سامسونگ الکترونیک سود ورقه ویروس بیشتر می افتد هوا

سامسونگ. عکس Jung Yeon-je/AFP

سود خالص در ماه های ژانویه-برای-مارس دوره بودند 4.88 تریلیون وون (4 میلیارد دلار) کاهش 3.1% از سال قبل این شرکت در بیانیه ای گفت.

در سه ماهه اول عملکرد “تا حدی به دلیل اثرات COVID-19”, سامسونگ در بیانیه ای گفت.

و این انتظار نتایج ضعیف در آوریل-ژوئن دوره آن گفت:, و اضافه کرد که “عدم قطعیت رانده شده توسط COVID-19 ادامه خواهد داشت” به نیمه دوم.

شرکت گل سرسبد شرکت تابعه از غول سامسونگ, گروه تا کنون بزرگترین خانواده-کنترل رنگ به عنوان شناخته شده “chaebols” که تسلط بر کسب و کار در جهان 12-بزرگترین اقتصاد است.

این ارقام به عنوان coronavirus همه گیر ویران کردن در سراسر جهان اقتصاد – در اوایل این ماه سامسونگ تا به حال عملیات به حالت تعلیق در 11 خارج از کشور خطوط مونتاژ – با انتظارات زیاد از یک بلندی رکود جهانی.

در Q2 آن هشدار داد: “به طور کلی درآمد هستند به احتمال زیاد به کاهش از سه ماهه قبلی به دلیل COVID-19 خواهد شد به طور قابل توجهی تاثیر تقاضا برای چندین هسته محصولات”.

حافظه تقاضا “است که انتظار می رود باقی می ماند قوی برای سرورها و رایانه های شخصی که بیشتر مردم از خانه کار می کنند” را گفت.

اما “فروش و سود از مجموعه محصولات کسب و کار از جمله گوشی های هوشمند و تلویزیون ها می رود کاهش قابل توجهی به عنوان COVID-19 تقاضا تاثیر می گذارد و منجر به فروشگاه و تعطیلی کارخانه در سطح جهانی”.

وودی آه یک محقق در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در سه ماهه اول نتایج نشان داد تنها “کمی تاثیر” از شیوع ویروس که به تازگی در چین و گسترش به آمریکا و اروپا و هند – سامسونگ در بازارهای کلیدی.

“اما تاثیر واقعی را نشان می دهد در سه ماهه دوم,” او گفت:, و اضافه کرد تقریبا همه شرکت ها گزارش های خود را بدترین نتایج را در ماه آوریل تا ژوئن به عنوان اثرات این بیماری همه گیر تبدیل شده و روشن است.

سامسونگ الکترونیک سهام به پایین 0.3 درصد در تجارت صبح در سئول.

پیش بینی برای رشد

سامسونگ دوخته بود امید خود را برای سال 2020 در اجرای جدید خود را 5G و حق بیمه گوشی های هوشمند از جمله آخرین آن تاشو Galaxy Z فلیپ تلفن.

“در حالی که یک انقباض جهانی گوشی های هوشمند بازار است که انتظار می رود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع تقاضا برای 5G گوشی های هوشمند پیش بینی به رشد” DJ کوه رئیس سامسونگ موبایل بخش گفت: این شرکت سهامدار نشست ماه گذشته.

جهانی گوشی های هوشمند فروش کاهش یافته است 14 ٪ در سال در سال در ماه فوریه با توجه به آخرین اطلاعات از بازار محقق مقابل تحقیقات اگر چه سامسونگ فروش پایدار باقی مانده آن را به عنوان قرار گرفتن در معرض محدود به شدت ضربه چینی در بازار.

گزارش بازار محقق TrendForce در این ماه نشان داد که سامسونگ تراشه کسب و کار ممکن است به یک ضربه در نیمه دوم از حمل و نقل اختلالات ناشی از ویروس مستندات.

“برخی از سامسونگ عقب پایان سرور درام بسته بندی عملیات مستقر در لوزون فیلیپین. بنابراین ادامه داد: قرنطینه Luzon ممکن است بر حمل و نقل برنامه سامسونگ سرور درام ماژول” آن را گفت.

به طور کلی تایوان مبتنی بر بازار محقق گفت: این انتظار واکنش از تراشه های حافظه قیمت به “پهن” را به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس dampens تقاضا از نیمه دوم سال است.

اضافه کردن به سامسونگ الکترونیک’ چالش های آن, معاون رئیس و عملا رهبر Lee Jae-yong در حال حاضر دوباره سعی کردم بیش از یک آلاینده فساد مالی است که می تواند او را از بازگشت به زندان است.

او است که در استرالیا در طول رسیدگی, اما حکم گناه می تواند محروم این شرکت از بالای آن تصمیم ساز است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im