهار جلسه حوزه در یک مدرسه در شمال نوادا, شهرستان گردنرویلل تا به حال مشکل گرفتن از طریق تلفن خط تلفن برای گزارش نتایج.

Kimi کول صندلی داگلاس کانتی دموکرات بود که در سایت رهبری در این مدرسه گفت: حوزه و دیگری تلاش برای تماس با خط تلفن پس از قفقاز پیچیده تا اوایل بعد از ظهر. اما به جای اینکه در انتظار آنها بودند ملاقات با یک تن است که به نظر می رسید برای نشان دادن تعداد کار نمی کند.

“من تماس گرفته شده دو یا سه بار می تواند از طریق. دوست من تماس گرفته شده نمی تواند از طریق” کول گفت.

یک شخص سوم در انجمن سایت قادر به دریافت از طریق و گزارش نتایج درست پس از اما کول گفت که او و دیگر حوزه رهبر تصمیم به استفاده از یکی از نوادا حزب دموکرات را پشتیبان گیری از روشهای پیام کوتاه یک عکس از جلسه گزارش برگه.

کول گفت: این اطلاعات نیز منتقل شده توسط iPad ماشین حساب که به نظر می رسید به اجرا هموار برای هر کس که در آن سایت.

تام پرز رئیس دموکرات کمیته ملی گفت که هدف این است که برای به دست آوردن نتایج سریع و درست است.

“هدف ما این است که برای دریافت نتایج به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “اما همچنین اولین و مهمترین, به حق آن را دریافت.”

برگ برنده جایزه 25 دلاری نمایندگان

نوادا حزب جمهوریخواه شده است به طور رسمی اعطا 25 همه از آن نمایندگان به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دولت اوباما در حال حاضر لغو آن قفقاز اما کمیته دولتی رای دادند و با عادت به جمهوری خواه رئیس جمهور همه از آن به عنوان نمایندگان دموکرات بودند tallying انجمن آرا با توجه به پارتی, مدیر اجرایی, خواهد Sexauer.

آلن زونگ و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im