سلمان خورشید می گوید: راهول گاندی است که هنوز هم رهبر در کنگره

دهلی نو: بحث این است که زیاد در این کنگره که از شرایط و یا سرنوشت را نه پرتاب کردن یک رهبر جدید حزب اتحاد بناچار به دعوت راهول گاندی به عنوان رئیس جمهور. در پرتو چنین بحث قابل توجهی است که یکی از رهبران ارشد سلمان خورشید به یک مصاحبه به خبرگزاری PTI در روز شنبه می گویند به طور موثر که باید اتفاق می افتد.

مصاحبه ممکن است باعث اظهارات رهبران چند جمله شاشی Tharoor و Sandeep Dikshit که گفت: از آن زمان رهبری مسئله در کنگره شد و در نهایت به بقیه. دیروز Tharoor تا آنجا پیش رفت که به اصرار کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) برای برگزاری رهبری انتخابات “ببخشید کارگران و الهام بخش رای دهندگان”.

در مورد خواسته Dikshit و Tharoor به اظهارات, Khurshid hedged: “هنگامی که ما رسیدن به نقطه که ما را در عبور از پل.” اما رانش از آنچه او گفته بود که تمام بخش های این حزب مورد نظر راهول گاندی بازگشت و پس از آن می شود.

راهول گاندی استعفا داد به عنوان رئیس جمهور از کنگره در سال گذشته پس از حزب از دست داده ممکن است 2019 انتخابات را به BJP. حزب بازگشت خود را به temprary مراقبت از سونیا گاندی و نشان داد اگر آن را به تماس با یک انتخابات و یا هر ورزش به پیدا کردن یک رهبر جدید است.

پرسید که آیا راهول گاندی هنوز هم بهترین شرط بندی برای کنگره, Khurshid اذعان نقطه اما در پشت پوششى از Congresspeak. “همه ما گفت که. آن است که در حال حاضر در سنگ نوشته شده است. اما اگر ما قبول او به عنوان رهبر ما, اجازه دهید ما او را انتخاب تصمیم گیری و زمان آن. چرا ما می خواهیم به اعمال (ما views) بر او؟”

پرسید که آیا یک نمایش غالب در کنگره که گاندی باید دوباره او گفت: وجود دارد. “اما آن را شرم آور به ادامه و تکرار آن چرا که اگر شما انجام این باور است که او یک رهبر است, شما نیاز به ترک برخی از تصمیم گیری به او تحمیل نمی گیرد. به او اجازه دهید نگاهی به یک تصمیم” سابق اتحادیه وزیر گفت.

“او (گاندی) گفت: او در حال رفتن به دور و او نرفته است. او هنوز هم اینجا. اگر او ندارد برچسب زیرا او نمی خواهید به استفاده از این برچسب های امروز است. بیایید احترام او برای آن است و ما انجام داده اند تا” Khurshid گفت.

رهبر ارشد از اصرار گاندی باقی مانده است رهبر در کنگره هیچ کس دیگری است. این واقعیت است که احزاب مخالف در کنگره همچنان به حمله به او را بیش از هر کس دیگری اثبات است.

پرسید: اگر گاندی خانواده باقی می ماند و تکیه گاه خود در کنگره گفت که این یک واقعیت است که نمی توان آرزو دور است. “هیچ کس نمی گوید و دست کم از همه خانواده گاندی می گوید که فرآیندهای دموکراتیک نباید اجازه داد به تکامل در این حزب است. فرایندهای دموکراتیک در حال تحول است و در این حزب است. اما موقعیت آنها را نگه دارید در طول تاریخ است که موقعیت اذعان کرد و پذیرفته شده توسط تعداد زیادی از کنگره کارگران این یک واقعیت است که شما نمی توانید چشمان خود را به” او گفت:.

در مورد سلسله عوامل است که نقطه اصلی حمله BJP, Khurshid گفت: “به من بگویید یک حزب است که در سلسله. من نمی گویم سلسله های خوبی هستند اما سلسله واقعیت نه فقط در سیاست بلکه در رسانه ها در پلیس قضایی در بالیوود, در, دولت, در دانشگاه ها… شما فقط نمی تواند تنها از یک منطقه واحد و می گویند: “باید وجود داشته باشد هیچ سلسله اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de