سامسونگ وارث معذرت خواهی بیش از رسوایی فساد

APOLOGIZING. Vice-Chairman of Samsung Electronics Lee Jae-yong speaks during a news conference in Seoul on May 6, 2020. Photo by Kim Hong-Ji/AFP

عذرخواهی. نایب رئیس سامسونگ الکترونیک Lee Jae-yong در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سئول در روز 6 مه سال 2020 است. عکس از Kim Hong-Ji/AFP

سئول کره جنوبی – وارث امپراتوری سامسونگ متمایل در عذرخواهی در چهار شنبه, مه 6 برای شرکت سوء از جمله طرح بحث برانگیز او را به صعود به رهبری از بزرگترین گوشی های هوشمند ساز.

Lee Jae-yong است نایب رئیس سامسونگ الکترونیک بود و به مدت پنج سال زندانی در سال 2017 برای رشوه خواری و اختلاس و جرائم دیگر در ارتباط با این رسوایی که پایین آورده کره جنوبی رئیس جمهور Park Geun-hye.

51-در سال منتشر شد و یک سال بعد در دادگاه تجدید نظر اما در حال حاضر تحت محاکمه مجدد.

“ما تکنولوژی و محصولات مورد ستایش قرار داد به عنوان کلاس اول ولی زل زل نگاه کردن به سمت سامسونگ هنوز باقی مانده است سخت” لی گفت. “این تقصیر من. من عذرخواهی می کنیم.”

لی متمایل 3 بار قبل از فلش دوربین در سامسونگ الکترونیک در سئول که در آن خبرنگاران نشسته از هم جدا تحت coronavirus فاصله قوانین.

او نمی خواهد اجازه می دهد تا کودکان خود را برای موفقیت او در این شرکت گفت: در ثابت زنگ بلع گهگاه.

“من مطمئن خواهند شد که وجود خواهد داشت نه بیشتر جنجال بر سر جانشینی مدیریت” لی گفت: “من هرگز به هر گونه اقدامات که در برابر قانون.”

یکشنبه عذرخواهی آمد به درخواست سامسونگ در کمیته انطباق که نظارت بر این شرکت شفافیت در آن شرکت معاملات.

لی به طور موثر بوده است در راس وسیع سامسونگ گروه پس از پدر خود و رئیس Lee Kun-hee در سمت چپ بود بستری توسط یک حمله قلبی در سال 2014.

دادگاه مورد محور میلیون دلار سامسونگ, گروه, پرداخت, پارک, راز محرم Choi به زودی-sil گفته برای دولت نعمت از جمله حصول اطمینان از انتقال آرام برای لی برای موفقیت خود بیمار ،

رسوایی برجسته سایه ارتباط بین کسب و کار و سیاست در کره جنوبی با رییس جمهور و دوستان او را متهم به گرفتن رشوه از شرکت های بزرگ bigwigs در ازای درمان ترجیحی.

سامسونگ الکترونیک است که گل سرسبد شرکت تابعه از گروه است که تا کنون بزرگترین خانواده-کنترل رنگ و یا chaebols که تسلط بر کسب و کار در جهان 12-بزرگترین اقتصاد است.

آن به طور کلی گردش مالی معادل یک پنجم از ملی تولید ناخالص داخلی است و آن را بسیار مهم به کره جنوبی را سلامت اقتصادی.

رئیس Lee Kun-hee ذکر شده است که کره جنوبی ثروتمندترین مرد جهان 65 – بلومبرگ میلیاردر با ثروت حدود 15.7 میلیارد دلار در حالی که Lee Jae-yong جداگانه لیست خود را و خالص ارزش 5.7 میلیارد دلار.

‘هیچ اتحادیه’

در مارس سامسونگ کمیته انطباق – که قرار بود در پاسخ به حکم دادگاه – گفت: بسیاری از “ننگین” حوادث مربوط به سامسونگ گروه در ارتباط بودند به اتهام طرح جانشینی برای لی و توصیه او را به عذر خواهی publicly.

آن نیز توصیه می شود که Lee آدرس Samsung قبلی “هیچ اتحادیه کارگری” سیاست.

برای تقریبا 50 سال سامسونگ با موفقیت اجتناب unionization از کارگران خود را – گاهی اوقات اتخاذ وحشی تاکتیک با توجه به منتقدان – تا زمانی که در ماه نوامبر گذشته.

“من صمیمانه عذرخواهی می کنیم به هر کسی که صدمه دیده است با مسائل مربوط به سامسونگ اتحادیه کارگری سیاست” لی گفت.

این شرکت تضمین حقوق کارگران و عمل مطابق با مقررات اشتغال او اضافه شده است.

سامسونگ گزارش سقوط اندکی در سه ماهه اول سود خالص در ماه گذشته در 4.88 تریلیون وون (4 میلیارد دلار) با استناد به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما این شرکت – که شاهد عملیات به حالت تعلیق در 11 خارج از کشور خطوط مونتاژ – هشدار از سقوط بیشتر به آمده به عنوان تقاضای مصرف کننده است “قابل توجهی” آمار بیماری است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de