از راه هوایی مرحله 3 به احتمال زیاد باز آوریل همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. اما سن میگوئل شرکت می گوید آن را از سر گرفت ساخت و ساز ” در زمان soonest ممکن با حداقل تاخیر.’

انتشار: 10:17 PM فوریه 01, 2020

به روز شده در 1:03 AM فوریه 02, 2020

DELAYED. San Miguel's Skyway Stage 3 faces delay as a portion of it collapses due to a fire. Photo by KD Madrilejos/Rappler

به تعویق افتاد. سن میگوئل را راه هوایی مرحله 3 چهره تاخیر به عنوان بخشی از آن فرو می ریزد و به دلیل آتش. عکس KD Madrilejos/Rappler

مانیل فیلیپین – حدود 300 متر از پل هوایی مرحله 3 به شدت آسیب دیده بود توسط آتش در روز شنبه, فوریه 1, اما این حادثه را کامل تاثیر دارد هنوز مشخص نشده است با توجه به سن میگوئل شرکت (SMC) ساخت و ساز بازو.

سن میگوئل زیرساخت گفت: در روز شنبه که آن را “بازسازی و از سرگیری ساخت و ساز در زمان soonest ممکن با حداقل تاخیر در اتمام بینی.”

“ما همچنان به نظارت بر تحولات و آماده ارائه کمک به هر کسی که به طور مستقیم تحت تاثیر این حادثه است. ما همچنین گسترش ما از حمایت و همکاری کامل به مقامات به عنوان آنها بررسی علت آتش” SMC گفت.

قبل از شعله SMC هدف برای تمام نقاط P37.4-میلیارد پل هوایی در دسترس برای رانندگان آوریل این سال است.

پروژه امتداد از گیل Puyat خیابان در Makati و می رود از طریق San Juan, مانیل و Quezon City, اتصال جنوب Luzon بزرگراه به شمال Luzon در بزرگراه.

SMC جمهور رامون Ang قبلا نقل عنوان کرد و گفت که راه هوایی مرحله 3 پروژه را در حدود 50 درصد از وسایل نقلیه به شدت متراکم Edsa.

این حریق ناشی از سقوط از پل هوایی را در بخش Pandacan, Manila.

آتش آغاز شده و در یک انبار یکی دیگر از Ang شرکت ها, سن میگوئل Yamamura بسته بندی شرکت گذشته 10 am. ظهر فروغ رسیده وظیفه نیروی براوو معنی در دسترس همه firetrucks در مترو مانیل خواسته شد برای پاسخ به این صحنه.

این آتش سوزی اعلام شد تحت کنترل حدود 1:52 pm. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im