ساندرز ادعای پیروزی در نوادا قفقاز به سفت گرفتن دموکراتیک منجر

لاس وگاس: Progressive firebrand برنی ساندرز مدعی پیروزی قاطع شنبه در نوادا قفقاز, جامد خود را frontrunner وضعیت در مسابقه برای انتخاب نامزد دموکرات که چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

ساندرز شد به راحتی پیش با برخی از 10 درصد آرا گزارش و پیروزی خود را یک دستاورد قابل توجهی در دولت دیده می شود به عنوان مهم bellwether به دلیل آن است که اولین متنوع رای دهندگان به وزن در 2020 ریاست جمهوری.

ان بی سی نیوز گزارش داد که 78 ساله سناتور ورمونت بود پیشرو با 44.7 درصد از آرا توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در 19.5 درصد است.

South Bend, ایندیانا شهردار سابق پیت Buttigieg بود در 15.6 درصد در حالی که مترقی سناتور الیزابت وارن در 11.8 درصد و سناتور ctq به خوبی پشت در 4.3 درصد است.

“ما برنده رای مردمی در آیووا ما برنده نیوهمپشایر اولیه و با توجه به سه شبکه ها و AP ما در حال حاضر موفق به کسب نوادا کمیته های پارلمانی” ساندرز گفت خشن تجمع که در پاسخ با شعارهای “برنی! برنی! برنی!””در نوادا ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور است.”ساندرز صحبت شد در ال پاسو تگزاس یکی از 14 متحده که رای در روز “سه شنبه” در مارس 3, زمانی که او امیدوار است که خود را مترقی از جمله سیاست های مراقبت های بهداشتی جهانی و بالا بردن حداقل دستمزد اعتصاب وتر با میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

برخی از ساندرز رقبا مانند وزش Buttigieg در حال حاضر تبریک گفت و او را در نوادا پیروزی. اما 38 ساله نظامی کهنه ارائه یک هشدار شدید علیه چیدن خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که می بیند “سرمایه داری به عنوان ریشه همه شر” که در برابر پوپولیستی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سناتور ساندرز معتقد است که در انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی” Buttigieg گفت: در یک آدرس است که در زمان در یک جای تعجب درشت تن.

با ساندرز در آینده عملا گره خورده است برای اولین بار در اولین مسابقه در آیووا و سپس برنده نیوهمپشایر هفته گذشته او در صندلی راننده در برابر هفت رقبا به مسابقه تبدیل می شود به سمت کارولینای جنوبی و سپس سه شنبه.
مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک تبریک از انواع به Sanders.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بدنام دیگر نامزدها قبل از اضافه کردن: “تبریک برنی & اجازه ندهید که آنها آن را به دور از شما!”با این مسابقه به زودی در ملی, پویا, نامزدهای مختلف مانند Klobuchar وارن یا کنگره Tulsi

Gabbard را تحت فشار تصمیم می گیرید که آیا آنها آن را از چوب گذشته نوادا یا کارولینای جنوبی و یا پرتاب در حوله.

آینده

در این میانه بایدن از جان گذشته به راست یک لیست کشتی پس از بدبخت نمایش آن در دو کشور گفت: حامیان او احساس می کند “واقعا خوب” در مورد نوادا به پایان برسد و نباید از شمارش خارج است.

“ما زنده هستیم و ما در حال آمدن به عقب” زمانی frontrunner اصرار داشت. “ما در حال رفتن به کارولینای جنوبی را به نفع خود و پس از آن ما در حال رفتن به این پشت!”کارولینای جنوبی دارای اکثریت سیاه دموکراتیک رای دهندگان و بایدن آگهی های رای گیری وجود دارد, روش سوارکاری, محبوبیت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به دلیل در بخشی به هشت سال به عنوان رئيس جمهور محبوب باراک اوباما و معاون.

ساندرز آگهی نظر سنجی های ملی با میانگین 28 درصد پشتیبانی می کند.

که 11 امتیاز جلوتر از بایدن و 13 امتیاز جلوتر از میلیاردر رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک که قلم به مبارزه در چهار اوایل متحده به منظور تمرکز در سه شنبه.

به تازگی ساندرز شده است تا حد زیادی بدون کنترل توسط مخالفان که باید با تمرکز بیشتر در حد پیش از بلومبرگ که ریخت متناوب $438 میلیون دلار از ثروت شخصی یک زمان رکورد به کمپین تبلیغاتی.

در لاس وگاس قفقاز برگزار شد در چندین شهر جهان معروف کازینو و هتل ها.

بر خلاف اصلی که در آن رای گیری است که توسط secret انتخابات پارلمانی را برانگیخت رای عموم ایستاده با طرفداران همکار خود را انتخاب نامزد شده است.

مشتاق برای جلوگیری از کشیده کردن خجالت از آیووا حزبی که با اتکا بر ناقص تکنولوژی به رله نتایج نوادا مقامات چرخد و به یک “بسیار بسیار پایین با تکنولوژی” سیستم گفت: جان سامرز یک مشاور ارشد دولت حزب دموکرات است.

این سیستم شامل نیم در نتایج به خطوط تماس ویژه و حمایت آنها را با عکس از کاغذ و تعداد ورق.

رای نامزدها شده است قابل ملاحظه ای آهسته تر از چهار سال پیش تا حد زیادی با توجه به قوانین جدید که نیاز به قفقاز به گزارش مجموعه های مختلفی از داده ها.

اما کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به خبرنگاران گفت که در حالی که هدف این بود که نتایج شنبه شب مهم تر هدف بود: “به حق آن را دریافت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im